Karbon Fiber Stage Rental LED Ekranı, Dışarıya yönelik P3.9 LED Panel
Karbon Fiber Sahne Kiralama LED Ekranı
,Sahne Kiralama LED Ekranı P3.9
,P3.9 LED panelini dışarıda
Dış Mekan P3.9 Kiralık LED Panel Karbon Fiber Konser Etkinlikleri için 500x500mm
Visual World CF dış mekan serisi karbon fiber led ekran ürünü 500x500mm, IP65 kabin koruması, manyetik ve vidalarla modül ön servisi, sert bağlantı, güç kutusu ön ve arka servisi, yeni akıllı kilit modeli ile donatılmış, kurulum için tek kişi işi.
ÖZELLİKLER
1. KARBON FİBER MALZEME
Karbon fiber kabin malzemesi. Yüksek mukavemetli panel ile çarpıcı görünüm.
Çekme dayanımı, döküm AL kabinden on kat daha güçlüdür.
2. TEK KİŞİ KULLANIMI
Kabin ağırlığı sadece 4,5 kg, metrekare başına 18 kg'dan azdır.
Yaygın döküm led kabinden çok daha hafiftir.
3. DIŞ MEKAN SU GEÇİRMEZLİK
IP65 koruma seviyesi, kabin dış mekan koşullarında mükemmel bir şekilde kullanılabilir.
(dış mekan özel koruyucu işlem)
4. ÖN & ARKA ERİŞİM
Sabitleme vidaları ile manyetik LED modülleri ön bakımı. Güç kutuları ön veya arka taraftan çıkarılabilir. Farklı bakım gereksinimleri olan projeler için bir kabin.
5. DETAYLI TASARIM
Geri çekilebilir koruma kapakları, montaj, demontaj, paketleme ve nakliye sırasında LED'e uygun koruma sağlar.
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Ürün Modeli: | CFO-3.9 |
| Piksel Aralığı: | 3.9 mm |
| LED Tipi: | SMD1921 |
| Kabin Boyutu: | 500x500 mm |
| Modül Boyutu: | 250x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 5.5 kg |
| Kabin Malzemesi: | Karbon Fiber |
| Sürüş Tipi: | 1/16 |
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Maks/Ort Güç: | 800/200 W/m2 |
| Bakım: | Ön ve Arka servis |
| Çevre: | Dış Mekan Kullanımı |
| IP Derecesi: | IP65 |
| Yenileme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Tipi: | Montaj/Asma |
| Gri Ölçek: | 14 bit |
| Görüş Açısı: | Y:140°;D:140° |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20℃~+60℃ |
| Çalışma Nemi: | 10%~90% RH |
UYGULAMA ALANI
Devlet Tur Prodüksiyonları
Dış Mekan Festivalleri
Dış Mekan Etkinlikleri
Spor Stadyumu Etkinlikleri
Dış Mekan Reklamcılığı
DURUM

Piyasada 15kg/m2'den daha hafif olan ve hem ön hem de arka servis yapabilen en hafif ürün.
CF serisi karbon fiber led ürünümüz, ağırlık için özel gereksinimleri olan üst düzey led kiralama projeleriniz için bir numaralı seçimdir. Led ürünlerde araştırma ve geliştirmeye devam ediyoruz. Pazar trendini ve müşteri ihtiyaçlarını takip ederek yeni ürünler ve tasarımlar yapıyoruz.
Daha fazla bilgi isterseniz, lütfen bize mesaj atmaktan çekinmeyin!
SSS
S1. Uçuş kasası ile donatılmış mı?
Evet, öyle. Uçuş kasası, 1 uçuş kasasında 8 kabin olarak sağlanacaktır. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
S2. Dış mekan sahne kurulumu yapabilir mi?
Evet, yapabilir. IP65 koruma seviyesi ile bu ürün, sahne ve etkinlikler için dış mekanda kullanılabilir.
S3. Sertifikası var mı?
Evet, var. CF serisi led panelimiz CE, RoHS sertifikalarına sahiptir.
S4. Bu karbon panel için hangi kontrol sistemi?
NovaStar ve ColorLight, standart led kontrol sistemimizdir.
S5. Alev geciktirici mi?
Evet, öyle. Bu ürün için alev geciktirici testimiz var ve ilgili test raporunu aldık.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!