Π3.9 Εταιρική οθόνη LED ενοικίασης σταθερής σκηνής με κλειδαριά και κουμπί διακόπτη γρήγορης εγκατάστασης
P3.9 Οθόνη LED ενοικίασης σκηνής
Π3.9 Εταιρική οθόνη LED ενοικίασης με σταθερή σκηνή με κλειδαριά και κουμπί διακόπτη γρήγορης εγκατάστασης
Περιγραφή του προϊόντος:
ΗP3.9 Εμφάνιση LED ενοικίασης σταθερής σκηνήςείναι σχεδιασμένο για γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση με τοΚλειδώματα γρήγορης εγκατάστασηςκαιΑλλαγή κουμπιούΠροσφέροντας υψηλής ανάλυσης εικόνες με πλάτος P3.9 pixel, είναι ιδανικό για σκηνές, συναυλίες και εκδηλώσεις.υψηλή φωτεινότητα, και ομαλές τιμές ανανέωσης, καθιστώντας την αξιόπιστη και αποτελεσματική επιλογή για τους επαγγελματίες των εκδηλώσεων.
Χαρακτηριστικά:
Βασικά χαρακτηριστικά:
-
Ευρεία γωνία θέασης
- Προσφέρει140° οριζόντιακαι120° κατακόρυφαγωνία θέασης, επιτρέποντας καθαρή ορατότητα από διάφορες θέσεις.
-
Σχεδιασμός Ανθεκτικός στις Καιρικές Συνθήκες
- Με έναΑξιολόγηση IP65, η οθόνη αυτή προστατεύεται από τη σκόνη και το νερό, καθιστώντας την κατάλληλη τόσο για εσωτερική όσο και για εξωτερική χρήση.
-
Ανθεκτική σε Εξαιρετικές Συνθήκες
- Κατασκευάστηκε για να λειτουργεί σε θερμοκρασίες που κυμαίνονται από-20°C έως +50°Cκαι σε επίπεδα υγρασίας από10% έως 90%, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη απόδοση σε διάφορα κλίματα.
-
Μακροζωία
- Σχεδιασμένο να διαρκεί έως και100,000 ώρες, παρέχοντας μια αξιόπιστη και οικονομικά αποδοτική λύση για μακροχρόνιες εφαρμογές.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 3.9mm |
| Αξιολόγηση ΙΠ | IP65 |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500 χιλιοστά * 500 χιλιοστά |
| Μέγεθος ενότητας | 250 χιλιοστά * 250 χιλιοστά |
| Υλικό ντουλαπιού | Άλλα από τα προϊόντα της κλάσης 8528 |
| Ταχύτητα ανανέωσης | > 3840 Hz |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Φωτεινότητα |
4500 νιτ |
| Γκρι Σκάλα | 14bit |
| Γωνία θέασης | 140°/120° |
| Αξιολόγηση ΙΠ | IP65 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ∙ +50°C |
| Επιχείρηση υγρασία | 10% ∼ 90% |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Εγκατάσταση στο τοίχωμα |
Εφαρμογή:
Διαφήμιση λιανικού εμπόρου

Αίθουσα ομιλίας


Γενικά ερωτήματα:
Ε1: Ποιο σύστημα ελέγχου χρησιμοποιείται και πώς λειτουργεί;
Α1: Χρησιμοποιούμε το ασύγχρονο σύστημα ελέγχου της σειράς Nova Taurus, το οποίο υποστηρίζει την αναπαραγωγή και τη διαχείριση συστάσεων. Μπορείτε εύκολα να το ελέγξετε μέσω διαφόρων συσκευών, συμπεριλαμβανομένων APP, smartphone, Wi-Fi, iPad,ΛάπτοπΕίναι πολύ φιλικό προς το χρήστη και βολικό.
Ε2: Μπορώ να παραγγείλω δείγμα για οθόνη LED;
Α2: Ναι, ενθαρρύνουμε παραγγελίες δειγμάτων για δοκιμές και αξιολόγηση ποιότητας.
Ε3: Μπορώ να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν;
Α3: Ασφαλώς. Παρακαλώ ενημερώστε μας εκ των προτέρων και επιβεβαιώστε το σχέδιο με βάση το δείγμα μας πριν ξεκινήσει η παραγωγή.
Ε4: Ποιο είναι το χρόνο παράδοσης;
Α4: Συνήθως, η παράδοση διαρκεί 7-15 ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης. Ωστόσο, ο ακριβής χρόνος εξαρτάται από το μέγεθος της παραγγελίας και τα στοιχεία.
Ε5: Ποια είναι η πολιτική εγγύησης σας;
Α5: Προσφέρουμε εγγύηση 2 ετών. Παρέχουμε επίσης πλήρη υποστήριξη για το σχεδιασμό δομής, τα προβλήματα εγκατάστασης, την αντιμετώπιση προβλημάτων στο σύστημα και τη χρήση οθόνης.
Η επαγγελματική μας ομάδα μετά την πώληση, μαζί με τον αφοσιωμένο μηχανικό πωλήσεων, θα σας βοηθήσει με τυχόν ερωτήσεις που μπορεί να έχετε μετά την παραγγελία σας.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!