P0.9 Δείκτης LED μικρής διαστάσεως των εικονοστοιχείων COB 600-2000nits φωτεινότητα και υψηλή αξιοπιστία
Δείκτης LED μικρής διαστάσεως των εικονοστοιχείων COB
P0.9 Δείκτης LED μικρής διαστάσεως των εικονοστοιχείων COB 600-2000nits φωτεινότητα και υψηλή αξιοπιστία
Περιγραφή του προϊόντος:

Χαρακτηριστικά:
- Υψηλή φωτεινότητα:φωτεινότητα έως 1000 νιτ.
- Εξοικονόμηση ενέργειαςΕξοικονόμηση ενέργειας 30%.
- Υψηλή αξιοπιστία:Κοινή κάθοδα, καλύτερη απώλεια θερμότητας και πιο σταθερή.
- Επεξεργασία εμφάνισης:Καμία λευκή άκρη και σπασμοί της μονάδας, διαπερατότητα φωτός έως 75% και χαμηλή θερμοκρασία.
- Υψηλή αναλογία αντίθεσης:>20000:1.
- Υψηλή συνέπεια:Μικρο LED Flip-chip μικτή τεχνολογία επεξεργασίας & ίδια τσιπ Bin.
- Ευρύ φάσμα χρωμάτων:DCl-P3 ευρύ φάσμα χρωμάτων.
- Εύκολη εγκατάσταση:Πλήρης συντήρηση εμπρός, πολλαπλή αποσυναρμολόγηση και συναρμολόγηση μονάδων LED χωρίς λευκές άκρες.
- Διαφορετικές εφαρμογές:Υποστήριξη της τοποθέτησης στον τοίχο, της στάσης στο πάτωμα και της κρεμασμένης εγκατάστασης.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Σχήμα | Π0.9 |
| Πιξέλες | 0.9mm |
| Τύπος LED | COB |
| Διάσταση του ντουλαπιού | 600*337,5*35mm |
| Μέγεθος ενότητας | 150x168,75 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού | 40,6 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή συσκευών |
| Τύπος οδήγησης: | 1/36 |
| συντήρηση | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Φωτεινότητα | 600-2000 νιτ |
| Μέγιστη/μέση ισχύς | 420/147 W/m2 |
| Αξιολόγηση ΙΠ |
Προς τα εμπρός: IP65 / πίσω: IP30 |
| Ταχύτητα ανανέωσης | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης |
Εγκατάσταση / Κρέμαση / Εφοδιασμός |
| Γκρι Σκάλα | 16bit |
| Γωνία θέασης | H:170°; V:170° |
| Εργασιακή θερμοκρασία | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%-90% RH |
Εφαρμογές:
- Σύστημα ψηφιακής σήμανσης
- Αλυσίδα καταστημάτων
- Έπιπλα δρόμου
- Πίνακα
- Στάδιο ποδοσφαίρου
- Ετικέτα LED περιμέτρου
- Εμφάνιση σε αρένα, κλπ.


Υπηρεσίες προ πώλησης:
- Γρήγορες απαντήσεις σε ερωτήσεις εντός 24 ωρών.
- Βοήθεια στην ανάλυση και πρόβλεψη της αγοράς.
- Προσαρμοσμένες λύσεις για να ανταποκρίνονται στις ειδικές απαιτήσεις των πελατών.
- Παροχή δελτίων δεδομένων και δειγμάτων προϊόντων.
- Πρόσθετη υποστήριξη, συμπεριλαμβανομένης της εξατομικευμένης συσκευασίας και των περιόδων στο εργοστάσιο.
Υπηρεσίες κατά την πώληση:
- Συνεχή παρακολούθηση της διαδικασίας παραγωγής.
- Ενημερώσεις παραγωγής με φωτογραφίες και βίντεο κατόπιν αιτήματος.
- Συμπεριλαμβάνονται δωρεάν ανταλλακτικά.
Υπηρεσίες μετά την πώληση:
- Λύση καταγγελιών εντός 24 ωρών.
- Υποστήριξη συντήρησης και λύσεις παρέχονται εντός 48 ωρών.
- 24 μηνών εγγύηση.
- Δωρεάν εκπαιδευτικές συνεδρίες.
- Δωρεάν τεκμηρίωση, συμπεριλαμβανομένων οδηγών εγκατάστασης, εγχειριδίων λογισμικού, οδηγών συντήρησης και CD λογισμικού συστήματος ελέγχου.
Γενικά ερωτήματα:
Ε: Μπορείτε να δεχτείτε τις παραγγελίες δειγμάτων;
Α1: Ναι, δεχόμαστε παραγγελίες δειγμάτων για επαλήθευση ποιότητας και δοκιμές αγοράς.
Ε2: Υπάρχει κάποια εγγύηση;
Α2: Ναι, εγγύηση δύο ετών γιαόλα τα προϊόντα.
Ε3: Μπορώ να το προσαρμόσω;
Α3: Φυσικά. Όλα τα αγαθά μπορούν να προσαρμοστούν, έχουμε μια επαγγελματική ομάδα ανάπτυξης προϊόντων, καλωσορίζουμε να προσαρμόσετε.
Ε4: Ποιο είναι το MOQ σας;
Α4: Οποιαδήποτε ποσότητα είναι αποδεκτή για την παραγγελία σας και η τιμή είναι διαπραγματεύσιμη για μεγάλες ποσότητες.
Ε5: Μπορεί να παίζει βίντεο HD;
Α5: Ναι, μπορεί να συνειδητοποιήσει λειτουργία βίντεο HD με σύστημα ελέγχου Novastar ή Colorlight.
Ε: Πώς μπορούμε να εγγυηθούμε την ποιότητα;
Α6: Πάντα ένα δείγμα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή.Πάντα τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!