P0.9 Kleine pixel pitch LED-display COB 600x337.5mm Hoge vernieuwingssnelheid voor auditorium
P0.9 Kleine pixel pitch LED-display COB 600x337.5mm Hoge vernieuwingssnelheid voor auditorium
Merknaam
Visual World
Productmodel
P0.9
Certificaat
EMC,CE,FCC,ROHS
Land van herkomst
CN
MOQ
Onderhandelen
Eenheidsprijs
Negotiate
Betaalmethode
T/T
Leveringscapaciteit
5000 m²/maand
Productdetails
Markeren:
Kleine pixel pitch LED -display
,P0.9 LED-scherm met kleine pixelpitch
,COB LED-display met kleine pixelpitch
Product Name:
P0.9 Kleine pixel pitch LED-display COB 600x337.5mm Hoge vernieuwingssnelheid voor auditorium
Pixel Pitch:
P0.7/P0.9/P1.25/P1.56
Cabinet Material:
Het sterven van aliuminum
Size:
600x337,5 mm
Maintenance:
Voor/achteraan service
Brightness:
600-800nits
Refresh Rate:
>3840Hz
Durability:
100000 uur
Productbeschrijving
Gedetailleerde Specificaties en Functies
P0.9 Kleine pixel pitch LED display COB 600x337,5 mm
Het P0.9 Small Pitch COB LED-scherm van VISUAL WORLD levert een beeldkwaliteit van ultrahoge definitie met een pixelpitch van slechts 0,9 mm. Deze geavanceerde displaytechnologie levert gedetailleerde en levensechte beelden,het maakt het ideaal voor toepassingen die uitzonderlijke visuele nauwkeurigheid en helderheid vereisen.
Belangrijkste kenmerken
- Volledig flip-chip COB-proces met uitgebreide bescherming: tegen botsingen, waterdicht, vochtdicht en zoutbestendige
- 3D-inktprinttechnologie verhoogt het contrast met 20% en vermindert de lichtsterkte
- LCD-statusdisplaypaneel voor realtime monitoring van de werking van de kast
- HDI-meerlagig circuit boardontwerp zorgt voor uitstekende kleurenuniformiteit en temperatuurverdeling
- Sunrise-energiebesparende gemeenschappelijke kathodeschip met 16-bits grijschaal voor superieure prestaties
Technische specificaties
| Model | P0.9 |
| Pixel Pitch | 0.9 mm |
| LED-type | COB |
| Afmeting van de kast | 600*337,5*35 mm |
| Grootte van de module | 150 x 168,75 mm |
| Gewicht van de kast | 40,6 kg |
| Materiaal van de kasten | Aluminium voor gietgieten |
| Voertuigtype | 1/36 |
| Onderhoud | Frontdienst |
| Helderheid | 0-2000 nits |
| Maximum/gemiddelde vermogen | 420/147 W/m2 |
| IP-classificatie | Voorkant: IP65 / Achterkant: IP30 |
| Vernieuwingssnelheid | > 3840 Hz |
| Typ van installatie | Montage / ophanging / stapelen |
| Grijzige schaal | 16 bit |
| Zienhoek | H:170°; V:170° |
| Werktemperatuur | -20°C~+50°C |
| Werkvochtigheid | 10%-90% RH |
Toepassingen
- Digitale tekensystemen
- Installaties voor thuisbioscopen en bioscopen
- Straatmeubilair
- Advertenties op billboards
- Fotbalstadion-schermen
- Perimeter LED-posters
- Arena's en sportlocaties
Voorverkoopdiensten
- Ontwerp en raadpleging van projectoplossingen
- Projecttekening en technische aanbevelingen
- Projectdetails verrijking en planning
- Optimalisatie van kasten en schermoplossingen
- Vermogen- en signaalberekening met gedetailleerde diagrammen
- Op maat gemaakte producten, modules en PCB-oplossingen
Vaak gestelde vragen
Welk besturingssysteem wordt gebruikt en hoe werkt het?
We gebruiken het asynchrone besturingssysteem van de Nova Taurus-serie dat cluster afspelen en beheren ondersteunt.Het systeem is compatibel met APP/Phone/WIFI/iPad/Laptop/PC/Cloud-besturing voor eenvoudige en handige bediening.
Biedt u een productgarantie?
Ja, we bieden een uitgebreide garantie van 2 jaar op al onze producten.
Kan het scherm aangepast worden?
We bieden uitgebreide aanpassingsdiensten aan om aan uw specifieke eisen te voldoen. Dit omvat aangepaste maten, vormen, functies en zelfs uw logo dat rechtstreeks op het LED-scherm wordt afgedrukt.
Hoe garandeert u de kwaliteit van het product?
We geven prioriteit aan kwaliteit tijdens de productie met strenge controleprocessen, waaronder strenge selectie van componenten, geavanceerde productietechnieken en uitgebreide testen.Elk LED-scherm ondergaat een zorgvuldige laatste inspectie voordat het wordt verzonden om ervoor te zorgen dat het aan onze strenge normen voldoet.
Hoe snel bieden jullie technische ondersteuning na de verkoop?
Wij verbinden ons ertoe om binnen 24 uur na ontvangst van de kennisgeving van de klant professionele technische ondersteuning na verkoop te bieden.
Algemene Beoordeling
vijfsterren
100%
4 sterren
0
3 sterren
0
2 sterren
0
1 ster
0
Alle recensies
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!
Gerelateerde producten