800-1000nits P4 Indoor Flexible LED Display Ruimtebesparend ontwerp met frontservice
Flexibel LED-scherm voor de voorkant
,800-1000nits Flexibel LED-display
,Flexibel LED-display dat ruimte bespaart
800-1000nits P4 Indoor Flexible LED Display Ruimtebesparend ontwerp met frontservice
Productbeschrijving:
P4 Flexibel LED-scherm voor binnenvoorzieningkan door de zachte eigenschappen van het PCB het metalen frame met verschillende camberoppervlakken aanpassen, waardoor het LED-display-effect van gebogen oppervlakken wordt gerealiseerd.Verschillende foto's en video's kunnen worden afgespeeld, waardoor de zachte module zeer goed kan worden toegepast in creatief ontwerp en stadsverfraaiing.
- Goed flexibel, willekeurig buigbaar, voldoet aan het individuele ontwerp;
- Aanpassen aan complexere omgevingen, betere zichthoek helderheid;
- Speciale PCB-technologie, kan tot 120o worden gebogen;
- De zachte onderkant voorkomt statische elektriciteit.
- De magneet is volledig uitgehold en de magnetische kracht is groot;
- goede vlakheid;
Kenmerken:
- Flexibel:zacht pcb-ontwerp, kan worden gebogen, flexibele installatie
- Gekrompen:Gekrompen hoek van 110° tot 180°, innerlijk en buitenaf gekrompen
- Meerdere vormen beschikbaar:Flexible modules werken voor ronde, convexe, concave, s-vormen en andere onregelmatige vormen.
- Magnetische frontservice: Volledig frontservice met magneten op de modules.
Technische parameters:
| Technische parameters | Flexibel LED-scherm |
| Pixel Pitch: | 4 mm |
| LED-type: | SMD2121 |
| Afmeting van de kast: | 960 × 720 mm |
| Grootte van de module: | 240x120 mm |
| Gewicht van de kast: | 19 kg |
| Materiaal van de kast: | Eenvoudig staal |
| Rijtype: | Geliefd zijn, 1/15 |
| Helderheid: | 800-1000 nits |
| Maximaal/gemiddeld vermogen: | 800/280 W/m2 |
| Onderhoud: | Frontdienst |
| IP rating: | IP20 |
| Hernieuwingsfrequentie: | > 1920 Hz |
| Typ van installatie: | Montage/hangen |
| Grijzige schaal: | 12 bit |
| Zienhoek: | H:140°; V:140° |
| Werktemperatuur: | -20°C~+50°C |
| Werkvochtigheid: | 10% tot 90% RH |
Toepassingen:
- Creatief ontwerp
- Wetenschapsmuseum
- Heteromorf gebouw
- Advertentieborden
- Interieurversiering


Vragen:
Q1: Wat kan na de dienstverlening?
A1: We hebben professionele ingenieurs die 24 uur online technische ondersteuning en per e-mail bieden; We sturen ook technisch personeel naar de scène in belangrijke activiteiten van klanten.
Q2Hoe onderhoudt u het led-scherm?
A2: In meestal elk jaar aan onderhoud geleid scherm één keer, verwijder het geleid masker, het controleren van de kabels verbinding, als een geleid scherm modules falen, kunt u het vervangen door onze reserve modules
Q3Wat als ik niet weet hoe ik het scherm moet installeren?
A3: a. We zullen uw details tekening voor installatie geleid scherm, maar u moet ons op de locatie foto voor de installatie plaats.
b. We bieden 2 mensen gratis training in de fabriek.
c. We kunnen onze ingenieurs naar uw land sturen om u te begeleiden bij het installeren van het scherm.
Q4Wat als ik niet weet hoe ik het scherm onderhoud?
A4: Wij zullen u handleidingen en software verstrekken wanneer u een bestelling plaatst, en wij kunnen u helpen op afstand te debuggen.
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!