P2.85 LED Reklam Taşları için Sabit Dış Ön Hizmet LED Modülü 320x320mm
Sabit Dış Ön Hizmet LED Modülü
,P2.85 Dış Ön Hizmet LED Modülü
,Reklam panoları dışarıda LED modülü
Dış Mekan P2.85 Sabit LED Ekran Akıllı Modülü, LED Billboardlar için 320x320mm
SMART BLOCK serisi, tasarımcıların yaratıcı ekranlar oluşturmasına yardımcı olmak için tasarlanmış çok yönlü bir LED üründür. 320x320mm LED modüllerine dayalı uyarlanabilir tasarımı, yapı taşları gibi birleştirilebilen çeşitli çerçeve boyutlarına dönüşür ve sıradışı, sanatsal, sürükleyici ekranlar için yer açar.
Ürün Hızlı Ayrıntıları
1,Döküm alüminyum çerçeve
2,Önden erişim modülü
3,Entegre bileşenler
4,45° modül kenarları
5,Güç ve Sinyal 2'si 1 arada kablo
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Ürün Modeli: | SMART BLOCK |
| Piksel Aralığı: | 2.85 mm |
| LED Tipi: | SMD1415 |
| Piksel Yoğunluğu: | 122500 nokta/m² |
| Kabin Boyutu: | 320x320mm |
| Modül Çözünürlüğü: | 112*112 |
| Modül Ağırlığı: | 1.54 kg |
| Modül+Çerçeve Ağırlığı: | 2.22 kg |
| Modül Malzemesi: | Döküm alüminyum |
| Sürme Tipi: | 1/16 |
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Maks/Ort Güç: | 800/280 W/m2 |
| Bakım: | Önden servis |
| Çevre: | Dış Mekan Kullanımı |
| IP Derecesi: | IP67 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/Asma |
| Gri Tonlama: | 16 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:160° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -30℃~+60℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%80 RH |
ÖZELLİKLER
Visual World SMART BLOCK serisi entegre led modülü, iç/dış mekan kullanımı için özelleştirilmiştir. Yüksek hassasiyetli ve su geçirmez modüller, manyetik ön erişim, 45°modül kenarları içbükey/dışbükey ekran yapmak için, güç ve sinyalin senkron iletimi, daha az dağınık kablolar, iyi ısı dağılımı. Yüksek parlaklık ve mükemmel görsel performans.
1. DÖKÜM ALÜMİNYUM
Yüksek hassasiyetli döküm alüminyum çerçeve, led ekranı güçlü, düz ve pürüzsüz bir yüzey haline getirerek daha iyi reklam içeriği sunar.
2. ÖNDEN ERİŞİM MODÜLÜ
Manyetik led modüller, modül çerçevesine sıkıca bağlanır. Bağlantıyı sıkılaştırmak için emniyet halatı isteğe bağlıdır.
3. ENTEGRE BİLEŞENLER
Güç kaynağı, alıcı kart ve hub kartı, 320x320mm modülüne entegre edilmiştir, bu da modülün tek bir panel olarak kullanılabilmesini sağlar.
4. 45° MODÜL KENARLARI
Modülün kenarları 45° eğimli kenar işlemidir. Bu, modülün 90° düz köşe, iç veya dış kavisli video duvarı oluşturmasını sağlar.
5. GÜÇ VE SİNYAL 2'si 1 ARADA KABLO
Özelleştirilmiş 2'si 1 arada kablo ve su geçirmez konektörler, güç ve sinyalin aynı anda iletilmesini sağlar.
UYGULAMA ALANI
Dış mekan sabit
İç mekan sabit
LED küp
L şeklinde led ekran
Showroom
DAVA


LED Ekran Üretim Ekipmanı
SMD ekipmanı:
-PCB besleyici
-Lehim Pastası Yazıcısı
-SMT makinesi
-Reflow lehimleme
-Örgü makinesi
-Dikey SMD makinesi
-Kalay fırın kaynağı
-Üretim hattı
-Boya püskürtücü
-Yapıştırıcı aplikatörü
-Kuruma rafı
-Su geçirmez test cihazı
-Akıllı sıcaklık kontrol cihazı
SSS
S1. Bu modül için hangi aksesuarlara sahipsiniz?
Ayrıca üzerinde mıknatısları olan 320x320mm döküm alüminyum bir çerçeve ile donatılmıştır. Çerçeveler sabit kurulum içindir. LED modülleri, çerçeveler yerleştirildikten sonra çerçeveye bağlanır.
S2. Modül çerçevesini nasıl sabitliyorsunuz?
Çerçeve, normal sabit kurulum gibi metal plakalar ve cıvatalarla yapıya bağlanır. Ayrıca çerçeveleri çerçevelere bağlamak için altıgen vidalar da vardır.
S3. Bu panel için hangi sistemi kullanıyorsunuz?
Akıllı modül, NovaStar kontrol sistemi ile çalışır.
S4. Arkadan servis mi?
Hayır, değil. Sadece önden servis yapabilir.
S5. Sertifikalarınız var mı?
Evet, bu ürün için CE, ROHS, LVD, ETL, FCC sertifikalarımız var.
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!