Π2.97 Εσωτερική ενοικιαζόμενη οθόνη LED SMD1515 500×500/1000mm Υπηρεσία πίσω από το ντουλάπι
500×500 εσωτερική οθόνη LED ενοικίασης
,p2.97 εσωτερική οθόνη LED ενοικίασης
,Δείκτης LED εσωτερικής ενοικίασης πίσω από την υπηρεσία
P2.97 Οθόνη LED Εσωτερικού Χώρου για Ενοικίαση SMD1515 500×500/1000mm Cabinet Rear Service
Περιγραφή Προϊόντος:
Η Οθόνη LED Εσωτερικού Χώρου P2.97 είναι μια προηγμένη λύση οθόνης σχεδιασμένη για εσωτερικές εφαρμογές. Διαθέτοντας ένα λεπτό βήμα pixel 2,97mm, προσφέρει ευκρινή, λεπτομερή γραφικά με εξαιρετική καθαρότητα, καθιστώντας την ιδανική για περιβάλλοντα στενής προβολής. Αυτή η οθόνη υψηλής απόδοσης είναι ιδανική για ένα ευρύ φάσμα εσωτερικών εκδηλώσεων και ρυθμίσεων.

Χαρακτηριστικά:
- Γρήγορη Εγκατάσταση: Γρήγορο κλείδωμα και σχεδιασμός μαγνήτη ντουλαπιού για γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση.
- Εξυπηρέτηση από Μπροστά & Πίσω: Η μονάδα LED θα μπορούσε να είναι μπροστά και πίσω συντήρηση, ανεξάρτητη σχεδίαση κουτιού τροφοδοσίας.
- Λειτουργία αναρρίχησης: Εύκολη αναρρίχηση στο πίσω μέρος της οθόνης, δεν χρειάζονται επιπλέον σκάλες.
- Υψηλή αντίθεση: Αναλογία αντίθεσης 4500:1.
- Σχεδιασμός προστασίας γωνιών και αντικρουστικής προστασίας: Καλύτερη προστασία των λαμπτήρων LED από χτυπήματα.
- Τρεις χρήσεις: Θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί για ενοικίαση, σταθερή και δάπεδο.
- Σχεδιασμός κλειδώματος ακτίνας: Θα μπορούσε να κάνει κυρτές και κοίλες καμπύλες οθόνες.
Τεχνικές παράμετροι:
| Μοντέλο | Q2.97i |
| Τύπος LED | SMD1515 |
| Διάσταση ντουλαπιού |
500*1000mm/ 500*500mm |
| Μέγεθος μονάδας | 250*500mm |
| Βάρος ντουλαπιού | 14kg/8.5kg |
| Υλικό ντουλαπιού | Die-casting AL |
| Φωτεινότητα | >850nits |
| Μέγιστη/Μέση Ισχύς | 560/224w/m2 |
| Βαθμός IP | IP30 |
| Σάρωση | 1/21 |
| Ρυθμός ανανέωσης | >3840hz |
| Κλίμακα Γκρι | 16bit |
| Γωνία θέασης | H:140°;V:140° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 20°C±50°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%-80%RH |
Εφαρμογές:
- Στάδια Παραστάσεων
- Εικαστικές Εκθέσεις
- Εμπορικά Συνέδρια
- Εσωτερικές Εκδηλώσεις

Σύγκριση:



Συχνές ερωτήσεις:
Ε1: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!