4.81mm Pikseller IP65 Kiralama Dış LED Ekranı Kurumsal Etkinlikler İçin
4.81mm Kiralık Dış LED Ekranı
,Etkinlikler Kiralama Dış LED Ekranı
,IP65 LED açık hava ekran kiralama
Kurumsal Etkinlikler için Dış Mekan P4.8 Kiralık LED Ekran Karbon Fiber 500x500mm
CFO serisi, ağırlığı azaltmanın belirleyici bir faktör olabileceği durumlarda hafif bir LED çözümü sunmak üzere tasarlanmıştır. Sadece 18 kg/m2'nin altında ağırlığa sahip olan CFO, dayanıklıdır ve hafiftir; panel tasarımı veya görsel performanstan ödün verilmemiştir, bu nedenle parlak görsel performans ve yüksek kaliteli LED bekleyebilirsiniz.
ÖZELLİKLER
1. KARBON FİBER
Karbon fiber malzeme, led paneli dayanıklı ve hafif yapar.
2. TEK KİŞİLİK KURULUM
Kabin ağırlığı sadece 4,5 kg, metrekare başına 18 kg'dan azdır.
Akıllı kilit sistemi, tek bir kişi tarafından kolayca kurulmasını sağlar.
3. EĞRİLEBİLİR
Panel, silindir kilitlerle -12°~15° içbükey ve dışbükey ekranlar yapabilir.
4. ÖN VE ARKA ERİŞİM
LED modülleri ve güç kutuları ön veya arka taraftan çıkarılabilir. Tek bir kabin, farklı bakım gereksinimleri olan projeleri karşılar.
5. DETAYLI TASARIM
Köşelerdeki geri çekilebilir kapaklar, montaj sırasında LED panele özenli koruma sağlar.
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Ürün Modeli: | CFO-4.8 |
| Piksel Aralığı: | 4.8 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin Boyutu: | 500x500 mm |
| Modül Boyutu: | 250x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 5.5 kg |
| Kabin Malzemesi: | Karbon Fiber |
| Sürüş Tipi: | 1/6 |
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Maks/Ort Güç: | 800/200 W/m2 |
| Bakım: | Ön ve Arka servis |
| Çevre: | Dış Mekan Kullanımı |
| IP Derecesi: | IP65 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/Asma |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+60℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
UYGULAMA ALANI
Dış mekan etkinlikleri
Dış mekan töreni
Film galası
Çayır Müzik Festivali
Geçici mekan
DAVA


SONUÇ
CF serisi karbon fiber led ürünümüz, kiralık yüksek kaliteli led projeleriniz için bir numaralı seçimdir. Kendi patentli akıllı kilit sistemi ile teknisyenler ekranı hızlı ve kolay bir şekilde kurabilirler.
Led ürünlerde araştırma ve geliştirmeye devam ediyoruz. Pazar trendini ve müşteri ihtiyaçlarını takip ederek yeni ürünler ve tasarımlar yapıyoruz.
Daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen bize mesaj atmaktan çekinmeyin!
SSS
S1. Sipariş için yedek parça var mı?
Evet, var. Normalde projeleriniz için yedeklerin %3'ünü sağlayacağız. Daha fazla yedek parçaya ihtiyacınız varsa, lütfen önceden bize bildirin.
S2. Modül manyetik mi yoksa vida ile mi sabitleniyor?
Modül hem mıknatıslara hem de vidalara sahiptir. Dış mekan kullanımı için, manyetik modüller 2 vida ile uygulanacaktır, böylece modül kabine sıkıca sabitlenir.
S3. Ön/arka servisi nasıl yapıyorsunuz?
Ön servis için, manyetik modüller üzerindeki 4 vidayı önden çıkarın ve ardından modülleri çıkarmak için vakum aleti kullanın, son olarak kilit mandalını açarak güç kutusunu çıkarın.
Arka servis için, modülleri sabitlemek için güç kutularını veya tüm kabini çıkarın. (kabin, akıllı kilit sistemi ile ekranın ortasından kolayca çıkarılabilir)
Servis hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
S4. Bu ürünün garantisi nedir?
Led ekranımızın varsayılan garantisi 2 yıldır. Daha uzun bir garantiye ihtiyacınız varsa, lütfen bize bildirin.
S5. Bu ürün, 2'si 1 arada güç ve sinyal kablosu ile mi donatılıyor?
Hayır, öyle değil. Kablo entegre değildir. Güç ve sinyal kabloları ayrıdır.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!