P2.6 Karbon Fiber İçişleri Kiralık LED Ekran Işık Ağırlığı 5cm Kalınlığı
Karbon Fiber İçişleri Kiralık LED Ekranı
,İçerideki LED ekranları kiralamak ışık ağırlığı
,P2.6 kiralık kapalı LED ekran
Kapalı Kiralama LED Ekranı P2.6 Karbon Fiber Light Ağırlık 4kg/pc
CF serisi karbon lif LED ekranı, karmaşık işçilik de dahil olmak üzere kesinlikle çarpıcıdır.Çeşitli kiralama projelerini bitirmek için benzersiz bir ürün oldu., kapalı şirketten açık hava turuna kadar.
Ürünün Hızlı Ayrıntıları:
1Karbon lif malzemeleri
2Hafif.
3Hızlı kilitleme
4. Ön ve arka servis
Özellikler
Kiralık etkinlikler için harika bir seçenek, sağlam ve hafif bir dolaba sahip olan, ön ve arka erişim, manyetik modüller,Ve devrimci bir akıllı kilit tasarımı.
1Karbon Fiber
Karbon lifler dolaplarda kullanılır, güçlü bir dış görünümlü zarif bir görünüm, alüminyumdan on kat daha uzun bir germe dayanıklılığı.
2. Tüy ağırlık gibi.
Dolaba 4,8 kilogram ve metrekareye 20 kg'dan az olan bir dolapta ağırlık kontrol edilebilir.
3Hızlı kurulum
Kendi patentli teknolojisini kullanarak akıllı hızlı kilit. Manyetik LED modülleri kullanarak, ekran kolayca kurulabilir ve çıkarılabilir.
4. Ön ve arka
Güç kutuları ve LED modülleri ön ya da arka taraftan çıkarılabilir.
5Geniş bir tasarım.
Dolapların köşelerinde geri çekilebilir koruyucu kapaklar bulunur. LED'lerin kurulum, paketleme ve nakliye sırasında tamamen korunmasını sağlar.
Teknik özellikler
| Ürün modeli: | CFI-2.6 |
| Piksel Pitch: | 2.6 mm |
| LED Tipi: | SMD1415 |
| Kabin boyutu: | 500x500 mm |
| Modül boyutu: | 250x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 4 kg |
| Kabine malzemesi: | Karbon Fiber |
| Sürücü tipi: | 1 / 24 |
| Parlaklık: | 1000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/200 W/m2 |
| Bakım: | Ön ve arka servis |
| Çevre: | Kapalı kullanım |
| IP derecesi: | IP30 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 16 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |

Uygulama Alanı
Tur prodüksiyonları
Bayramlar
İç ve dış mekan etkinlikleri
Spor Etkinlikleri
İç ve Dış Reklam
SAYISI

20 kg/m2'den daha az olan ve hem ön hem de arka bakım yapabilecek hafif bir LED ürünü mi arıyorsunuz?Bizim CF serisi karbon fiber led paneller sizin yüksek son led kiralama projeleri için en iyi seçimdir. Kendi geliştirdikleri akıllı kilit tasarımı ile donatılmış, teknisyenler ekranı hızlı ve kolay bir şekilde kurabilirler. Bu ürün için daha fazla ayrıntı istiyorsanız, lütfen bize mesaj göndermekten çekinmeyin!
Sık Sorulan Sorular
Bu panelin led kavisli duvar yapabildiğini mi sanıyorsunuz?
Evet, kendi geliştirdiğimiz eğri kilitli duvara yerleştirilebilir. Bu parça hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Teşekkürler!
S2: Asılı bir kurulum yapabilir mi?
Evet, yapabilir. Uçan çubuklar, kalın tel ipi, vidalar ve vidalar ile çalışması gerekir, böylece ekranı asmak için. Detaylı fotoğraflar ve videolar arıyorsanız, lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin. Teşekkür ederim.
S3: Sertifikası var mı?
CF serisi LED panellerimizin CE, EMC, RoHS sertifikaları var.
EMC testini geçebilir mi?
CF serisi LED ürünlerimizin hepsi EMC Sınıf A testini geçmiştir.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!