P5.71 Buiten LED-scherm met harde aansluiting Aluminiumprofiel 6000 nits 960x960mm kast
Hard verbinding Buiten LED scherm
,960x960mm Buiten Led Screen
,6000 nits Buiten LED-scherm
P5.71 Buiten LED Scherm Harde Verbinding Aluminium Profiel 6000 nits 960x960mm Kast
Productbeschrijving:
P5.71 Buiten LED Scherm is een hoogwaardig LED-display dat speciaal is ontworpen voor buitentoepassingen. Met een pixel pitch van 5,71 mm biedt dit scherm een balans tussen resolutie en kijkafstand, waardoor het ideaal is voor buitenreclame, openbare informatie displays en meer.
Kenmerken:
- Dual-poort module:Modules hebben 2 poorten voor aansluiting en beide kunnen worden gebruikt, dus er is geen linker- en rechterkant om te kiezen bij installatie of reparatie.
- Service aan de voor- en achterkant:Module en stroomkast zijn bereikbaar vanaf de voor- of achterkant, handig in gebruik en voldoen aan verschillende projectomstandigheden.
- Waterdicht:Tot IP66 beschermingsniveau voor gebruik buitenshuis. Duurzaam en stabiel.
- Snelle warmteafvoer:Het hele frame is gemaakt van aluminium profiel en er is geen gesloten structuur voor de modules. Laat de warmte door het frame en de module zelf gaan, verleng de levensduur van het led-display.
- Harde verbinding:Modules verbinden rechtstreeks met de hub board om te communiceren zonder kabels. Handig en snel, nauwkeurige positionering, geen kabels nodig om te organiseren.
Technische parameters:
| Technische parameters | Vaste LED-scherm voor buiten |
| Productmodel: | FIA-Outdoor |
| Pixel Pitch: | 5,71 mm |
| LED Type: | SMD2727 |
| Afmetingen kast: | 960x960 mm |
| Resolutie kast: | 168*168 pixels |
| Module afmetingen: | 480x320 mm |
| Module resolutie: | 84*56 pixels |
| Module aantal/kast: | 2x3=6 stuks |
| Pixeldichtheid: | 30625 dots/m² |
| Gewicht kast: | 22 kg |
| Materiaal kast: | Aluminium profiel |
| Kleur kast: | Zwart / Wit |
| Aandrijving: | 1/9 |
| Helderheid: | 6000 nits |
| Max/Gem. Vermogen: | 600/170 W/m2 |
| Onderhoud: | Service aan de voor- en achterkant |
| Omgeving: | Buitengebruik |
| IP-classificatie: | IP66 |
| Vernieuwingsfrequentie: | >3840 Hz |
| Installatietype: | Montage/Stapelen |
| Grijswaarden: | 14 bits |
| Kijkhoek: | H:140°;V:140° |
| Bedrijfstemperatuur: | -20℃~+50℃ |
| Bedrijfsvochtigheid: | 10%~90% RH |
Toepassingen:
- Snelweg billboard
- Paal LED-wand
- buitenreclame
- Reclamebord langs de weg
- Sportstadion

FAQ:
V1: Kunt u aangepaste diensten aanbieden?
A1: Ja, we kunnen verschillende categorieën producten ontwerpen op basis van uw vraag.
V2: Is het OK om ons logo op het led-schermproduct te printen?
A2: Ja, we kunnen uw logo afdrukken volgens uw verzoek.
V3: Kan ik een sample bestellen voor een led-scherm?
A3: Ja, we heten u van harte welkom om een sample te bestellen om de kwaliteit te testen en te controleren. U kunt elk item kiezen dat u wilt.
V4: Hoeveel bedragen de verzendkosten?
A4: De verzendkosten worden bepaald door de grootte van het scherm en de projectinformatie wordt meegedeeld via de aanvraag.
V5: Wat is de prijs per vierkante meter van het scherm?
A5: Welkom om ons een aanvraag te sturen. Onze professionele verkoopingenieurs zullen geschikte oplossingen bieden.
V6: Biedt u garantie voor de producten?
A6: Ja, we bieden 2 jaar garantie op onze producten.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!