P3.9 Εσωτερική σκηνή ενοικίασης LED οθόνης Φύλλα άνθρακα Φτερό ως βάρος
Δείκτης LED ενοικίασης σκηνής από ανθρακονήματα
,Επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου
,P3.9 Οθόνη LED ενοικίασης σκηνής
P3.9 Δείκτης LED ενοικίασης σκηνής εσωτερικού χώρου με φτερό από ανθρακονήματα
Περιγραφή του προϊόντος:
Ο σκελετός από ανθρακονήματα, η προσαρμοσμένη κλειδαριά και ο βοηθητικός εξοπλισμός, που είναι απολύτως εύκολο να συναρμολογηθούν και να αποσυναρμολογηθούν, μπορούν να χρησιμοποιηθούν είτε ως ενοικίαση σκηνής είτε ως σταθερή εγκατάσταση.
Χαρακτηριστικά:
- Υλικό άνθρακα: Το πλαίσιο της οθόνης LED είναι κατασκευασμένο από υλικό άνθρακα.
- Φτερό σαν βάρος:Εύκολο να μεταφέρετε βάρος με 7kg (15.5lbs) ανά ντουλάπι, 15kg (33lbs) ανά τετραγωνικό μέτρο.
Πολύ λιγότερο βάρος από το συνηθισμένο ντουλάπι με καθοδήγηση.
- Εγκατάσταση από ένα άτομο: Εξοπλισμένη με μαγνητικές μονάδες LED και σύστημα έξυπνης κλειδαριάς, ένας τεχνικός μπορεί να εγκαταστήσει ή να αφαιρέσει την οθόνη χωρίς προσπάθεια.
- Προστατευτική σχεδίαση:Ανασυγκεντρώσιμα προστατευτικά κάλυμμα για την προστασία του LED στις άκρες και στις γωνίες του πάνελ.
- Υπηρεσία εμπρός και πίσω: Οι μονάδες LED και τα κουτιά ισχύος μπορούν να αφαιρεθούν από την εμπρός ή την πίσω πλευρά.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Δείκτης σκηνής LED ενοικίασης |
| Πίτσα των Pixel: | 30,91 mm |
| Τύπος LED: | Επενδύσεις |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 500 × 1000 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας: | 250x125 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 7.5 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Φύλλα άνθρακα |
| Τύπος οδήγησης: | 1/16 |
| Φωτεινότητα: | 800-1000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 400/140 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία οπίσθιας |
| Αξιολόγηση IP: | IP43 (Παλύψη με νανοστρώματα) |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα/Εντάλλαγμα |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Αιτήσεις και περίπτωση:
Επισκεπτικές παραγωγές
Φεστιβάλ
Εκδηλώσεις εσωτερικού και εξωτερικού χώρου
Αθλητικά γεγονότα
Διαφήμιση εσωτερικών και εξωτερικών χώρων


Συγκρίνετε:



Συσκευή και αποστολή:
Τα προϊόντα σας θα είναι καλά προστατευμένα και συσκευασμένα, στη συνέχεια θα αποσταλούν σε σας το συντομότερο δυνατό με πλοίο, αεροπορικό ή ταχεία σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας.

Γενικά ερωτήματα:
Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγμα για οθόνη LED;
Α1: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελία δείγματος για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα.
Ερώτηση 2: Τι γίνεται με τον χρόνο προετοιμασίας;
Α2: Για παραγγελίες μικρότερες των 100 τετραγωνικών μέτρων, ο χρόνος λήψης είναι 15 εργάσιμες ημέρες.
Ε. Έχετε κάποιο όριο MOQ για παραγγελία οθόνης LED;
Α3: Χαμηλή MOQ, 1 τετραγωνικό μέτρο ή έλεγχος μούδου είναι διαθέσιμο
Ε4 Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Α4: Συνήθως δεχόμαστε την FOB, αλλά μπορούμε να σας βοηθήσουμε να παραγγείλετε και να κανονίσετε ναυτιλιακό πράκτορα.
Ε.Π. Πώς προχωράω σε μια παραγγελία για οθόνη LED;
Α5: Πρώτα από όλα, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον, αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει το έγγραφο σχεδιασμού και καταθέτει την κατάθεση για την επίσημη παραγγελία.
Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε6: Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στα προϊόντα;
Απ: Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Ε: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Α7: Ναι, προσφέρουμε 1 έτος εγγύηση στα προϊόντα μας
Ε8: Πώς να αντιμετωπίσετε το ελαττωματικό;
Α8: Πρώτον, τα προϊόντα μας παράγονται σε αυστηρό σύστημα ελέγχου ποιότητας και το ελαττωματικό ποσοστό θα είναι λιγότερο
από 0,2%.
Δεύτερον, κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, θα στείλουμε νέα μονάδα με νέα παραγγελία για μικρή ποσότητα.
Για ελαττωματικά προϊόντα παρτίδας, θα τα επισκευάσουμε και θα σας τα στείλουμε ξανά ή μπορούμε να συζητήσουμε την λύση
συμπεριλαμβανομένης της επαναπροσδιορισμού σύμφωνα με την πραγματική κατάσταση.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!