Δυνατή σύνδεση P5.71 Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED
P5.71 Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED
,Αλουμινένιο προφίλ σταθερή οθόνη οθόνης LED
Σκληρή Σύνδεση P5.71 Εξωτερική Σταθερή Οθόνη LED Οθόνη Αλουμινίου Προφίλ
Περιγραφή Προϊόντος:
Νέα οθόνη εξωτερικού χώρου μπροστινής και πίσω εξυπηρέτησης από πλαίσιο προφίλ αλουμινίου, υψηλής ακρίβειας, συνοπτικού σχεδιασμού, ώριμης βιομηχανικής δομής. Εύκολη μεταφορά και εγκατάσταση. Νέα τάση της εξωτερικής οθόνης led σε σύγκριση με το συμβατικό ογκώδες ντουλάπι, συνδυάζει ασφάλεια, σταθερότητα, ανθεκτικότητα.
Η Visual World επανασχεδιάζει και απλοποιεί την μονάδα και το ντουλάπι ξεχωριστά από τα παραδοσιακά ογκώδη ντουλάπια εξωτερικού χώρου, προκειμένου να επιτευχθούν βελτιώσεις στην εμφάνιση και τη λειτουργικότητα. Οι προσαρμοσμένες μονάδες είναι εξοπλισμένες με ασυνήθιστο μέγεθος 480x320mm και επιτρέπουν την αυτόνομη αδιάβροχη λειτουργία. Η εμφάνιση και η λειτουργία του ντουλαπιού έχουν βελτιστοποιηθεί, επιτυγχάνοντας ένα ελαφρύ και εύκολο στην εγκατάσταση αποτέλεσμα.
Προκειμένου να βελτιωθεί η εμφάνιση και η λειτουργικότητα της οθόνης led, η Visual World επανασχεδιάζει και την απλοποιεί ξεχωριστά από τα συμβατικά ογκώδη ντουλάπια εξωτερικού χώρου. Οι προσαρμοσμένες μονάδες διαθέτουν ένα ασυνήθιστο μέγεθος 480x320mm και είναι αδιάβροχες. Η εμφάνιση και η λειτουργικότητα του ντουλαπιού έχουν βελτιστοποιηθεί για ελαφρότητα και ευκολία εγκατάστασης. Με τη μεγιστοποίηση της αποτελεσματικότητας της συναρμολόγησης της οθόνης εξωτερικού χώρου, η Visual World θέτει ένα νέο πρότυπο στον κλάδο για σταθερές εγκαταστάσεις εξωτερικού χώρου.
Χαρακτηριστικά:
- Μονάδα διπλής θύρας:Οι μονάδες έχουν 2 θύρες για σύνδεση και μπορούν να χρησιμοποιηθούν και οι δύο, οπότε δεν θα υπάρχει αριστερή και δεξιά πλευρά για να επιλέξετε κατά την εγκατάσταση ή την επισκευή.
- Εξυπηρέτηση μπροστά και πίσω:Η μονάδα και το κουτί τροφοδοσίας είναι προσβάσιμα από μπροστά ή από πίσω, βολικό στη χρήση και ανταποκρίνεται σε διαφορετικά είδη συνθηκών έργου.
- Αδιάβροχο:Έως ip66 επίπεδο προστασίας για εξωτερική χρήση. Ανθεκτικό και σταθερό.
- Γρήγορη απαγωγή θερμότητας:Ολόκληρο το πλαίσιο είναι κατασκευασμένο από προφίλ αλουμινίου και δεν υπάρχει κλειστή δομή για τις μονάδες. Αφήστε τη θερμότητα να περάσει μέσα από το πλαίσιο και την ίδια τη μονάδα, παρατείνετε τη διάρκεια ζωής της οθόνης led.
- Σκληρή σύνδεση:Οι μονάδες συνδέονται απευθείας με την πλακέτα διανομέα για επικοινωνία χωρίς καλώδια. Βολικό και γρήγορο, ακριβής τοποθέτηση, δεν χρειάζεται να οργανώσετε καλώδια.
