Hafif dans katı LED ekranı
,Dışarıdaki Dans Yeri LED Ekranı
,Kiralık LED etkileşimli ekran
İçişleri ve Dışarıda Kiralık Montaj için P3.9 Video Yer Ekranı 500x500mm
F-DANCER serisi LED zemin ekranı, yüksek yük taşıma ve dayanıklılık ile alışveriş merkezlerinde, ilgi alanlarında ve tema parklarında zemin kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır.Interaktif oyunlar veya efektler gerçek uygulamalara göre özelleştirilebilir.
Ürünün Hızlı Ayrıntıları:
1Interaktif LED panelli
2Hafif ağırlık 10kg/panel
3Yüksek yük taşıma, 2T/sqm
4, Hızlı ve kolay monte tren çubuğu ile
Özellikler
Kendi tasarladığı ölçekli döküm AL kabin ve su geçirmez LED modülleri, bu ürünün iç veya dış mekan koşullarında kullanılmasını sağlar.Montajı ve montajı çok kolaydır. 10 kg/panelin hafif ağırlığı ile..
1. INTERAKTİF DÖŞEM
Modül üzerindeki akıllı etkileşimli sensör tasarımı, LED video katını artık basit bir LED ekran değil, insanlarla etkileşime girebilen yüksek teknoloji bir ürün haline getirebilir.
2. Güçlü dayanıklılık
LED modülü IP65 su geçirmez ve kayma geçirmez koruma seviyesidir, her ikisi de iç / dış uygulama sahnesinde çalışır.
3. Yüksek Yük Taşıma
Kabinede çoklu sertleştiriciler ve 2.0T / m2 yük taşıma gücü, insanların bu LED panelin üzerinde durmasını ve arabanın sürmesini sağlar.
4. İyi ısı dağılımı
Isı alıcı ve alüminyum dolap tasarımı ısı iletkenliğini artırır, böylece LED panelin çalışma sırasında işlevini daha iyi sürdürmesini sağlar.
5.İki kurulum tipi
Hızlı montaj yapmak için yeni bir yol olan ray çubuklarına sabitlenebilir veya normal yol gibi ayarlanabilir ayaklar kullanabilir.
Teknik özellikler
| Ürün modeli: | P3.9 |
| Piksel Pitch: | 3.9 mm |
| LED Tipi: | SMD2121, 3'te 1 |
| Kabin boyutu: | 500x500 mm |
| Modül boyutu: | 250x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 10 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum dökme |
| Sürücü tipi: | 1 / 16 |
| Parlaklık: | 2000-4000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 600/210 W/m2 |
| Bakım: | Arka servis |
| Çevre: | İç / Dış Kullanım |
| IP derecesi: | Ön:IP65, arka:IP43 |
| Yenilenme Hızı: | 1920 Hz |
| Kurulum Türü: | Yer düzeltme / kiralama |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:120°; V:120° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |

Uygulama Alanı
Zemin video duvarı
Alışveriş merkezi
Müze
Spor oyunu stadyumu
Tema parkları
SAYISI

F-DANCER serisi LED zemin panellerimiz bu interaktif LED zemin projelerini karşılamak için özel olarak geliştirilmiştir.Paneller kolay montaj için yapılan ray çubuklarına sabitlenmiştirBu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!
Satış sonrası hizmet
- Gönderi durumunun izlenmesi.
- Gönderi belgesi
- Ürün kullanım kılavuzu
- Kurulum talimatları ve hatırlatmalar
-LED ekran haritası ve yapılandırması
- Panel ve modül onarımı
Sık Sorulan Sorular
Q1. Demiryolu çubuğu montajı ile zeminden ekrana gerçek yükseklik nedir?
Demiryolu çubuğu + kabininin yüksekliği 95 mm, kabininin maksimum kalınlığı 76.3 mm'dir.
S2: İnsanlar ekranda dururken interaktif oyunlar oynayabilir mi?
Evet, insanlar için düzinelerce oyun ve efektimiz var.
Video içeriğini özelleştiriyor musunuz?
İnteraktif LED zemin içerikleri yeniden yapılmalı.
S4: Hangi kontrol sistemini kullanıyorsunuz?
Kendi geliştirdiğimiz bilgisayar yazılımı, içeriği yüklemek ve ekranı kontrol etmek kolay.
S5: Araç LED zemin ekranına park edebilir mi?
Evet, F-DANCER LED ekranımız 2 ton/metrekare taşıyabilir.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!