P4 Ευέλικτη οθόνη LED απλή ατσάλινη ντουλάπα μπροστινή εξυπηρέτηση 960×720mm
960×720mm Ευέλικτη οθόνη LED
,Προσωπική υπηρεσία Ευέλικτη οθόνη LED
P4 Ευέλικτη οθόνη LED απλή ατσάλινη ντουλάπα μπροστινή εξυπηρέτηση 960×720mm
Περιγραφή του προϊόντος:
Το P4 Flexible LED Screen Wall παρουσιάζει την προηγμένη τεχνολογία οθόνης με πλάτος 4 mm, παρέχοντας εικόνες υψηλής ευκρίνειας σε ζωντανά χρώματα.Το 960x720mm μέγεθος του ντουλαπιού του το καθιστά ιδανικό για μια σειρά από εφαρμογές σε εσωτερικούς χώρους που απαιτούν ένα κομψό, αποδοτική απόσταση.

Χαρακτηριστικά:- Δεν ξέρω.
- Μονάδα μεταμόρφωσης
Οι ευέλικτες ενότητες μπορούν να κάνουν εμπρόσθια και ανάποδα κάμψη για την επίτευξη εσωτερικών και εξωτερικών καμπυλών εφαρμογών.
- Λεπτός και φωτεινός
Με προστατευτικό κελύφωμα από πυρίτιο, η μονάδα είναι μόνο 8,6mm και ζυγίζει 0,17kg.
- Διάφορα σχήματα
Μπορεί να γίνει για κύκλο, στήλη, κύμα... κλπ σχήματα
- ΕΝΩΡΙΣΜΟΣ
Το ακριβές μέγεθος της ενότητας και η εύκολη μαγνητική εγκατάσταση της επιτρέπουν να παρουσιάζει απρόσκοπτο οπτικό περιεχόμενο.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | P4 Ευέλικτη οθόνη οθόνης LED |
| Πίτσα των Pixel: | 4 χιλιοστά |
| Τύπος LED: | Μικροοργανισμός |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 960 × 720 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 240x120 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 19 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Απλό χάλυβα |
| Τύπος οδήγησης: | Ασφάλεια, 1/15 |
| Φωτεινότητα: | 800-1000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 12 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
Εφαρμογές:
- Δημιουργικό σχεδιασμό
- Επιστημονικό Μουσείο
- Ετερομορφικό κτίριο
- Διαφημιστικές πινακίδες
Υπηρεσία μετά την πώληση:
- Παρακολούθηση της κατάστασης αποστολής
- έγγραφα αποστολής που παρέχουν:
- Οδηγία χρήσης του προϊόντος
- Οδηγίες εγκατάστασης και υπενθυμίσεις
- Χαρτογράφηση και διαμόρφωση οθόνης LED
- Επισκευή πάνελ και ενότητες
Γενικά ερωτήματα:
Ερώτηση 1: Τι είδους οθόνη LED παρέχουμε;
Α1: Έχουμε εσωτερική / εξωτερική / ενοικίαση / διαφήμιση / διαφανή και αφίσα LED οθόνη για την επιλογή σας.
Ε2: Η οθόνη LED σας συμμορφώνεται με τα διεθνή πρότυπα πιστοποίησης;
Α2: Ναι, η οθόνη LED μας συμμορφώνεται με διάφορα διεθνή πρότυπα πιστοποίησης, όπως πιστοποίηση CE, RoHS
πιστοποίηση, πιστοποίηση FCC, και ούτω καθεξής.
Ε: Υποστηρίζετε τα παραγγελία σχεδιασμού και προσαρμογής για την οθόνη σας;
Α3: Ναι, μπορούμε να παρέχουμε προσαρμοσμένο σχεδιασμό και προσαρμοσμένη παραγωγή σύμφωνα με τις ανάγκες των πελατών για να ανταποκριθούν στις ειδικές τους
απαιτήσεις και απαιτήσεις.
Ε4: Πώς μπορούμε να εγγυηθούμε την ποιότητα;
Α4: Επτά στάδια ελέγχου ποιότητας διασφαλίζουν ότι οι παραγγελίες σας είναι καλές:
Οι πελάτες μας είναι μακροχρόνια συνεργαζόμενες μεγάλες διάσημες εταιρείες.
2) Έλεγχος υλικών από επαγγελματίες εργαζόμενους και μηχανές.
3) Αποδιορθώστε όλες τις μονάδες.
4) Δοκιμή γήρανσης 48 ωρών για όλες τις μονάδες πριν από την συναρμολόγηση.
5) Δοκιμάστε τη λειτουργία κάθε ντουλάπις μετά την συναρμολόγησή της από μηχανικούς και μηχανές.
6) δοκιμή γήρανσης 72 ωρών για ολόκληρη την οθόνη πριν από την αποστολή.
7) Όλες οι λεπτομέρειες τελική επιθεώρηση ξανά πριν από τη συσκευασία.
Ε: Τι γίνεται με την εγγύηση;
Α5: 2 χρόνια εγγύηση.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!