P4 Flexibel LED-scherm voor de voorkant van het scherm SMD2121 Voor reclameborden
P4 Flexibel LED-scherm
,Flexibel LED-scherm voor de voorkant
,SMD2121 Flexibel LED-scherm
P4 Flexibel LED-scherm voor de voorkant van het scherm SMD2121 Voor reclameborden
Productbeschrijving:
De P4 Flexible LED Screen Wall toont geavanceerde beeldschermtechnologie met een pixelhoogte van 4 mm en levert hoge-definitiebeelden in levendige kleuren.De 960x720 mm grote kast maakt het perfect voor een scala aan binnentoepassingen die een stijlvolle, ruimte-efficiënte weergave.

Kenmerken:- Ik weet het niet.
- BENDABLE MODULE
Flexible modules kunnen voor- en achteruit buigen om interne en externe gebogen toepassingen te bereiken.
- Dun en licht
Met de beschermende siliciumhuls is de module slechts 8,6 mm en weegt 0,17 kg.
- Verschillende vormen
Kan worden gemaakt voor cirkel, kolom, golf...etc vormen
- Naadloze installatie
De precieze grootte van de module en de gemakkelijke magnetische installatie maken het mogelijk om naadloze visuele inhoud te presenteren.
Technische parameters:
| Technische parameters | P4 Flexibel LED-scherm |
| Pixel Pitch: | 4 mm |
| LED-type: | SMD2121 |
| Afmeting van de kast: | 960 × 720 mm |
| Grootte van de module: | 240x120 mm |
| Gewicht van de kast: | 19 kg |
| Materiaal van de kast: | Eenvoudig staal |
| Rijtype: | Geliefd zijn, 1/15 |
| Helderheid: | 800-1000 nits |
| Maximaal/gemiddeld vermogen: | 800/280 W/m2 |
| Onderhoud: | Frontdienst |
| IP rating: | IP20 |
| Hernieuwingsfrequentie: | > 1920 Hz |
| Typ van installatie: | Montage/hangen |
| Grijzige schaal: | 12 bit |
| Zienhoek: | H:140°; V:140° |
Toepassingen:
- Creatief ontwerp
- Wetenschapsmuseum
- Heteromorf gebouw
- Advertentieborden
Vragen:
Q1: Is het product aanpasbaar?
A1: Ja, we kunnen het product aanpassen volgens de behoeften van de klant, u hoeft alleen de vereisten te verstrekken.
Q2: Test u al uw goederen voor levering?
A2: Ja, we hebben 100% test voor levering.
Q3: Hoe zit het met uw levertijd?
A3: Over het algemeen duurt het ongeveer 10-15 dagen na ontvangst van uw vooruitbetaling. De specifieke levertijd hangt af van de artikelen en de hoeveelheid van uw bestelling.
V4: Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
A4: T/T 30% als aanbetaling, en 70% voor levering. We laten u de foto's van de producten en pakketten zien voordat u het saldo betaalt.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!