Hafif yapışkan LED Şeffaf Film Ekranı
,Yapışkan LED Şeffaf Film Ekranı 38000cd
,yapışkan LED ekran 240x1000mm
Kapalı P4-8 Şeffaf LED Ekran-Adhesif yumuşak filmli sabit kurulum için LED ekran 240x1000mm
Sofistike tasarım şeffaf LED yapışkan filmi alışveriş merkezi reklam veya pencere camı için uygundur. Neredeyse kağıt kadar ince ile kurmak ve kontrol etmek son derece kolaydır.Film, reklamın etkisini en üst düzeye çıkarır ve geleneksel reklam panolarını ve panolarını değiştirir.
Ürünün Hızlı Ayrıntıları:
1, cam üzerine yapışacak yapışkan film led ekran
23,5 kg/panel ile hafif ağırlık
3Kurulum kolay.
4Yüksek parlaklıkta 2000-4000nits yapabilir.
Teknik özellikler
| Ürün modeli: | TP4 |
| Piksel Pitch: | 4-8 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin boyutu: | Hayır. |
| Modül boyutu: | 240x1500mm |
| Ağırlık: | 3.5 kg/m2 |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum ve PC |
| Sürücü tipi: | Statik |
| Parlaklık: | 1000-4000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 720/252 W/m2 |
| Bakım: | Ön hizmet |
| Çevre: | Kapalı kullanım |
| IP derecesi: | IP30 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Yapıştırma / Yapıştırma / Asma |
| Gri ölçek: | 16 bit |
| Görme açısı: | H:160°; V:160° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |

Özellikler
Yeni Çağ ürünleri, iç cam duvarlar, mağazalar, alışveriş merkezleri ve kavisli yüzeyler için özel tasarım.Yer tasarrufu yaparken reklam avantajlarını en üst düzeye çıkarmak için..
- Ultra ince
2 mm kalınlığında piyasadaki en ince LED ekran.
- Esnek
Eğilebilir yapışkan film led paneli, kavisli cam duvara sığabilir.
- Yüksek Şeffaflık
Şeffaf film %70'e kadar şeffaflık sağlar.
- Aşırı Işık
Film 1000x500mm, sadece 3 kg ağırlığında, kullanımı kolay.
- KALKIRMA BÖLÜMÜ
Film paneli, düzensiz cam gibi farklı kurulum koşullarını karşılamak için kesilebilir.
Uygulama Alanı
Bina cam cephesi
Alışveriş merkezinin cam duvarı
Pencere camını sakla
Marka amiral gemisi mağazası
Cam salon ve koridor
SAYISI

T-PAPER serisi yapışkan filmli LED ekranımız sizin için en iyi seçenektir.Esnek ve ince film paneli, teknisyenlerin kısa sürede kolayca montaj yapmalarını sağlarBu ürün için daha fazla bilgi istiyorsanız, lütfen bize mesaj göndermekten çekinmeyin!
Satış öncesi hizmet
- Proje çözümü tasarımı
- Proje teklifleri ve önerileri
- Projenin ayrıntıları zenginleştirme
- Dolap ve ekran düzeni
- Güç ve sinyal hesaplama ve şema
- Özel ürün, modül, PCB vb.
Sık Sorulan Sorular
LED film ekranını camda nasıl sabitlersiniz?
1) Öncelikle pozisyonu işaretlemek için lazer fenerini kullanın
2) Panel düzenleme sırasını planlayın.
3) Camı temiz ve kuru tutun.
4) Paneldeki koruyucu filmi çıkarın.
5) Panel yapıştırın ve içine kabarcıklar sıkmak için rulo ile birkaç kez kazı
S2: Dış mekan versiyonu var mı?
Ürün tasarımı sınırları nedeniyle, şimdilik sadece yüksek parlaklıklı kapalı versiyonumuz var.
Güç kutusuyla donatılmış mı?
Güç kutusu led panelden ayrılabilir ya da entegre edilebilir.
D4. Nasıl bakım yapılır?
Panelli camdan çıkarın, 3M filmini çıkarın ve LED'i onarın.
S5: LED'i kesmek için herhangi bir gereklilik var mı?
Hayır, yok, boyutu birer birer keserek kontrol edebilirsin.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!