SMD İçerideki Şeffaf LED Ekranı
,P7.8 İç mekan şeffaf LED ekranı
,Bina cam duvar LED ekranı
Bina cam duvarında kapalı P7.8 LED Şeffaf Ekran
Şeffaf LED Ekranı içerikleri açıkça sunar ve dışarıdaki görünürlük için nihai ekran olan halkın dikkatini çekir.Yüksek şeffaflık oranı iç mekan video cam duvar pazarında en iyi ve hafif yaparMüşteri reklam içeriğini izleyebilir ve aynı anda mağaza veya bina içinde ürünü kontrol edebilir.Reklamın etkisini en üst düzeye çıkarır ve geleneksel reklam panolarını ve panolarını değiştirir..
Ürünün Hızlı Ayrıntıları:
1Modüler tasarım
2Şeffaflık oranı % 90'a kadar
3Ağırlığı 2,5 kg/panel
4. kolay monte ve tamir.
5Çoklu uygulamalar
Özellikler
Modern bir ürün özellikle salon merkezi, iç cam duvarlar ve perakende mağazası için tasarlanmıştır.Reklam taktiklerini daha sanatsal yap, teknolojik ve yenilikçi.
1Modüler Tasarım
LED modülü, güç kutusu, tüm dolap, kapak ve destek parçaları modülerleştirilmiş ve kolayca değiştirilebilir.
2. Yüksek Şeffaflık
Çerçevesiz tasarım, ekran donanım alanını en aza indirir ve böylece ürünün şeffaflık oranını büyük ölçüde artırır.
3- Kolay kullanılabilir.
Her dolap sadece 2.5 kg ağırlıkta. Tek bir teknisyenin kurulumu yapması kolay.
4Hızlı kurulum
Dolaplar arasındaki akıllı hızlı kilit tasarımı montajı ve kurulumunu hızlandırır.
5. Çoklu Uygulamalar
Yumuşak ve kesilebilir PCB, şeffaf dolabın eğri duvarlar ve düzensiz şekilli ekran oluşturmasını sağlar.
Teknik özellikler
| Ürün modeli: | 7.8 |
| Piksel Pitch: | 7.8 mm |
| LED Tipi: | SMD2020 |
| Kabin boyutu: | 1000x500mm |
| Modül boyutu: | 500x125mm |
| Kabin Ağırlığı: | 2.5 kg |
| Kabine malzemesi: | Alüminyum |
| Sürücü tipi: | 1 / 16 |
| Parlaklık: | 500-2000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 400/140 W/m2 |
| Bakım: | Arka servis |
| Çevre: | Kapalı kullanım |
| IP derecesi: | IP30 |
| Yenilenme Hızı: | >1920 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma/Döşeme |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:160°; V:160° |
| Çalışma sıcaklığı: | -10°C~+45°C |
| Çalışma Nemliği: | %10~80% RH |

Uygulama Alanı
Salonun ortasında asılı
Pencere camını sakla
Marka amiral gemisi mağazası
Metro istasyonu
Uzun koridor
SAYISI

Cam duvar için yüksek şeffaflıklı bir LED ekran arıyorsunuz? Bizim kapalı şeffaf LED ekran en iyi seçimdir. hafif ve modüler paneller teknisyenler hızlı ve kolay kurulum yapabilmek için sağlar.Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen bize mesaj göndermekten çekinmeyin!
Satış Üzerine Hizmet
-Üretim sürecinin denetimi
- Denetim ve yaşlanma hizmeti
- Video içeriği özelleştirme
- Kargo paketi tahmini
- Teslimat maliyeti danışmanlığı
- Nakliye düzenlemesi.
Sık Sorulan Sorular
LED modülü güç kutusu ile nasıl bağlanır?
Modül doğrudan güç kutusunun merkez tahtasına bağlanıyor.
S2: Parlaklık 3000 nit'e ulaşabilir mi?
Parlaklık aralığı 500-5000 nit arasındadır.
K3. Kişiselleştirilebilir dolabın maksimum uzunluğu nedir?
Dolabın boyutu 1000x1000mm'dir.
D4. Nasıl bakım yapılır?
Elektrik kutusunu arkadan çıkar, sonra LED lambasını tamir etmek için 500x125mm'i çıkarabilirsin.
Koruma için modülün önüne bir kapak ekleyebilir mi?
LED'i daha iyi korumak için dolabın yüzeyine akrilik bir kapak takabiliriz.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!