P0.7 Εικονική οθόνη LED COB Μέγεθος οθόνης 16: 9 αναλογία 2400*1350mm Για αίθουσα συνεδριάσεων
2400*1350mm έξυπνη οθόνη LED COB
,P0.7 Διανοητική οθόνη LED COB
P0.7 Εικονική οθόνη LED COB Μέγεθος οθόνης 16: 9 αναλογία 2400*1350mm Για αίθουσα συνεδριάσεων
Περιγραφή του προϊόντος
Η P0.7 Smart LED Poster Display COB είναι μια σύγχρονη λύση οθόνης που έχει σχεδιαστεί για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών, συμπεριλαμβανομένων συνεδρίων, εκθέσεων και διαφήμισης.
Με ένα εξαιρετικά λεπτό πλάτος των εικονοστοιχείων 0,7 mm, αυτή η οθόνη 108 ιντσών προσφέρει αξιοσημείωτα λεπτομερείς εικόνες και ζωντανά χρώματα, εξασφαλίζοντας εξαιρετική οπτική ποιότητα.Τα προηγμένα χαρακτηριστικά του το καθιστούν την ιδανική επιλογή για να τραβήξει την προσοχή και να ενισχύσει τη δέσμευση σε οποιοδήποτε επαγγελματικό ή εμπορικό περιβάλλον.

Ειδικά χαρακτηριστικά
- Υπερτελής
Εύκολο, δεν χρειάζεται εγκατάσταση, λειτουργεί σαν μεγάλη τηλεόραση.
- Ρυθμιστό ύψος
Κατάλληλο για περισσότερες σκηνές.
- Ασύρματη κοινή χρήση οθόνης
Υποστηρίζει την ασύρματη κοινή χρήση οθόνης σε συστήματα Windows, Mac OS, iOS και Android
-
Διαχείριση αρχείων
Υποστηρίζει τη διαχείριση αρχείων και την αναπαραγωγή, η διαγραφή αρχείων διαχείρισης μπορεί να επιλεγεί μεμονωμένα ή να επιλεγεί πλήρως και τα αρχεία μπορούν να ταξινομηθούν σε εικόνες, μουσική, βίντεο κλπ.
ΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΕΠΙΠΕΔΗΜΕΝΕΣ
| Σχήμα | ΚρίσταλΤV 108 |
| Πιξέλες | 0.7mm |
|
Διάσταση του ντουλαπιού (μμ) |
600*337.5 |
| Μέγεθος μονάδας ((mm) | 150*168.75 |
| Τύπος LED | COB |
| Μέγεθος οθόνης ((mm) | 2400*1350 |
| Ανάλυση οθόνης | 3072*1728 |
|
Αναλογία εμφάνισης |
16:9 |
| Βάρος του ντουλαπιού |
130 κιλά (στηριζόμενος στο πάτωμα) 100 κιλά (Στοίχος-εγκατασκευή) |
| Υλικό ντουλαπιού | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή συσκευών |
| Τύπος οδήγησης: | 1/36 |
| συντήρηση | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Φωτεινότητα | 0-2000 νιτ |
|
Μέγιστη ισχύς Μέση ισχύς |
196W/m2 65W/m2 |
| Αξιολόγηση ΙΠ |
Πίσω: IP65 Πίσω: IP30 |
| Ταχύτητα ανανέωσης | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης |
Στάση πάτωμα Εγκατάσταση τοίχου Κρεμάται |
| Γκρι Σκάλα | 16bit |
| Γωνία θέασης | H:170°V:170° |
| Εργασιακή θερμοκρασία | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%-90% RH |
| Διασυνδέσμος εισαγωγής | HDMI2.0 |
| Διασύνδεση εξόδου | HDMI2.0, AUDIO, SPDIF |
| Διαμόρφωση υλικού | CPU ((Cortex A76X4+A55X4) |
| RAM ((DDR4 4GB) | |
| Η GPU ((MailG610) | |
| ROM ((32G eMMC5.1) |
Εφαρμογή
- Αίθουσα συνεδριάσεων
- Δωμάτιο πολυμέσων
- Εκπαιδευτικό ίδρυμα

Γενικές ερωτήσεις
Ε: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
Μπορούμε να στείλουμε μια ομάδα μηχανικών στη χώρα του πελάτη για να καθοδηγήσουν την εγκατάσταση.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!