P0.9 Μικρό Pixel Pitch LED Display COB Αλουμίνιο χύτευσης για Sport Bar
Δείκτης LED μικρής διαστάσεως των εικονοστοιχείων COB
,Οθόνη LED μικρών Pixel
,P0.9 Εικονική οθόνη LED με πλάτος εικονοστοιχείων
P0.9 Μικρό Pixel Pitch LED Display COB Στάγμα χύτευσης αλουμινίου για αθλητική μπάρα
Περιγραφή του προϊόντος:
Το P0.9 Small Pixel Pitch LED Display COB από την VISUAL WORLD είναι μια state-of-the-art λύση οθόνης που αυξάνει τα οπτικά υψηλής ευκρίνειας.εγγυάται καθαρές και λεπτομερείς εικόνες, καθιστώντας το ιδανικό για εφαρμογές που απαιτούν εξαιρετική οπτική ακρίβεια και σαφήνεια.
Σχεδιασμένη σε ένα συμπαγές μέγεθος 600x337.5mm, αυτή η COB LED οθόνη προσφέρει ευελιξία και απλή εγκατάσταση.σύγχρονη εμφάνιση αλλά εξασφαλίζει επίσης την αντοχή της οθόνης και το ελαφρύ σχεδιασμό.

Χαρακτηριστικά:
- Η πλήρης διαδικασία Flip-Chip COB περιλαμβάνει τεχνολογίες προστασίας, όπως αντίσταση σε συγκρούσεις, υδρατμικότητα, αντοχή σε υγρασία και αντοχή σε ψεκασμό αλατιού,Προστασία των οθονών LED από την τύφλωση ή την πρόκληση βλάβης λόγω υγρασίας σε συνθήκες υψηλής υγρασίας και αλατιού.
- Η ενότητα διαθέτει τεχνολογία εκτύπωσης με μελάνι 3D, βελτιώνοντας την αντίθεση κατά 20% και μειώνοντας τις απαιτήσεις φωτεινότητας της οθόνης.Υποστηρίζει ένα πίνακα απεικόνισης κατάστασης LCD για διαισθητική παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο των λειτουργιών του ντουλάπι.
- Το PCB της ενότητας χρησιμοποιεί ένα HDI πολυεπίπεδο σχεδιασμό πλακέτων κυκλωμάτων, εξασφαλίζοντας καλή ομοιομορφία χρώματος και ακόμη και κατανομή θερμοκρασίας.
- Ολόκληρη η σειρά ενσωματώνει το ενεργειακά αποδοτικό κοινό κετονικό τσιπ της Sunrise, παρέχοντας υψηλότερη απόδοση με επίπεδα γκρίζων μέχρι και 16 bit.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Σχήμα | Π0.9 |
| Πιξέλες | 0.9mm |
| Τύπος LED | COB |
| Διάσταση του ντουλαπιού | 600*337,5*35mm |
| Μέγεθος ενότητας | 150x168,75 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού | 40,6 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ή την κατασκευή συσκευών |
| Τύπος οδήγησης: | 1/36 |
| συντήρηση | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Φωτεινότητα | 0-2000 νιτ |
| Μέγιστη/μέση ισχύς | 420/147 W/m2 |
| Αξιολόγηση ΙΠ |
Προς τα εμπρός: IP65 / πίσω: IP30 |
| Ταχύτητα ανανέωσης | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης |
Εγκατάσταση / Κρέμαση / Εφοδιασμός |
| Γκρι Σκάλα | 16bit |
| Γωνία θέασης | H:170°; V:170° |
| Εργασιακή θερμοκρασία | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%-90% RH |
Εφαρμογές:
- Σύστημα ψηφιακής σήμανσης
- Αλυσίδα καταστημάτων
- Έπιπλα δρόμου
- Πίνακα
- Στάδιο ποδοσφαίρου
- Ετικέτα LED περιμέτρου
- Εμφάνιση σε αρένα, κλπ.


Υποστήριξη και Υπηρεσία:
Πλήρης υποστήριξη σε όλη τη διαδικασία.
Προ πωλήσεων:προσφέρουμε λεπτομερείς οδηγίες παραγωγής και επαγγελματική καθοδήγηση εγκατάστασης.
Πωλήσεις:Παρέχουμε προσαρμοσμένες λύσεις, οπτικά σχέδια και προβολές έργων.
Μετά την πώληση:Δύο χρόνια εγγύηση, επαγγελματική ομάδα συντήρησης, έγκαιρη υποστήριξη, προμήθεια ανταλλακτικών, δωρεάν εκπαίδευση, παρακολούθηση της εφοδιαστικής και συνεχή βελτίωση λογισμικού.
Γενικά ερωτήματα:
Ε: Μπορείτε να δεχτείτε κάποιες παραγγελίες δείγματος;
Α1: Ναι, η παραγγελία δείγματος είναι αποδεκτή για έλεγχο ποιότητας και δοκιμή αγοράς.
Ε2: Ποιο μέγεθος οθόνης LED μπορείτε να κάνετε;
Α2: Το μέγεθος της οθόνης μπορεί να προσαρμοστεί με βάση την απαίτησή σας.
Ε3: Πώς ελέγχεται η οθόνη LED;
Α3: Μπορούμε να ρυθμίσουμε το σύστημα ελέγχου, από Novastar ή Colorlight, η λειτουργία είναι εύκολη.
Ε4: Υπάρχει κάποια εγγύηση;
Α4: Εγγύηση δύο ετών για όλα τα προϊόντα.
Ε5: Τι θα κάνετε αν έχουμε προβλήματα σχετικά με την εγκατάσταση, τη διαμόρφωση και τη χρήση;
Α5: Η ομάδα εξυπηρέτησης μετά την πώληση θα λύσει όλα τα προβλήματα μέχρι η οθόνη να μπορεί να λειτουργήσει κανονικά.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!