P2.6 Vaste LED-scherm binnen 1000x250 mm Grootte met aluminiumkas met gietgietwerk
1000x250 mm LED-display voor binnen
,P2.6 LED-display voor binnen
P2.6 Vaste LED-scherm binnen 1000x250 mm Grootte met aluminiumkas met gietgiet
GEBRUIKSBESCHRIVING
LED-scherm op de muur / 1000x250mm, 750x250mm, 500x250mm
GESCHIEDENIS
- Verschillende grootte
Verschillende kastgroottes, kan 1000x250mm, 750x250mm, 500x250mm.
- Super Slim
Super dun, de dikte is slechts 60 mm.
- Goed warmteverspreiding
Warmteafzuigerontwerp, versnelt de warmtegeleiding.
- Hoge precisie
Goede vlakheid, geen lichte of donkere lijnen na splicing.
Technische specificaties
| Productmodel: | P2.6 |
| Pixel Pitch: | 2.6 mm |
| LED-type: | SMD1515 |
| Afmeting van de kast: | 1000/750/500x250x60 mm |
| Grootte van de module: | 250 x 250 mm |
| Gewicht van de kast: | 25 kg/m2 |
| Materiaal van de kast: | Aluminium voor gietgieten |
| Rijtype: | 1/32 |
| Helderheid: | > 800 nits |
| Maximaal/gemiddeld vermogen: | 500/175 W/m2 |
| Onderhoud: | Frontdienst |
| Milieu: | Gebruik binnen |
| IP rating: | F: IP20, R: IP20 |
| Hernieuwingsfrequentie: | > 3840 Hz |
| Typ van installatie: | Montage/hangen |
| Grijzige schaal: | 14 bit |
| Zienhoek: | H:140°; V:140° |
| Werktemperatuur: | -20°C~+50°C |
| Werkvochtigheid: | 10% tot 90% RH |
Tekeningen
1000 x 250 mm LED-kast voor de voorkant.

500 x 250 mm voorzijde LED-kast.

Foto's
Montage en veroudering van LED-schermen.


AANVRAAG

Vragen:
V1.Hoe kan ik een nauwkeurige offerte krijgen voor een LED-videowandscherm voor reclameborden?
A1:a. Laat ons weten welk scherm u nodig heeft, binnenshuis of buiten; pixels, schermgrootte, enz.
b.Gelieve ons de gebruiksscenario's te vertellen (concerten, kerken, tentoonstellingszalen, conferentieruimtes, reclameborden in winkelcentra)
c. Het zou beter zijn om CAD-tekeningen, kunstwerken te hebben
Q2.Hoe lang duurt het voordat ik de prijs van een LED-scherm voor binnen- en buitenruimte weet?
A2 - Wij geven meestal een offerte onmiddellijk na ontvangst van uw vraag
- Als u dringend een prijs nodig heeft, stuur dan een TM-bericht, e-mail, whatsapp of neem contact met ons op op andere manieren
Q3. Kan ik monsters kopen en een bestelling plaatsen?
A3: Ja, welkom.
V4.Wat is uw levertijd?Innen- en buiten vaste videomuur, binnen- en buitenverhuur LED-paneel
A4: Afhankelijk van de bestelingssituatie worden de op voorraad aanwezige LED-modules de volgende dag verzonden.
- Gewoonlijk worden kleine hoeveelheden op maat gemaakte producten binnen 15 dagen verzonden, en grote hoeveelheden in 15-20 werkdagen.
Q5. Hoeveel jaar is uw LED-schermgarantie? (creatief flexibel LED-scherm, transparant scherm,...)
A5: Afhankelijk van de LED-schermen Configuratie, 2-5 jaar garantie voor verschillende bestellingen
V6.Hoe wordt uw digitale HD LED-advertentie-scherm verpakt?
A6:-Verpakking in karton, houten doos of vluchtdoos
V7.Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
A7:-T/T,Western Union, creditcard,Paypal,etc. -30% aanbetaling +70% TT in handen vóór verzending
V8. Wat is de verzendmethode?
A8: - Kan worden verzonden per zee, lucht of express (EMS, UPS, DHL, TNT, FEDEX, enz.)
Q9. Hoe maak je onze zaken langdurig en goede relatie?
A9:a. Wij beloven de beste kwaliteit en concurrerende prijs om ervoor te zorgen dat onze klanten meer baat hebben bij onze producten;
b. We zijn eerlijk, open voor al onze klanten. We geloven dat een win-win situatie langer tijd zakelijke samenwerking kan bereiken
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!