Hafif Kapalı Kiralık LED Panel Karbon Fiber Malzemesi 500x500mm
Hafif kapalı kiralama LED paneli
,İç mekan kiralık LED panel 500x500mm
,Karbon Fiber 500x500 LED panelli
Kapalı P2.6 Hafif Ağırlık Kiralık Karbon Fiber LED Panel 500x500mm
Açıklama:
CF serisiKarbon lif LED ekranÇok detaylı bir şekilde üretilmiş ve şimdiye kadar Visual World ürünlerinde üretilen en hafif LED ürünüdür.Açık hava turlarından kapalı şirketlere kadar çok çeşitli kiralama projelerini tamamlamak için alışılmadık bir LED ürünü oldu.Mürettebat ve mühendisler bunu çok beğendi ve müşteri geri bildirimleri de harika.
Ürünün Hızlı Ayrıntıları:
1Piksel mesafesi: 2.6mm.
2,LED markası NationStar, istikrarlı ve iyi performans
3IC'de ICN2153, yenilenme hızı 3840Hz'e ulaşabilir.
4Her panel için sadece 4.8 kg, çok hafif.
Özellikleri:
Visual World CF serisi karbon fiber LED ekran ürünü, güçlü ve hafif dolap, ön ve arka erişim, manyetik modüller, kendi patentli akıllı kilit tasarımı, hızlı montaj,Kiralık etkinlikler için mükemmel bir seçim.
1Karbon Fiber
Karbon fiber kabine malzemesi. Yüksek dayanıklılık ile zarif görünüm. Uzunlukça germe dayanıklılığı, matraflı alüminyumdan on kat daha fazla.
2. Tüy ağırlık gibi.
Dolabın ağırlığı 4.8 kg, metrekare başına 20 kg'dan az.
3Hızlı kurulum
Kendi geliştirdiği patentli akıllı hızlı kilit, manyetik LED modülleri ile donatılmış, ekranı kolayca yükleyebilir veya çıkarabilirsiniz.
4. Ön ve Arka Hizmet
LED modülleri ve güç kutuları ön veya arka taraftan çıkarılabilir.
5. Tasarımı geliştirin
Kabine köşeleri için geri çekilebilir koruyucu kapak. kurulum, paketleme ve taşımak sırasında LED için maksimum koruma sağlar.

Teknik özellikler:
| Ürün modeli: | CFI-2.6 |
| Piksel Pitch: | 2.6 mm |
| LED Tipi: | SMD1415 |
| Kabin boyutu: | 500x500 mm |
| Modül boyutu: | 250x125 mm |
| Kabin Ağırlığı: | 4.8 kg |
| Kabine malzemesi: | Karbon Fiber |
| Sürücü tipi: | 1 / 24 |
| Parlaklık: | 1000 nit |
| Max/Avg Gücü: | 800/200 W/m2 |
| Bakım: | Ön ve arka servis |
| Çevre: | Kapalı kullanım |
| IP derecesi: | IP20 |
| Yenilenme Hızı: | >3840 Hz |
| Kurulum Türü: | Montaj/Asma |
| Gri ölçek: | 14 bit |
| Görme açısı: | H:140°; V:140° |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+60°C |
| Çalışma Nemliği: | % 10 ~ % 90 RH |
Uygulama Alanı
Tur prodüksiyonları
Bayramlar
İç ve dış mekan etkinlikleri
Spor Etkinlikleri
İç ve Dış Reklam
SAYISI

20 kg/m2'den daha az olan ve hem ön hem de arka bakım yapabilecek hafif bir LED ürünü mi arıyorsunuz?Bizim CF serisi karbon fiber led paneller sizin yüksek son led kiralama projeleri için en iyi seçimdir. Kendi geliştirdikleri akıllı kilit tasarımı ile donatılmış, teknisyenler ekranı hızlı ve kolay bir şekilde kurabilirler. Bu ürün için daha fazla ayrıntı istiyorsanız, lütfen bize mesaj göndermekten çekinmeyin!
Sıkça sorulan sorular:
Bu panelin led kavisli duvar yapabildiğini mi sanıyorsunuz?
Evet, kendi geliştirdiğimiz eğri kilitli duvara yerleştirilebilir. Bu parça hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Teşekkürler!
S2: Asılı bir kurulum yapabilir mi?
Evet, yapabilir. Uçan çubuklar, kalın tel ipi, vidalar ve vidalar ile çalışması gerekir, böylece ekranı asmak için. Detaylı fotoğraflar ve videolar arıyorsanız, lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin. Teşekkür ederim.
S3: Sertifikası var mı?
CF serisi LED panellerimizin CE, RoHS sertifikaları var.
EMC testini geçebilir mi?
CF serisi LED ürünlerimizin hepsi EMC Sınıf A testini geçmiştir.
Bu ürün için 250x250mm LED modülünüz var mı?
Affedersiniz, istediğiniz modül boyutunu bilmiyoruz.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!