30
,5 kg Διαφανής LED οθόνη με αυτοκόλλητο
,Δείκτης LED διαφανής με πρόσφυση 240x1500 mm
Διαφανής οθόνη LED με αυτοκόλλητο P4 240x1500mm 3,5 kg ανά τετραγωνικό μέτρο
Περιγραφή προϊόντος:
Η προηγμένη διαφανής μεμβράνη LED με αυτοκόλλητο είναι ιδανική για διαφήμιση σε εμπορικά κέντρα ή σε γυάλινα παράθυρα. Είναι εξαιρετικά λεπτή, σχεδόν σαν χαρτί, και είναι πολύ εύκολη στην εγκατάσταση και τη λειτουργία. Η σειρά T-PAPER LED μεμβράνης με αυτοκόλλητο ενισχύει τον αντίκτυπο της διαφήμισης και χρησιμεύει ως μια σύγχρονη εναλλακτική λύση στα παραδοσιακά σήματα και πινακίδες.

Χαρακτηριστικά:
- Εξαιρετικά λεπτό
Το πάχος 2mm το καθιστά την λεπτότερη οθόνη led στην αγορά.
- Εύκαμπτο
Εύκαμπτο πάνελ led με αυτοκόλλητη μεμβράνη, μπορεί να τοποθετηθεί σε καμπύλο γυάλινο τοίχο.
- Υψηλή διαφάνεια
Η διαφανής μεμβράνη το καθιστά έως και 70% διαφανές. Η καλύτερη επιλογή για γυαλί βιτρίνας καταστημάτων.
- Εξαιρετικά ελαφρύ
Το μέγεθος της μεμβράνης 1000x500mm ζυγίζει μόνο 3 kg, βολικό στο χειρισμό.
- Μέγεθος κοπής
Το πάνελ της μεμβράνης είναι κοπτόμενο για να καλύψει διαφορετικές συνθήκες εγκατάστασης, όπως ακανόνιστο γυαλί.
Τεχνικές παράμετροι:
| Μοντέλο προϊόντος: | TP4 |
| Pixel Pitch: | 4-8 mm |
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Διάσταση ντουλαπιού: | όχι |
| Μέγεθος μονάδας: | 240x1500mm |
| Βάρος: | 3,5 kg/τ.μ. |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο & PC |
| Τύπος οδήγησης: | Στατικός |
| Φωτεινότητα: | 1000-4000 nits |
| Μέγιστη/Μέση ισχύς: | 720/252 W/m2 |
| Συντήρηση: | Μπροστινή εξυπηρέτηση |
| Περιβάλλον: | Εσωτερική χρήση |
| Βαθμός IP: | IP30 |
| Ρυθμός ανανέωσης: | >3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Στερέωση/Κόλληση/Ανάρτηση |
| Κλίμακα γκρι: | 16 bit |
| Γωνία θέασης: | H:160°;V:160° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~+60℃ |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10%~90% RH |
Εφαρμογές:
- Γυάλινη πρόσοψη κτιρίου
- Γυάλινος τοίχος εμπορικού κέντρου
- Γυαλί βιτρίνας καταστήματος
- Κατάστημα ναυαρχίδα μάρκας
- Γυάλινη αίθουσα και διάδρομος


Πλεονέκτημα :
1. Η τιμή μονάδας εξαρτάται από την ποσότητα, μπορούμε να σας προσφέρουμε μια ανταγωνιστική τιμή.
2. Η ερώτησή σας σχετικά με τα προϊόντα ή τις τιμές μας θα απαντηθεί εντός 24 ωρών.
3. Καλά εκπαιδευμένο και έμπειρο προσωπικό για να απαντήσει σε όλες τις ερωτήσεις σας σχετικά με τα προϊόντα.
4. Προσφέρονται διανομές για τον μοναδικό σας σχεδιασμό και ορισμένα από τα τρέχοντα μοντέλα μας.
5. Προστασία της περιοχής πωλήσεών σας, ιδέες σχεδιασμού και όλων των προσωπικών σας πληροφοριών.
Συχνές ερωτήσεις
Ε1: Παρέχετε εγγύηση για τα προϊόντα σας;
Α1: Ναι, προσφέρουμε 2 χρόνια εγγύηση σε όλα τα προϊόντα μας.
Ε2: Είναι δυνατόν να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν;
Α2: Ναι, μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή και επιβεβαιώστε το σχέδιο με βάση το δείγμα μας.
Ε3: Μπορώ να κάνω μια παραγγελία δείγματος για την οθόνη LED;
Α3: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δειγμάτων για δοκιμές και ποιοτικούς ελέγχους. Τα μικτά δείγματα είναι επίσης αποδεκτά.
Ε4: Ποιος είναι ο χρόνος παράδοσής σας;
Α4: Γενικά, η παράδοση διαρκεί 7–15 ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσής σας. Ο συγκεκριμένος χρόνος παράδοσης εξαρτάται από τα είδη και τις ποσότητες της παραγγελίας.
Ε5: Ποιο είναι το σύστημα ελέγχου και πώς λειτουργεί;
Α5: Χρησιμοποιούμε το ασύγχρονο σύστημα ελέγχου Nova Taurus Series, το οποίο υποστηρίζει αναπαραγωγή και διαχείριση συστοιχίας. Επιτρέπει επίσης τον έλεγχο μέσω APP, τηλεφώνου, Wi-Fi, iPad, φορητού υπολογιστή, PC και cloud. Αυτό καθιστά τη λειτουργία πολύ εύκολη και βολική.
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!