P4 Flexibel LED-scherm Eenvoudig stalen kast Front Service 960×720mm
960×720 mm flexibel LED-scherm
,Front Service flexibel LED-scherm
P4 Flexibel LED-scherm Eenvoudige Stalen Kast Front Service 960×720mm
Productbeschrijving:
Het P4 Flexibele LED-scherm toont geavanceerde displaytechnologie met een pixel pitch van 4 mm, en levert high-definition beelden in levendige kleuren. De kastgrootte van 960x720 mm maakt het perfect voor een reeks binnentoepassingen die een stijlvol, ruimtebesparend scherm vereisen.

Kenmerken:
- BUIGBARE MODULE
Flexibele modules kunnen voor- en achterwaarts buigen om interne en externe gebogen toepassingen te bereiken. Minimale diameter van 1 m voor het bouwen van een led-cilinder.
- DUN EN LICHT
Met een beschermende siliconen schaal voor de module is de module slechts 8,6 mm en weegt hij 0,17 kg.
- VERSCHILLENDE VORMEN
Kan worden gemaakt voor cirkel-, kolom-, golf- enz. vormen
- NAADLOZE INSTALLATIE
Nauwkeurige modulegrootte en eenvoudige magnetische installatie maken het mogelijk om naadloze visuele content te presenteren.
Technische parameters:
| Technische parameters | P4 Flexibel LED-scherm |
| Pixel Pitch: | 4 mm |
| LED-type: | SMD2121 |
| Kastafmeting: | 960×720mm |
| Modulegrootte: | 240x120 mm |
| Kastgewicht: | 19 kg |
| Kastmateriaal: | Eenvoudig staal |
| Aandrijvingstype: | 1/15 |
| Helderheid: | 800-1000 nits |
| Max/Gem. Vermogen: | 800/280 W/m2 |
| Onderhoud: | Front service |
| IP-classificatie: | IP20 |
| Vernieuwingsfrequentie: | >1920 Hz |
| Installatietype: | Montage/ophanging |
| Grijswaarden: | 12 bit |
| Kijkhoek: | H:140°;V:140° |
Toepassingen:
- Creatief ontwerp
- Wetenschapsmuseum
- Heteromorfe gebouw
- Reclameborden
After-sales service:
-Tracking van de verzendstatus
-Verstrekken van verzenddocumenten
-Productgebruikershandleiding
-Installatie-instructies en herinneringen
-Mapping en configuratie van het LED-scherm
-Reparatie van panelen en modules
FAQ:
V1: Wat voor soort led-scherm bieden we aan?
A1: We hebben indoor/outdoor/verhuur/reclame/transparante en poster LED-schermen voor uw keuze.
V2: Voldoen uw led-schermen aan internationale certificeringsnormen?
A2: Ja, onze led-schermen voldoen aan verschillende internationale certificeringsnormen, zoals CE-certificering, RoHS
certificering, FCC-certificering, enzovoort.
V3: Ondersteunt u aangepast ontwerp en aanpassingsverzoeken voor uw led-schermen?
A3: Ja, we kunnen aangepast ontwerp en aanpassingsproductie leveren op basis van de behoeften van klanten om aan hun speciale
eisen en wensen te voldoen.
V4: Hoe kunnen we kwaliteit garanderen?
A4: Zeven kwaliteitscontrolestappen zorgen ervoor dat uw bestelde schermen goed zijn:
1). Onze klanten zijn langdurig samenwerkende grote bekende bedrijven.
2). Materiaalcontrole door professionele werknemers en machines.
3). Foutopsporing van elke module.
4). 48-uurs verouderingstest voor alle modules vóór montage.
5). Test de functie van elke kast na montage door ingenieurs en machines.
6). 72-uurs verouderingstest voor het hele scherm vóór verzending.
7). Alle details definitieve inspectie opnieuw vóór verpakking.
V5: Hoe zit het met de garantie?
A5: 2 jaar garantie.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!