Kapalı P2.97 Sabit LED Modülü Ekran Akıllı Entegre Panel 250x500mm
Akıllı Entegre İçişleri LED Modülü Ekranı
,P2.97 İç mekan LED modülü ekranı
,250x500mm İç mekan LED Modülü Ekranı
Kapalı P2.97 Sabit LED Modülü Ekran Akıllı Entegre Panel 250x500mm
Visual World SMART BLOCK-PLUS serisi LED modülleri, LED ekranın ana bileşenlerini aynı panelde yüksek oranda entegre ederek, ekranın küçük boyutta tamamlanmasını mümkün kılar.
Ürün Hızlı Ayrıntıları
1Endüstriyel güzellik.
2Manyetik modül.
3Yüksek derecede entegre.
4. Çoklu kurulum
5. Istikrarlı performans
Teknik özellikler
| Ürün modeli: | SMART BLOCK Plus |
| Piksel Pitch: | 2.97 mm |
| LED Tipi: | SMD1515, 3'te 1 |
| Piksel yoğunluğu: | 112896 nokta/metrekare |
| Uyumlu dolap boyutu: | 500x500mm, 500x1000mm |
| Modül boyutu: | 250x500 mm |
| Modül ağırlığı: | 3.5 kg |
| Modül malzemesi: | Alüminyum dökme |
| Sürücü tipi: | 1 / 28 |
| Parlaklık: | 800-1000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 600/210 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| Çevre: | Kapalı kullanım |
| IP derecesi: | IP42 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma/Döşeme |
| Gri ölçek: | 16 bit |
| Görme açısı: | H:160°; V:160° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Özellikler
Visual World SMART BLOCK-PLUS serisi entegre LED modülü dış mekan kullanımı için özel.Montaj, yüksek koruma, hafif ağırlık, ön hizmet, duvar monte, asılı ve zemin ayakta yöntem gibi hızlı montaj yöntemleri olabilir.
1Endüstriyel Güzellik
Bu kompakt LED panel 250x500mm boyutunda bireysel olarak çalışabilir.
2MEGNETİK MODUL
Modüllerdeki güçlü mıknatıslar kolay bağlantıları ve uygun delik konumunun doğru montajını sağlar
3. Yüksek derecede bütünleşik
Her LED panelin kendi güç kaynağı ve alıcı kartı vardır.
4Çoklu kurulum
Modüllerin 45° kenarları, 90° düz köşede, iç veya dış eğri video duvarı oluşturabilir.
5. DURUKLUKLUKLAR
IP67'ye kadar koruma derecesi, açık hava koşullarında kusursuz kullanım.

Uygulama Alanı
Dahili sabit tesis
İç mekan LED küpü
Arc video duvarı
LED daire göstergesi
Düz köşe LED ekranı
SAYISI

İçeride kullanım için LED modülü arıyorsunuz mı? SMART BLOCK PLUS entegre LED modülümüz, içerideki video duvar projeleriniz için şiddetle tavsiye edilir.Özel 45° kenar tasarımı bu panelin farklı şekil veya ekran alanı ile LED ekran inşa etmek için izin verir. 250x500mm modüllere dayalı modüler tasarım, tuğlalar gibi LED ekranı inşa. Bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin!
Üretim süreci
PCB üretimi
SMD modülü
PSU ve RV kartlarının montajı
Modül çerçevesinin montajı ve kablolama
QC modülü
Sabit modül maskeleri ve mıknatıslar
Ürünün yaşlanması
Ekranı kontrol et.
Temizlik
Paketleme
Sık Sorulan Sorular
S1: Sertifikalarınız var mı?
Evet, bu ürün için CE, ROHS, LVD, ETL, FCC sertifikalarımız var.
Bu panel için hangi boyutları yapabilirsiniz?
Panel 250x500mm ve bağımsız çalışabilir. Ayrıca alüminyum çerçevelerle 500mm, 750mm, 1000mm, 1250mm ile çalışabilir.
Hangi LED sistemi?
Bu ürün NovaStar LED sistemi ile uyumludur.
S4: Arka servis yapabilir mi?
Tüm modül tam ön servis LED ekran için tasarlanmıştır.
S5: Modülleri nasıl toplarsınız?
Modülleri teker teker paketlemek için anti-statik torbalar, köpük ve karton kutular kullanıyoruz. Sonra da led'i korumak için kontrplak kabına yükleriz.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!