800-1000nits P4 εσωτερική ευέλικτη οθόνη LED εξοικονόμηση χώρου
Ελαστική οθόνη LED
,Ελαστική οθόνη LED 800-1000nits
,Ελαστική οθόνη LED που εξοικονομεί χώρο
800-1000nits P4 Εσωτερική Ευέλικτη Οθόνη LED Σχεδιασμός εξοικονόμησης χώρου με μπροστινή εξυπηρέτηση
Περιγραφή προϊόντος:
P4 Εσωτερική Ευέλικτη Οθόνη LED Μπροστινής Εξυπηρέτησης μπορεί να ταιριάξει στο μεταλλικό πλαίσιο με διαφορετικές επιφάνειες καμπυλότητας λόγω των μαλακών χαρακτηριστικών του PCB, επιτυγχάνοντας έτσι το εφέ οθόνης LED καμπύλων επιφανειών. Μπορούν να αναπαραχθούν διαφορετικές εικόνες και περιεχόμενο βίντεο, γεγονός που καθιστά τη μαλακή μονάδα πολύ καλά εφαρμοσμένη στη δημιουργική σχεδίαση και την αστικοποίηση.
- Καλή ευελιξία, αυθαίρετα καμπυλωτή, ικανοποιώντας τον ατομικό σχεδιασμό;
- Προσαρμογή σε πιο περίπλοκα περιβάλλοντα, καλύτερη γωνία θέασης φωτεινότητας;
- Ειδική τεχνολογία PCB, μπορεί να καμφθεί έως και 120º;
- Το μαλακό κάτω κέλυφος αποτρέπει τον στατικό ηλεκτρισμό;
- Ο μαγνήτης είναι πλήρως κοίλος και η μαγνητική δύναμη είναι μεγάλη;
- Καλή επιπεδότητα;
Χαρακτηριστικά:
- Ευέλικτο: Μαλακός σχεδιασμός pcb, μπορεί να είναι καμπυλωτός, ευέλικτη εγκατάσταση
- Καμπύλη: Γωνία καμπύλης από 110° έως 180°, εσωτερική και εξωτερική καμπύλη
- Διατίθενται πολλαπλά σχήματα: Οι ευέλικτες μονάδες λειτουργούν για στρογγυλά, κυρτά, κοίλα, σχήματα s και άλλα ακανόνιστα σχήματα.
- Μαγνητική μπροστινή εξυπηρέτηση: Πλήρης μπροστινή εξυπηρέτηση με μαγνήτες στις μονάδες. Ένα σχοινί ασφαλείας μπορεί να προστεθεί στη μονάδα για κρέμασμα ή υψηλή θέση εγκατάστασης.
Τεχνικές παράμετροι:
| Τεχνικές παράμετροι | Ευέλικτη οθόνη LED |
| Βήμα εικονοστοιχείων: | 4 mm |
| Τύπος LED: | SMD2121 |
| Διάσταση ντουλαπιού: | 960×720mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 240x120 mm |
| Βάρος ντουλαπιού: | 19kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Απλός χάλυβας |
| Τύπος οδήγησης: | 1/15 |
| Φωτεινότητα: | 800-1000nits |
| Μέγιστη/Μέση ισχύς: | 800/280 W/m2 |
| Συντήρηση: | Μπροστινή εξυπηρέτηση |
| Βαθμολογία IP: | IP20 |
| Ρυθμός ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Τοποθέτηση/Κρέμασμα |
| Κλίμακα γκρι: | 12 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°;V:140° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~+50℃ |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10%~90% RH |
Εφαρμογές:
- Δημιουργικός σχεδιασμός
- Μουσείο Επιστημών
- Ετερόμορφο κτίριο
- Διαφημιστικές πινακίδες
- Εσωτερική διακόσμηση


Συχνές ερωτήσεις:
Ε1: Τι υπηρεσία μετά την πώληση μπορεί να παρέχει;
Α1: Έχουμε επαγγελματίες μηχανικούς που παρέχουν 24ωρη τεχνική υποστήριξη και μέσω email. Στέλνουμε επίσης τεχνικό προσωπικό στη σκηνή σε σημαντικές δραστηριότητες πελατών.
Ε2:Πώς να συντηρήσετε την οθόνη led;
Α2: Συνήθως κάθε χρόνο για τη συντήρηση της οθόνης led μία φορά, καθαρίστε τη μάσκα led, ελέγξτε τη σύνδεση των καλωδίων, εάν αποτύχουν τυχόν μονάδες οθόνης led, μπορείτε να την αντικαταστήσετε με τις εφεδρικές μας μονάδες
Ε3. Τι γίνεται αν δεν ξέρω πώς να εγκαταστήσω την οθόνη;
Α3: α. Θα παρέχουμε τα λεπτομερή σας σχέδια για την εγκατάσταση της οθόνης led, αλλά πρέπει να μας παρέχετε εικόνα επί τόπου για το μέρος εγκατάστασης.
β. Παρέχουμε εκπαίδευση 2 ατόμων στο εργοστάσιο δωρεάν.
γ. Μπορούμε να στείλουμε τους μηχανικούς μας στη χώρα σας για να σας καθοδηγήσουν πώς να εγκαταστήσετε την οθόνη.
Ε4. Τι γίνεται αν δεν ξέρω πώς να συντηρήσω την οθόνη;
Α4: Θα σας παρέχουμε εγχειρίδια λειτουργίας και λογισμικό όταν κάνετε μια παραγγελία και μπορούμε να σας βοηθήσουμε να κάνετε απομακρυσμένη αποσφαλμάτωση.
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!