Kapalı P2.6 Sahne Kiralama LED Ekranı Sahne kaldırma için 500x1000mm
P2.6 Sahne Kiralama LED Ekranı
,Sahne Kiralama LED Ekranı İçeride
,Yükseltme kiralama kapalı LED ekran
Kapalı P2.6 Kiralık LED Panel Sahne kaldırma için karbon lif 500x1000mm
CF serisi, karmaşık bir şekilde üretilen ve şimdiye kadar Visual World ürünlerinde üretilen en hafif LED panelini sunar.Açık hava turundan kapalı etkinliğe kadar çok çeşitli kiralama projelerini tamamlamak için özel bir ürün oldu.Takım ve mühendisler bunu çok beğendi ve müşteri geri bildirimleri de harika.
Özellikler
1Karbon lif malzemesi.
Karbon fiber kabine malzemesi, yüksek dayanıklılıklı panel ile çarpıcı görünüm.
Çekim kapasitesi AL kabinesinden 10 kat daha güçlü.
2- Tek kişilik.
Her dolap sadece 7 kg ağırlıkta, metrekare başına 15 kg'dan az.
Sıradan matkap dökme led panelinden %50 daha az ağırlıkta.
3Hızlı kurulum
Kendi geliştirdiği patentli akıllı hızlı kilit.
4. Ön ve arka erişim
Manyetik LED modülleri ve güç kutuları ön veya arka taraftan dağıtılabilir.
5- Tasarımı hazırlayın.
Çekilebilir köşeler, montaj, sökme, ambalajlama ve nakliye sırasında LED'in dikkatli bir korunmasını sağlar.
Teknik özellikler
| Ürün modeli: | CFI-2.6 |
| Piksel Pitch: | 2.6 mm |
| LED Tipi: | SMD1415 |
| Kabin boyutu: | 500x1000 mm |
| Modül boyutu: | 250x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 7.5 kg |
| Kabine malzemesi: | Karbon Fiber |
| Sürücü tipi: | 1 / 24 |
| Parlaklık: | 1000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/200 W/m2 |
| Bakım: | Ön ve arka servis |
| Çevre: | Kapalı kullanım |
| IP derecesi: | IP30 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma/Yükleme |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulama Alanı
Sahne kiralama
Konser
Canlı yayın olayı
Açık havada gezmek
Sergi
SAYISI


Projeleriniz için 7/24 yazılım ve donanım teknik desteği sağlıyoruz.
Daha fazla bilgi istiyorsanız, lütfen bize mesaj atın!
Sık Sorulan Sorular
Bu panelin led kavisli duvar yapabildiğini mi sanıyorsunuz?
Evet, kendi geliştirdiğimiz eğri kilitli duvara yerleştirilebilir. Bu parça hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.
S2: Asılı bir kurulum yapabilir mi?
Evet, yapabilir. Uçan çubuklar, kalın tel ipi, vidalar ve vidalar ile çalışması gerekir, böylece ekranı asmak için. Detaylı fotoğraflar ve videolar arıyorsanız, lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin. Teşekkür ederim.
S3: Sertifikası var mı?
CF serisi LED panellerimizin CE, RoHS sertifikaları var.
EMC testini geçebilir mi?
CF serisi LED ürünlerimizin hepsi EMC Sınıf A testini geçmiştir.
Bu ürün için 250x250mm LED modülünüz var mı?
Affedersiniz, istediğiniz modül boyutunu bilmiyoruz.
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!