P4 Flexibel LED-scherm
,SMD2121 Flexibel LED-scherm
P4 Flexibel LED-scherm SMD2121 960×720mm Eenvoudige Stalen Kast
Productbeschrijving:
De P4 Flexibele LED-schermwand toont geavanceerde displaytechnologie met een pixel pitch van 4 mm, en levert high-definition beelden in levendige kleuren. De kastgrootte van 960x720 mm maakt het perfect voor een reeks binnentoepassingen die een stijlvol, ruimtebesparend display vereisen.

Kenmerken:
- BUIGBARE MODULE
Flexibele modules kunnen voor- en achterwaarts buigen om binnen- en buiten gebogen toepassingen te bereiken. Minimale diameter van 1 m voor het bouwen van led-cilinders.
- DUN EN LICHT
Met een beschermende siliconen schaal van de module is de module slechts 8,6 mm en weegt 0,17 kg.
- VERSCHILLENDE VORMEN
Kan worden gemaakt voor cirkel, kolom, golf... enz. vormen
- NAADLOZE INSTALLATIE
Nauwkeurige modulegrootte en eenvoudige magnetische installatie maken het mogelijk om naadloze visuele content te presenteren.
Technische parameters:
| Technische parameters | P4 Flexibel LED-scherm |
| Pixel Pitch: | 4 mm |
| LED-type: | SMD2121 |
| Afmetingen kast: | 960×720mm |
| Modulegrootte: | 240x120 mm |
| Gewicht kast: | 19 kg |
| Materiaal kast: | Eenvoudig staal |
| Aandrijvingstype: | 1/15 |
| Helderheid: | 800-1000 nits |
| Max/Gem. Vermogen: | 800/280 W/m2 |
| Onderhoud: | Toegang aan de voorkant |
| IP-classificatie: | IP20 |
| Vernieuwingsfrequentie: | >1920 Hz |
| Installatietype: | Montage/ophanging |
| Grijswaarden: | 12 bit |
| Kijkhoek: | H:140°;V:140° |
Toepassingen:
- Creatief ontwerp
- Wetenschapsmuseum
- Heteromorfe gebouwen
- Reclameborden
FAQ:
V1. Bent u een fabriek of een handelsonderneming?
A1: Wij zijn een OEM / ODM-fabriek.
V2. Kan ik het product aanpassen? en kan ik een logo aan de producten toevoegen?
A2: We kunnen alle producten aanpassen aan de eisen van de klant, zoals moederbord, kabel, behuizing .... We kunnen ook uw logo aan het product toevoegen.
V3. Wat is de garantieperiode van het product?
A3: Afhankelijk van de verschillende producten is onze garantietijd 1 - 2 jaar.
V4. Waarom kiezen voor uw bedrijf?
A4: We zijn 10 jaar toegewijd aan onderzoek en ontwikkeling, productie van LED-schermen
We zijn een fabriek, met een bepaald prijsvoordeel en professionele en snelle technische ondersteuning.
V5. Welke betaalmethode wordt geaccepteerd?
A5: We accepteren de meeste betaalmethoden, maar voornamelijk bankoverschrijving, Letter of Credit, Western Union, paypal en MoneyGram.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!