Ελαστική οθόνη LED Προσωρινή εξυπηρέτηση 960×720mm
Ελαστική οθόνη οθόνης LED
,Δημιουργικό σχεδιασμό Ευέλικτη οθόνη LED
,Π4 Ευέλικτη οθόνη οθόνης LED
P4 Εύκαμπτη Οθόνη LED Εμπρόσθιας Εξυπηρέτησης 960×720mm Cabinet Για Δημιουργικό Σχεδιασμό
Περιγραφή Προϊόντος:
P4 Εύκαμπτη Οθόνη LED Η οθόνη μπορεί να προσαρμοστεί στο μεταλλικό πλαίσιο με διαφορετικές επιφάνειες καμπυλότητας λόγω των μαλακών χαρακτηριστικών του PCB, πραγματοποιώντας έτσι το εφέ οθόνης LED καμπύλων επιφανειών. Μπορούν να αναπαραχθούν διαφορετικές εικόνες και περιεχόμενο βίντεο, γεγονός που καθιστά την μαλακή μονάδα πολύ καλά εφαρμοσμένη στον δημιουργικό σχεδιασμό και την αστική εξωραϊσμό.
Χαρακτηριστικά:
1. ΕΥΚΑΜΠΤΗ ΜΟΝΑΔΑ
Οι εύκαμπτες μονάδες μπορούν να κάνουν εμπρόσθια και αντίστροφη κάμψη για να επιτύχουν εσωτερική και εξωτερική καμπύλη εφαρμογή. Ελάχιστη διάμετρος 1m για την κατασκευή κυλίνδρου led.
2. ΛΕΠΤΗ ΚΑΙ ΕΛΑΦΡΙΑ
Με προστατευτικό περίβλημα σιλικόνης μονάδας, η μονάδα είναι μόνο 8,6mm και ζυγίζει 0,17kg.
3. ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΧΗΜΑΤΑ
Μπορεί να κατασκευαστεί για σχήματα κύκλου, στήλης, κύματος... κ.λπ.
4. ΑΠΡΟΣΚΟΠΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
Το ακριβές μέγεθος της μονάδας και η εύκολη μαγνητική εγκατάσταση επιτρέπουν την παρουσίαση απρόσκοπτου οπτικού περιεχομένου.
Τεχνικές Παράμετροι:
| Τεχνικές Παράμετροι | P4 Εύκαμπτη Οθόνη LED |
| Pixel Pitch: | 4 mm |
| Τύπος LED: | SMD2121 |
| Διάσταση Cabinet: | 960×720mm |
| Μέγεθος Μονάδας: | 240x120 mm |
| Βάρος Cabinet: | 19kg |
| Υλικό Cabinet: | Απλός Χάλυβας |
| Τύπος Οδήγησης: | 1/15 |
| Φωτεινότητα: | 800-1000nits |
| Μέγιστη/Μέση Ισχύς: | 800/280 W/m2 |
| Συντήρηση: | Εμπρόσθια εξυπηρέτηση |
| Βαθμός IP: | IP20 |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Τύπος Εγκατάστασης: | Τοποθέτηση/Ανάρτηση |
| Κλίμακα Γκρι: | 12 bit |
| Γωνία Θέασης: | H:140°;V:140° |
Εφαρμογές:
- Δημιουργικός σχεδιασμός
- Μουσείο Επιστημών
- Ετερόμορφο κτίριο
- Διαφημιστικές πινακίδες
Συχνές Ερωτήσεις:
Ε1: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
Α1: Είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής OEM/ODM με 10 χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας στον κλάδο των οθονών LED.
Ε2: Πώς τα πάει το εργοστάσιό σας όσον αφορά τον ποιοτικό έλεγχο;
Α2: Ποιότητα πρώτα. Δίνουμε μεγάλη σημασία στον ποιοτικό έλεγχο από την αρχή μέχρι το τέλος. Εστιάζουμε σε κάθε λεπτομέρεια. Το εργοστάσιό μας έχει λάβει πιστοποίηση ISO9001, ISO14001, CE, RoHS, FCC.
Ε3: Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας σας;
Α3: Μπορούμε να δεχτούμε οποιαδήποτε ποσότητα. Και η τιμή για
μεγάλες ποσότητες μπορεί να διαπραγματευτεί.
Ε4: Πότε θα παραδώσετε;
Α4: Σύμφωνα με το μέγεθος και την ποσότητα της παραγγελίας σας, μπορούμε να παραδώσουμε τη μονάδα led εντός 3-5 εργάσιμων ημερών και την τελική οθόνη led εντός 10-12 ημερών.
Ε5: Τι τεχνική υποστήριξη μπορείτε να παρέχετε;
Α5: Παρέχουμε διάφορες τεχνικές εκπαιδεύσεις δωρεάν, συμπεριλαμβανομένης της εκπαίδευσης λειτουργίας και συντήρησης της οθόνης LED στο εργοστάσιο. Μπορούμε να στείλουμε μια ομάδα μηχανικών στη χώρα του πελάτη για να καθοδηγήσουν την εγκατάσταση.
Ε6: Πόσο διαρκεί η περίοδος εγγύησης;
Α6: Η τυπική περίοδος εγγύησης είναι 1 έτος. Ανάλογα με τις απαιτήσεις, ο χρόνος μπορεί να είναι μεγαλύτερος.
Ε7: Παρέχετε δωρεάν ανταλλακτικά σε κάθε παραγγελία;
Α7: Ναι, θα παρασχεθεί ένας ορισμένος αριθμός ανταλλακτικών δωρεάν, συμπεριλαμβανομένων μονάδων, καλωδίων τροφοδοσίας, καλωδίων σήματος, φώτων LED, IC, μασκών, τροφοδοτικών, καρτών λήψης κ.λπ.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!