P6.67 Dış LED Ekran Modülü
,Dış LED Ekran Modülü 320x320mm
,Entegre LED ekran modülleri
Dış P6.67 LED Modülü Güç Sinyalı Sabit Ekran için Entegre 320x320mm
SMART BLOCK serisi, tasarımcıların yaratıcı LED sabit ekranlar yapmalarına yardımcı olmak için oluşturuldu.Geleneksel olmayan bir yapı oluşturmak için yapı tuğlaları gibi monte edilebilen çeşitli çerçeve boyutlarına dönüşür., sanatsal, sürükleyici gösteriler.
Ürün Hızlı Ayrıntıları
1Altın dökme
2Ön giriş.
3Güç kutusu entegrasyonu
4Konkav/konveks duvar
5. 2 in 1 iletim kablosu
Teknik özellikler
| Ürün modeli: | SMART BLOCK |
| Piksel Pitch: | 6.67 mm |
| LED Tipi: | SMD2727 |
| Piksel yoğunluğu: | 22200 nokta/metrekare |
| Kabin boyutu: | 320x320mm |
| Modül çözünürlüğü: | 48*48 |
| Modül ağırlığı: | 1.54 kg |
| Modül + çerçeve ağırlığı: | 2.22 kg |
| Modül malzemesi: | Alüminyum dökme |
| Sürücü tipi: | 1/6 |
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| IP derecesi: | IP67 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 16 bit |
| Görme açısı: | H:160°; V:160° |
| Çalışma sıcaklığı: | -30°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | %10~80% RH |
Özellikler
Visual World SMART BLOCK serisi yüksek dereceli açık hava sabit LED ekran projesini karşılamak için yaratıldı.Bu da görünümünü basit ama zarif kılar..Sıfır yanıp sönen ve düşük gecikme video görüntüsü, izleyicilere en iyi görsel deneyimi sunar.
1Alüminyumun dökülmesi
Hafif ve dayanıklı ölçekli döküm alüminyum paneli, ilgili delik pozisyonunun doğru montajını sağlar.
2. Ön erişim.
Manyetik LED modüller modül çerçevesine sıkı bir şekilde bağlanır.
3. POWER BOX entegrasyonu
Güç kaynağı, alıcı kart ve merkez kartı küçük bir güç kutusu haline getirilmiştir.
4. Eğri Video Duvarı
45 ° kenarlı modüller, modülün eğri led duvarlar inşa etmesini sağlayan mıknatıslar ile basit özelleştirilmiş metal dolaplarla uyumludur.
5. 2'de 1 iletim kablosu
Özel 2 in 1 kablosu LED ekranın akım ve sinyali aynı anda iletmesine izin verir.

Uygulama Alanı
Alışveriş merkezi
Bina girişi
Açık hava led reklam panoları
İçerideki LED işaretleri
LED tarih duvarı
SAYISI


Dış ekranları kurarken dikkate alınması gereken faktörler:
Ekran montaj pozisyonunun yüksekliği
Bakım yöntemi
Rüzgar yükü
Su geçirmez
Toz geçirmez
Nem geçirmez
Çevre sıcaklığı
Yıldırım koruması
Işık kirliliği
Yardımcı ekipman:
Elektrik dağıtım dolabı, klima, egzoz fanı, aydınlatma vb.
Sık Sorulan Sorular
Bu modül için hangi aksesuarlarınız var?
320x320mm boyutunda bir alüminyum çerçeve ile donatılmıştır.
S2: Modül çerçevesiz çalışabilir mi?
Modüller manyetik, farklı LED şekilleri yapmak için özel metal dolaplarla çalışabilirler.
Bu panel için hangi sistemi kullanıyorsunuz?
Akıllı modül sadece NovaStar video duvarıyla çalışıyor.
S4: Arka servis mi?
Hayır, sadece ön servis yapabilir.
S5. Ürün sertifikalı mı?
Evet, bu ürün için CE, ROHS, LVD, ETL, FCC sertifikalarımız var.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!