P7.8-7.8 Buitendoorzichtig LED-scherm SMD1921 5000nits Voor tentoonstellingen
Uitstallingen Buitendoorzichtig LED-display
,SMD1921 Buitendoorzichtig LED-display
,5000nits Buitendoorzichtig LED-display
P7.8-7.8 Outdoor Transparante LED Display SMD1921 5000nits Voor Tentoonstellingen
Productbeschrijving:
P7.8-7.8 Transparante LED-schermen bieden een aantrekkelijke en innovatieve oplossing in vergelijking met conventionele LED-displays met groot formaat. Door de LED's te synchroniseren om in specifieke pixelkleuren te verlichten, produceren ze naadloze visuals van hoge kwaliteit. Geïntegreerd in glazen vliesgevels leveren deze schermen een opmerkelijke visuele impact, waardoor ze ideaal zijn voor retailomgevingen, vooral die met glazen gevels, omdat ze de architectonische esthetiek behouden en tegelijkertijd dynamische weergavemogelijkheden toevoegen.

Kenmerken:
- Laag stroomverbruik
Bespaart meer dan 30% energie in vergelijking met het normale scherm, energiebesparend en milieuvriendelijk.
- Eenvoudige installatie
Het is niet nodig om de bouwstructuur te wijzigen voor installatie. Gewoon ophangen en monteren.
- Hoge transparantie
Gebaseerd op de horizontale opstelling en verlichtingstechnologie, is de transparantie tot 75%.
Technische parameters:
| Technische parameters | Transparant LED-display |
| Pixelafstand: |
7.8-7.8 mm
|
| LED-type: | SMD1921 |
| Afmetingen kast: | 1000×500mm |
| Modulegrootte: | 500x125 mm |
| Gewicht kast: | 15 kg |
| Materiaal kast: | Aluminium |
| Aandrijvingstype: | 1/6 |
| Helderheid: | 5000 nits |
| Max/Gem. vermogen: | 800/280 W/m² |
| Onderhoud: | Toegang aan de voorkant |
| IP-classificatie: | IP65 |
| Vernieuwingsfrequentie: | >1920 Hz |
| Transparantie: | 75% |
| Grijswaarden: | 14 bit |
| Kijkhoek: | H:140°;V:140° |
| Bedrijfstemperatuur: | -20℃~+50℃ |
| Bedrijfsvochtigheid: | 10%~90% RH |
| Installatietype: | Montage/ophanging |
Toepassingen:
Veel gebruikt in winkelcentra, uitgaansgelegenheden, architectuurprojecten, overheidsinstellingen, beurzen en voor doeleinden zoals tentoonstellingen, persconferenties, luchthavens, hotels, wachtruimtes op stations, indoor arena's en diverse andere openbare voorzieningen.


FAQ:
V1: Bent u een fabrikant of een handelsonderneming?
in de fabriek. We kunnen een team van ingenieurs naar het land van de klant sturen om de installatie te begeleiden.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!