IP65 Sahne Kiralama LED Ekranı Karnaval Konseri İçin 4.8mm Piksel Çapı
IP65 Sahne Kiralama LED Ekranı
,Sahne Kiralama LED Ekranı 4.8mm
,Karnaval Konseri Led Sahne Gösterisi
Karnaval Konseri için Dışarıda P4.8 Kiralık LED Ekran Karbon Fiber 500x1000mm
Visual World CF dış mekan serisi karbon fiber LED ekran ürünü 500x1000mm, IP65 dolap koruması, LED modülü ve güç kutusu ön ve arka hizmeti, sert bağlantı,Kendi patentli akıllı kilit sistemleri donatmakBu, yüksek kaliteli LED projeleriniz için kiralık LED panellerin premium seçeneğidir.
Özellikler
1Karbon Fiber
LED panel, karbon fiber çerçevesine sahip güçlü ve hafif.
2Hızlı kurulum
500x1000mm'lik dolabın ağırlığı sadece 8 kg, metrekare başına 16 kg'dan az.
3. Eğilme
Silindir kilitleri kullanılarak, panel -12° ile 15° arasında konkaf ve konveks ekranlar oluşturabilir.
4. Ön ve arka erişim
Güç kutuları ve LED modülleri ön ya da arka taraftan çıkarılabilir.
5Geniş bir tasarım.
Bir araya getirildiğinde, köşelerde geri çekilebilir kaplamalar LED panelini düşünceli bir şekilde korur.
Teknik özellikler
| Ürün modeli: | CFO-4.8 |
| Piksel Pitch: | 4.8mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | 500x1000 mm |
| Modül boyutu: | 250x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 8 kg |
| Kabine malzemesi: | Karbon Fiber |
| Sürücü tipi: | 1 / 13 |
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/200 W/m2 |
| Bakım: | Ön ve arka servis |
| Çevre: | Dış Kullanım |
| IP derecesi: | IP65 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma/Yükleme |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulama Alanı
Karnaval Sahnesi
Açık havada faaliyet
Çimenlik gösterisi
Tema parkları
Müzik festivali
SAYISI


Sonuçlar
LED ürünlerde araştırma ve geliştirme yapmaya devam ediyoruz. Piyasa eğilimini ve müşteri ihtiyaçlarını takip ederek yeni ürün ve tasarım yapıyoruz. Daha fazla bilgi için, lütfen bize mesaj göndermekten çekinmeyin!
Sık Sorulan Sorular
Bu ürün için 250x250mm LED modülünüz var mı?
Affedersiniz, istediğiniz modül boyutunu bilmiyoruz.
S2: Modül manyetik mi yoksa vida yapıştırıcı mı?
Modül hem mıknatısları hem de vidaları donatır. Dış kullanım için, manyetik modüller 2 vida ile uygulanır, böylece modülü dolaba sağlam bir şekilde sabitler.
S3: Ön / arka servis nasıl yapılır?
Ön servis için, ön taraftan manyetik modüller üzerindeki 4 vidaları çıkarın ve sonra modülleri çıkarmak için vakum aracı kullanın, nihayet kilit yakalamasını açarak güç kutusunu çıkarın.
Arka servis için, güç kutularını veya modülleri sabitlemek için tüm dolabı çıkarın. (dolabı akıllı kilit sistemi ile ekranın ortasında kolayca çıkarılabilir)
Hizmet hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.
S4. Bu ürünün garantisi nedir?
LED ekranımızın varsayılan garantisi 2 yıldır. Daha uzun bir garantiye ihtiyacınız varsa, bize bildirmekten çekinmeyin.
S5: Ürününüz sertifikalı mı?
Evet, bizim CF serisi LED panel CE, RoHS sertifikaları var.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!