Τεχνικές παράμετροι:
| Τεχνικές παράμετροι | Σταθερή οθόνη LED εξωτερικού χώρου |
| Μοντέλο προϊόντος: | FIA-Outdoor |
| Βήμα εικονοστοιχείων: | 5,71 mm |
| Τύπος LED: | SMD2727 |
| Διάσταση ντουλαπιού: | 960x960 mm |
| Ανάλυση ντουλαπιού: | 168*168 εικονοστοιχεία |
| Μέγεθος μονάδας: | 480x320 mm |
| Ανάλυση μονάδας: | 84*56 εικονοστοιχεία |
| Ποσότητα μονάδας/ντουλάπι: | 2x3=6τμχ |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 30625 κουκκίδες/τ.μ. |
| Βάρος ντουλαπιού: | 22 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Προφίλ αλουμινίου |
| Χρώμα ντουλαπιού: | Μαύρο / Λευκό |
| Τύπος οδήγησης: | 1/9 |
| Φωτεινότητα: | 6000 nits |
| Μέγιστη/Μέση ισχύς: | 600/170 W/m2 |
| Συντήρηση: | Εξυπηρέτηση μπροστά και πίσω |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική χρήση |
| Βαθμός IP: | IP66 |
| Ρυθμός ανανέωσης: | >3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Στήριξη/Στοίβαξη |
| Κλίμακα του γκρι: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°;V:140° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~+50℃ |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10%~90% RH |
Εφαρμογές:
Πινακίδα αυτοκινητοδρόμου
Τοίχος LED σε στύλο
υπαίθρια διαφήμιση
Αφίσα δρόμου
Αθλητικό στάδιο


Συχνές ερωτήσεις:
Ε1: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
Α1: Είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής OEM/ODM με 10 χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας στον κλάδο των οθονών LED.
Ε2: Πώς τα πάει το εργοστάσιό σας όσον αφορά τον ποιοτικό έλεγχο;
Α2: Ποιότητα πρώτη. Δίνουμε μεγάλη σημασία στον ποιοτικό έλεγχο από την αρχή μέχρι το τέλος. Εστιάζουμε σε κάθε λεπτομέρεια. Το εργοστάσιό μας έχει λάβει πιστοποίηση ISO9001, ISO14001, CE, RoHS, FCC.
Ε3: Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας σας;
Α3: Μπορούμε να δεχτούμε οποιαδήποτε ποσότητα. Και η τιμή για
μεγάλες ποσότητες μπορεί να διαπραγματευτεί.
Ε4: Πότε θα παραδώσετε;
Α4: Σύμφωνα με το μέγεθος και την ποσότητα της παραγγελίας σας, μπορούμε να παραδώσουμε τη μονάδα led εντός 3-5 εργάσιμων ημερών και την τελική οθόνη led εντός 10-12 ημερών.
Ε5: Τι τεχνική υποστήριξη μπορείτε να παρέχετε;
Α5: Παρέχουμε διάφορες τεχνικές εκπαιδεύσεις δωρεάν, συμπεριλαμβανομένης της εκπαίδευσης λειτουργίας και συντήρησης της οθόνης LED στο εργοστάσιο. Μπορούμε να στείλουμε μια ομάδα μηχανικών στη χώρα του πελάτη για να καθοδηγήσουν την εγκατάσταση.
Ε6: Πόσο διαρκεί η περίοδος εγγύησης;
Α6: Η τυπική περίοδος εγγύησης είναι 1 έτος. Ανάλογα με τις απαιτήσεις, ο χρόνος μπορεί να είναι μεγαλύτερος.
Ε7: Παρέχετε δωρεάν ανταλλακτικά σε κάθε παραγγελία;
Α7: Ναι, θα παρασχεθεί ένας ορισμένος αριθμός ανταλλακτικών δωρεάν, συμπεριλαμβανομένων μονάδων, γραμμών ρεύματος, γραμμών σήματος, φώτων LED, IC, μασκών, τροφοδοτικών, καρτών λήψης κ.λπ.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!