P4 Sabit Dış LED Ekran Modülü LED Showroom için Akıllı 320x320mm
P4 Dış LED Ekran Modülü
,Sabit Dış LED Ekran Modülü
,Showroom p4 açık hava LED modülü
Dış Mekan P4 Sabit LED Ekran LED Showroom için Akıllı Modül 320x320mm
Tasarımcıların yaratıcı ekranlar oluşturmasına yardımcı olmak için SMART BLOCK serisi adlı esnek bir LED ürün oluşturuldu. 320x320mm LED modüller üzerine kurulu esnek mimarisi, alışılmadık, sanatsal, sürükleyici ekranlar oluşturmak için yapı taşları gibi bir araya getirilebilen çeşitli çerçeve boyutlarına dönüşür.
Ürün Hızlı Ayrıntıları
1. Döküm alüminyum
2. Ön bakım
3. Güç kutusu entegrasyonu
4. İçbükey/dışbükey duvar
5. 2'si 1 arada iletim kablosu
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Ürün Modeli: | SMART BLOCK |
| Piksel Aralığı: | 4 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Piksel Yoğunluğu: | 62500 nokta/m² |
| Kabin Boyutu: | 320x320mm |
| Modül Çözünürlüğü: | 80*80 |
| Modül Ağırlığı: | 1.54 kg |
| Modül+Çerçeve Ağırlığı: | 2.22 kg |
| Modül Malzemesi: | Döküm alüminyum |
| Sürüş Tipi: | 1/16 |
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Maks/Ort Güç: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Ön servis |
| Çevre: | Dış Mekan Kullanımı |
| IP Derecesi: | IP67 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/Asma |
| Gri Ölçek: | 16 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -30℃~+60℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%80 RH |
ÖZELLİKLER
Visual World SMART BLOCK serisi entegre led modülü iç/dış mekan kullanımı için özelleştirilmiştir. Yüksek hassasiyetli ve su geçirmez modüller, manyetik ön erişim, içbükey/dışbükey ekran yapmak için 45° modül kenarları, güç ve sinyalin senkron iletimi, daha az dağınık kablo, iyi ısı dağılımı. Yüksek parlaklık ve mükemmel görsel performans.
1. DÖKÜM ALÜMİNYUM
CNC döküm alüminyum çerçeve, güçlü ve dayanıklı. Güç kutusundaki ısı emici tasarımı, ısı dağılımını hızlandırır.
2. ÖN BAKIM
Manyetik led modüller, modül çerçevesine sıkıca bağlanır. Bağlantıyı sıkılaştırmak için emniyet halatı isteğe bağlıdır.
3. GÜÇ KUTUSU ENTEGRASYONU
Güç kaynağı, alıcı kart ve hub, 320x320mm modülüne entegre edilmiştir, bu da modülün tek bir panel olarak kullanılabilmesini sağlar.
4. EĞRİ VİDEO DUVARI
Modülün kenarları 45° eğimli kenar işlemidir. Bu, modülün 90° düz köşe, içbükey/dışbükey video duvarı oluşturmasını sağlar.
5. 2'si 1 ARADA İLETİM KABLOSU
Özelleştirilmiş 2'si 1 arada kablo ve su geçirmez konektörler, güç ve sinyalin aynı anda iletilmesini sağlar.
UYGULAMA ALANI
Sergi standı
Sahne vitrini
Bina sabit kurulumu
Mağaza vitrini
Yay video duvarı
DAVA


SMART BLOCK Kurulum Adımı (Kaldırma)
1- Çerçeveler üzerindeki ok yönüne göre montaj.
2- 320mm x 320mm çerçeveleri sabitlemek için altıgen vidaları kullanın.
3- Çerçeveleri monte ettikten sonra, kaldırma halkasını kilitleyin ve kaldırın.
4- Çerçeveleri kaldırdıktan sonra, modülleri monte edin ve ardından modüller arasındaki kabloları bağlayın (lütfen modülün düşmesini önlemek için önce güvenlik halatını kilitleyin)
Ön bakım:
Hava vakum aleti anahtarını 2-3 saniye basılı tutun. Aleti başlatın ve modülün üzerine yerleştirin, ardından aleti çekin, modül birlikte çıkarılacaktır.
Modülü değiştirin ve çerçeveye takın, modülü çerçeveye yakın bir yere yerleştirin, mıknatıslar sayesinde otomatik olarak bağlanacaktır.
SSS
S1. Bu modül için hangi aksesuarlara sahipsiniz?
Üzerinde mıknatısları da olan 320x320mm döküm alüminyum bir çerçeve ile donatılmıştır. Çerçeveler sabit kurulum içindir. LED modüller, çerçeveler yerleştirildikten sonra çerçeveye bağlanır.
S2. Modül çerçeveler olmadan çalışabilir mi?
Evet, yapabilir. Modüller manyetiktir, farklı LED şekilleri yapmak için özelleştirilmiş metal kabinlerle çalışabilirler.
S3. Bu panel için hangi sistemi kullanıyorsunuz?
Akıllı modül yalnızca NovaStar video duvarı ile çalışır.
S4. Kablo bağlantısı esnek mi yoksa sabit yönlü mü?
Kablo bağlantısı esnektir, proje gereksinimine göre paneli sağa ve sola, yukarı ve aşağı yönde bağlamayı seçebilirsiniz.
S5. Ürün sertifikalı mı?
Evet, bu ürün için CE, ROHS, LVD, ETL, FCC sertifikalarımız var.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!