Etkileşimli Dans Yeri LED Ekranı
,Dans katı LED ekranı sabitlendi
,Kiralık LED ekran dans pistleri
Kiralama ve Sabit Kurulum için İç ve Dış Mekan P3.9 Video Zemin Ekranı 500x500mm
F-DANCER serisi LED zemin ekranı, yüksek yük taşıma ve dayanıklılık ile alışveriş merkezleri, ilgi alanları ve tema parklarında zemin kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır. Etkileşimli oyunlar veya efektler, gerçek uygulamalara göre özelleştirilebilir.
Ürün Hızlı Ayrıntıları:
1, Etkileşimli led panel
2, Hafif 12kg/panel
3, Yüksek yük taşıma, 1.5T/m²
4, Raylı çubuk ile hızlı ve kolay kurulum
ÖZELLİKLER
Visual World F-DANCER serisi led dans zemini, etkileşimli efekt oluşturmak için akıllı sensörlere sahiptir. Kendi tasarımlı döküm AL kabini ve su geçirmez led modülleri, bu ürünün iç veya dış mekan koşullarında kullanılmasını sağlar. İnsanların veya arabaların üzerinde durmasını desteklemek için yüksek yük taşıma kapasitesi. 12kg/panel hafiflik, tak ve çalıştır konektörleri, raylı çubuklar ve arka servis tasarımı ile montaj ve kurulum süper kolaydır. Çekicidir ve şehrin modernleşme ve teknoloji anlayışını geliştirebilir.
- ETKİLEŞİMLİ ZEMİN
Modüldeki akıllı etkileşimli sensör tasarımı, led video zemini artık basit bir led ekran değil, insanlarla etkileşim kurabilen yüksek teknolojili bir ürün haline getirebilir.
- GÜÇLÜ DAYANIKLILIK
LED modülü IP65 su geçirmez ve kaymaz koruma seviyesindedir, hem iç/dış mekan uygulama senaryosunda çalışır.
- YÜKSEK YÜK TAŞIMA
Kabindeki çoklu takviyeler ve 2.0T/m²'ye kadar yük taşıma kapasitesi, insanların üzerinde durmasını ve arabanın bu led panelin üzerinden geçmesini sağlar.
- İYİ ISI DAĞILIMI
Isı emici ve alüminyum kabin tasarımı, ısı iletimini iyileştirir, böylece led panelin çalışma sırasında işlevi daha iyi korumasını sağlar.
- İKİ KURULUM TİPİ
Hızlı kurulum yapmak için yeni bir yol olan raylı çubuklara sabitlenebilir veya normal yoldaki gibi ayarlanabilir ayaklar kullanılabilir.


TEKNİK ÖZELLİKLER
| Ürün Modeli: | P3.9 |
| Piksel Aralığı: | 3.9 mm |
| LED Tipi: | SMD1921, 3'ü 1 arada |
| Kabin Boyutu: | 500x500 mm |
| Modül Boyutu: | 250x250 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 12 kg |
| Kabin Malzemesi: | Döküm alüminyum |
| Sürüş Tipi: | 1/16 |
| Parlaklık: | 2000 nit |
| Maks/Ort Güç: | 600/210 W/m2 |
| Bakım: | Arka servis |
| Çevre: | İç/Dış Mekan Kullanımı |
| IP Derecesi: | ön:IP65, arka:IP43 |
| Yenileme Hızı: | 1920 Hz |
| Kurulum Tipi: | Zemin sabitleme/kiralama |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:120°;D:120° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+60℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 RH |
UYGULAMA ALANI
Zemin video duvarı
Alışveriş merkezi
Müze
Spor oyun stadyumu
Tema parkları
VAKA

Kendi modeline sahip etkileşimli bir led zemin ekranı mı arıyorsunuz? F-DANCER serisi led zemin panellerimiz, bu etkileşimli led zemin projesini karşılamak için özel olarak geliştirilmiştir. Paneller, kolay kurulum için üretilen raylı çubuklara sabitlenir, çalışanlar talimat kılavuzumuz ve hatırlatıcılarımız altında zahmetsizce kurulum yapabilirler. Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin!
SATIN ALMA SONRASI HİZMET
-Gönderi durumu takibi
-Nakliye belgeleri sağlama
-Ürün kullanım kılavuzu
-Kurulum talimatları ve hatırlatıcılar
-Panel ve modül onarımı
SSS
S1. Raylı çubuk montajı ile zeminden ekrana gerçek yükseklik nedir?
Raylı çubuk+kabin yüksekliği 95 mm'dir, kabinin maksimum kalınlığı 76,3 mm'dir.
S2. İnsanlar ekranın üzerinde dururken etkileşimli oyunlar oynayabilir mi?
Evet, oynayabilir. İnsanların seçebileceği düzinelerce oyun ve efektimiz var.
S3. Video içeriğini özelleştiriyor musunuz?
Evet, yapıyoruz. Etkileşimli led zemin için içeriğin yeniden yapılması gerekiyor.
S4. Hangi kontrol sistemini kullanıyorsunuz?
Kendi geliştirdiğimiz bilgisayar yazılımımız, içerikleri yüklemek ve ekranı kontrol etmek kolay.
S5. Araç led zemin ekranına park edebilir mi?
Evet, edebilir. F-DANCER led zemin ekranımız 2T/m² taşıyabilir. SUV üzerinden geçebilir veya üzerine park edebilir.