P3.9 Εσωτερική σταθερή οθόνη LED, λεπτή οθόνη LED πάχος 60 mm
P3.9 Εσωτερική σταθερή οθόνη LED
,Μικρή εσωτερική σταθερή οθόνη LED
,Μικρή οθόνη LED 60mm
Εσωτερική σταθερή οθόνη LED P3.9 1000/750/500x250mm Slim LED Screen Video Wall
Προσωρινή εγκατάσταση οθόνης LED / 100% πλήρηςΗ πρώτη υπηρεσία σταθερή.Εικονική οθόνηΥπερ λεπτή, πάχος 60 χιλιοστών, καλή ακρίβεια.
Ειδικά χαρακτηριστικά
- Διαφορετικά μεγέθη
Διαφορετικό μέγεθος ντουλάπι, ευέλικτη συγκόλληση, μπορεί να κάνει 1000x250mm, 750x250mm, 500x250mm.
- ΥΠΕΡΙΣΛΙΜ
Υπερ λεπτή, το πάχος είναι μόνο 60mm.
- Γωνία ευρείας θέσης
H:140°, V:140°
- Υψηλή ακρίβεια
Καλή επίπεδεια, χωρίς φωτεινές και σκούρες γραμμές μετά την ένωση.
ΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΕΠΙΠΕΔΗΜΕΝΕΣ
| Πρότυπο προϊόντος: | Π3.9 |
| Πίτσα των Pixel: | 30,9 mm |
| Τύπος LED: | Επικαιροποίηση |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 1000/750/500x250x60 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 250x250 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 25 kg/μ2 |
| Υλικό ντουλαπιού: | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή συσκευών |
| Τύπος οδήγησης: | 1/16 |
| Φωτεινότητα: | > 700 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 500/175 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Περιβάλλον: | Χρήση σε εσωτερικούς χώρους |
| Αξιολόγηση IP: | F: IP20, R: IP20 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
ΣΥΝΟΜΕΙΑ
1000x250mm LED ντουλάπι.

500x250mm μπροστινή υπηρεσία LED ντουλάπι.

Φωτογραφίες
Πλήρης λευκή γήρανση για οθόνη LED.


Εφαρμογή

Γενικά ερωτήματα:
1Ε: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
Α: Είμαστε κατασκευαστής LED, OEM & ODM προαιρετικό, πάροχος πολλαπλών λύσεων, περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στη βιομηχανία LED!Ο Visual World είναι ένα σύγχρονο εργοστάσιο αφιερωμένο στην εφαρμογή τεχνητής νοημοσύνης στη βιομηχανία LED..
2Ε: Τι γίνεται με την εγγύηση;
Α: παρέχουμε τουλάχιστον 2 χρόνια εγγύηση, και μερικά προϊόντα μπορεί να είναι 5 χρόνια εγγύηση. Ακόμα και μετά την εγγύηση, μπορούμε ακόμα να επισκευάσουμε το προϊόν δωρεάν, απλά πρέπει να πληρώσετε για το κόστος αποστολής.
3Ε: Μπορείτε να προσαρμόσετε το λογότυπό μου στην οθόνη LED;
Α: Φυσικά, μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας στο PCB και το LED Cabinet αν χρειαστείτε. Έτσι θα κρατήσετε το δικό σας εμπορικό σήμα.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!