Ön Erişim P3.9 LED Ekranı, Altın Alüminyum Çapraz Kiralık LED Ekranı
Ön Erişim P3.9 LED Ekranı
,Ölçme dökme P3.9 LED Ekranı
,Alüminyum Dış Kiralama LED Ekran
Açık P3.9 Kiralık LED Ekran Diecasting Alüminyum Ön Erişim 500x1000mm
Sadece en iyisi yeterlidir. Bu kira led ürünü 500x1000mm, sezgisel akıllı kilit sistemi sayesinde hızlı kurulum sağlayan dayanıklı ancak hafif bir LED çözümü sunar.Bu, büyük LED ekranları ve tavanları hızlı ve verimli bir şekilde inşa etmek için idealdir..
Özellikler
1- Basitçe güçlü.
Daha güçlü, daha az yansıma ve optimize edilmiş koyu bir dolapla daha fazla kontrast, elde edilen renkler çarpıcıdır.
2Yüksek parlaklık.
Parlaklık 3000-5000nits, gündüz mükemmel çalışıyor.
3. Dışarıda IP65
Modül ve güç kaynağı için dış koruyucu tedavi ile IP65 yapar ve açık hava koşullarında tamamen kullanılabilir.
4Eğilmiş duvar.
Yay kilitleri ile donatılmış, konkav ve konveks duvar şeklinde yapabilir. (-12°~+12°)
5Hızlı kurulum
Akıllı kilit ve dolap mıknatısı tasarımı, hızlı ve verimli montaj.
Teknik özellikler
| Ürün modeli: | Açık hava kiralama |
| Piksel Pitch: | 3.9 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 500x1000 mm |
| Modül boyutu: | 250x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 8 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum dökme |
| Sürücü tipi: | 1/8 |
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/200 W/m2 |
| Bakım: | Ön ve arka servis |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| IP derecesi: | IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma/Yükleme |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulama Alanı
Açık havada gezmek
Festival reklamı
Müzik karnavalı
Açık havada faaliyet
Kiralık aşama
SAYISI


Sonuçlar
Bu panel uygun maliyetli, makul fiyatlı, yüksek kaliteli, mükemmel görsel performanslı, kolay kurulumlu.LED ürünlerinde araştırma ve geliştirme yapmaya devam ediyoruz.. piyasa trendini ve müşteri ihtiyaçlarını takip ederek yeni ürün ve tasarım yapmak. Eğer daha fazla bilgi istiyorsanız, lütfen bize herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde mesaj göndermekten çekinmeyin!
Sık Sorulan Sorular
Bu ürün için RoHS sertifikası var mı?
Ürünün piyasaya sürülmesinden önce RoHS sertifikasını aldık.
Bu modülleri bir ekranın içine ne kadar radyanla dikilebilir?
Özel yay kilidiyle, birçok açıyı destekleyebilir (-12 ° ~ + 12 °) led eğri duvar yapmak için.
S3. Dış görüntü için maksimum parlaklık nedir?
Açık hava seri için maksimum parlaklık 5500nits'e ulaşır, güçlü güneş ışığı altında kullanmak için kaygısız.
S4: LED'leri korumak için maskeleri var mı?
LED modülünün yüzeyinde normal çarpışmalardan korumak için maske var.
S5. Dış P3'ün bir panelinin çözünürlüğü nedir?9?
Açık hava P3.9-500x1000mm dolabı için çözünürlük 128 * 256'dır.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!