P8 Buitengebied Vaste LED-scherm IJzeren kast Met achterste service
P8 Buitenshuis Fixed LED Display Screen
,Iron Cabinet Fixed LED Display Screen
P8 Buitenshuis Fixed LED Display Screen Iron Cabinet met achterste service
Productbeschrijving:
De kwaliteits- en installatiestandaarden zijn aanzienlijk hoger voor installaties voor alle weersomstandigheden buiten dan voor indoor led-displays.Visual World FS-outdoor-serie led-displays zijn gemaakt om te voldoen aan verschillende outdoor-eisen, die ook de meest voorkomende en meest gebruikte buiten display scherm.
Product snelle details:
1. waterdicht kastje
2Achterste dienst.
3Hoogwaardige kasten
4Grote kijkhoeken
5. Goede warmteafvoer
Kenmerken:
De kwaliteits- en installatiestandaarden zijn aanzienlijk hoger voor installaties voor alle weersomstandigheden buiten dan voor indoor led-displays.Visual World FS-outdoor-serie led-displays zijn gemaakt om te voldoen aan verschillende outdoor-eisen, dat ook het meest voorkomende en meest gebruikte buitenbeeldscherm is.
1. waterdicht
Duurzame ijzeren kast met achterdeur, IP65 beschermingsniveau voor buitengebruik.
2Achterdienst.
Module, stroomvoorziening en ontvangkaarten zijn bereikbaar vanaf de achterdeur, geschikt voor buitendisplayprojecten met onderhoudskanalen.
3. Hoogwaardige kabinetwoningen
Hoogwaardige kastraam behuizing, ijzeren frame zorgt voor duurzaamheid en gladde led scherm vlakheid.
4. Grote kijkhoeken.
Brede kijkhoeken horizontaal 140°, verticaal 140° maken het publiek in staat om het scherm duidelijk vanaf een afstand te bekijken.
5. Goede warmteverspreiding
Ingebouwde ventilatoren en gebogen gaten bij de achterdeur versnellen de warmteafvoer, verlengen de levensduur van de kast.
Technische parameters:
| Technische parameters | Buitenshuis vast LED-scherm |
| Productmodel: | FS-Outdoor |
| Pixel Pitch: | 8 mm |
| LED-type: | SMD3535 |
| Grootte van de kast: | 1280 x 960 mm |
| Besluit van het kabinet: | 160 x 120 pixels |
| Grootte van de module: | 320x160 mm |
| Resolutie van de module: | 40 x 20 pixels |
| Module Qty/kast: | 4x6 = 24 stuks |
| Pixeldichtheid: | 15625 punten/m2 |
| Gewicht van de kast: | 50 kg |
| Materiaal van de kast: | Zuivel |
| Kleur van de kast: | Zwart |
| Type scan: | 1/6 |
| Helderheid: | 6000 nits |
| Maximaal/gemiddeld vermogen: | 800/280 W/m2 |
| Onderhoud: | Achterdienst |
| Milieu: | Gebruik buiten |
| IP rating: | IP65 |
| Hernieuwingsfrequentie: | > 1920 Hz |
| Typ van installatie: | Montage/stapeling |
| Grijzige schaal: | 14 bits |
Toepassingen:


Vragen:
V1.Hoe kan ik een nauwkeurige offerte krijgen voor een LED-videowandscherm voor reclameborden?
A1:a. Laat ons weten welk scherm u nodig heeft, binnenshuis of buiten; pixels, schermgrootte, enz.
b.Gelieve ons de gebruiksscenario's te vertellen (concerten, kerken, tentoonstellingszalen, conferentieruimtes, reclameborden in winkelcentra)
c. Het zou beter zijn om CAD-tekeningen, kunstwerken te hebben
Q2.Hoe lang duurt het voordat ik de prijs van een LED-scherm voor binnen- en buitenruimte weet?
A2 - Wij geven meestal een offerte onmiddellijk na ontvangst van uw vraag
- Als u dringend een prijs nodig heeft, stuur dan een TM-bericht, e-mail, whatsapp of neem contact met ons op op andere manieren
Q3. Kan ik monsters kopen en een bestelling plaatsen?
A3: Ja, welkom.
V4.Wat is uw levertijd?Innen- en buiten vaste videomuur, binnen- en buitenverhuur LED-paneel
A4: Afhankelijk van de bestelingssituatie worden de op voorraad aanwezige LED-modules de volgende dag verzonden.
- Gewoonlijk worden kleine hoeveelheden op maat gemaakte producten binnen 15 dagen verzonden, en grote hoeveelheden in 15-20 werkdagen.
Q5. Hoeveel jaar is uw LED-schermgarantie? (creatief flexibel LED-scherm, transparant scherm,...)
A5: Afhankelijk van de LED-schermen Configuratie, 2-5 jaar garantie voor verschillende bestellingen
V6.Hoe wordt uw digitale HD LED-advertentie-scherm verpakt?
A6:-Verpakking in karton, houten doos of vluchtdoos
V7.Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
A7:-T/T,Western Union, creditcard,Paypal,etc. -30% aanbetaling +70% TT in handen vóór verzending
V8. Wat is de verzendmethode?
A8: - Kan worden verzonden per zee, lucht of express (EMS, UPS, DHL, TNT, FEDEX, enz.)
Q9. Hoe maak je onze zaken langdurig en goede relatie?
A9:a. Wij beloven de beste kwaliteit en concurrerende prijs om ervoor te zorgen dat onze klanten meer baat hebben bij onze producten;
b. We zijn eerlijk, open voor al onze klanten. We geloven dat een win-win situatie langer tijd zakelijke samenwerking kan bereiken
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!