Quartz Series P2.97 Indoor Rental LED Display 500×1000mm Kas met onderhoud aan de achterkant
p2.97 LED-display voor binnenverhuur
,500 × 1000 mm LED-display voor binnenhuur
,Achteronderhoud Indoor Lease LED Display
Quartz Series P2.97 Indoor Rental LED Display 500×1000mm Kas met onderhoud achterin
Productbeschrijving:
Deze verhuur led product 500x1000mm biedt een duurzame maar lichtgewicht LED oplossing die snelle installatie biedt door middel van zijn intuïtieve smart-lock systeem.Dit is ideaal voor het bouwen van grote LED muren en plafonds snel en efficiënt.
Visuele Wereld, aluminium gietverhuur led display product, hoge precisie kast, achterste toegang, waterdichte modules, kan worden uitgerust met veiligheid touwen te installeren op het plafond.hoge helderheid, 4500:1 contrast en goede videoprestaties, uitstekende keuze voor verhuur evenementen.

Kenmerken:
- Snelle installatie: snelle slot- en kastmagneetontwerp voor snelle en gemakkelijke installatie.
- Voor- en achterservice: LED-module kan voor- en achteronderhoud verrichten, onafhankelijk
- ontwerp van de kragbok.
- Klimfunctie: Makkelijk beklimmen aan de achterkant van het scherm, geen extra ladders nodig.
- Hoog contrast: 4500:1 contrastverhouding.
- Bescherm hoek en anti-knock ontwerp: beter om LED-lamp te beschermen tegen kloppen.
- Drie toepassingen: kan worden gebruikt voor verhuur, vaste en vloer.
- Radial slotontwerp: kan convex en concave gebogen scherm doen.
Technische parameters:
| Technische parameters | LED-display van de quartzserie |
| Productmodel: | Quartz-serie |
| Pixel Pitch: | 2.97 mm |
| LED-type: | SMD2121 |
| Afmeting van de kast: | 500 × 1000 mm |
| Grootte van de module: | 250 x 500 mm |
| Gewicht van de kast: | 14.5 kg |
| Materiaal van de kast: | Vervaardiging van de volgende producten: |
| Helderheid: | 1000 nits |
| Maximaal/gemiddeld vermogen: | 560/224W/m2 |
| Onderhoud: | Voor- en achterdienst |
| Milieu: | Gebruik binnen |
| IP rating: | IP30 |
| Hernieuwingsfrequentie: | > 3840 Hz |
| Typ van installatie: | Hangend/stapelend |
| Grijzige schaal: | 14 bits |
| Zienhoek: | H:140°; V:140° |
| Werktemperatuur: | -20°C~+50°C |
| Werkvochtigheid: | 10% tot 90% RH |
Toepassingen:
Veel gebruikt in podiumverhuur, zang- en dansactiviteiten, verschillende conferenties, tentoonstellingen, stadions, theaters, auditoriums, lezingszalen, multifunctionele zalen, conferentieruimtes, uitvoeringszalen,disco bars, nachtclubs, high-end entertainment disco's, TV Spring Festival Gala, belangrijke culturele activiteiten in verschillende provincies en steden en andere plaatsen.


Onze dienst
We hebben een uitstekend klantenservice systeem met een goed opgeleide, sterke en bekwame service team om klanten te voorzien van een uitgebreide pre-sales service, product diensten en na-verkoop service.
Onze klantenservice heeft meer dan een dozijn hoogopgeleide en ervaren technische ondersteuning ingenieurs,die allemaal verantwoordelijk zijn voor de technische ondersteuning van alle LED display producten die we leveren over de hele wereld.
We verbeteren voortdurend ons niveau van dienstverlening en kwaliteit om snel en effectief te kunnen voldoen aan de behoeften van de klant en hun voordelen en belangen te garanderen.
Serviceconcept:
Wij geloven in het nemen van het initiatief, het behoud van eerlijkheid en betrouwbaarheid, wat betekent dat wij snel zullen reageren op vragen van klanten en alles in het werk zullen stellen om aan de eisen van klanten te voldoen.
Inhoud van de dienst
1. 24-uurs hotline service, met inbegrip van advies en technische begeleiding.
2-Online service.
3. Onderhoudsafwijking van LED-panelen.
4Gratis beroepsopleiding
5Betaalde software-upgrade.
6- Garantie.
7Ingenieursdienst.
Vragen:
Q1: Bent u een fabrikant of handelsonderneming?
A1: We zijn LED-fabrikant, OEM & ODM optionele, multi-oplossingen leverancier, meer dan 10 jaar ervaring in de LED-industrie!Visual World is een moderne fabriek gewijd aan het toepassen van kunstmatige intelligentie op de LED-industrie..
K2: Kan het werken met de NovaStar-systeemcontroller?
A2: Jawel, de NovaStar-controller is compatibel met dit product.
V3: Wat is uw grootste project voor dit product?
A3: We hebben een 12.000m2 led mesh project voor een gebouw gevel in Guangzhou China gedaan.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!