Π3.91 Σκηνή ενοικίασης LED οθόνης SMD1921 500X1000mm
P3.91 Εικονική οθόνη LED για σκηνές
,SMD1921 Εικονική οθόνη LED για σκηνές
Π3.91 Σκηνή ενοικίασης LED οθόνης SMD1921 500X1000mm
Περιγραφή του προϊόντος:
Η οθόνη LED ενοικίασης σκηνής P3.91 είναι ένα εξαιρετικό και προσαρμόσιμο προϊόν, προσαρμοσμένο για επαγγελματικά σενάρια ενοικίασης σκηνής.καθιστώντας την ιδανική επιλογή για μουσικές παραστάσειςΣυμπεριλαμβανομένων των τελευταίων εξελίξεων στην τεχνολογία LED,Αυτή η οθόνη ξεχωρίζει ως μια ισχυρή και αξιόπιστη λύση για οποιεσδήποτε απαιτήσεις ενοικίασης σκηνήςΗ εξαιρετική απόδοσή του και τα αξιοσημείωτα χαρακτηριστικά του έχουν σχεδιαστεί για να γοητεύσουν τόσο τους καλλιτέχνες όσο και το κοινό.

Χαρακτηριστικά:
- Διατήρηση διπλής πρόσβασης
Ο σχεδιασμός επιτρέπει την εύκολη πρόσβαση από μπροστά και από πίσω στις μονάδες LED, μαζί με ένα ξεχωριστό κουτί ρεύματος για απλή συντήρηση.
- Ενσωματωμένο σύστημα αναρρίχησης
Το ενσωματωμένο σύστημα οπίσθιας αναρρίχησης εξαλείφει την ανάγκη για εξωτερικές σκάλες, καθιστώντας ευκολότερη και ασφαλέστερη τη συντήρηση της οθόνης.
- Βελτιωμένα οπτικά
Η οθόνη διαθέτει υψηλή αναλογία αντίθεσης 4500:1, διασφαλίζοντας ότι οι εικόνες είναι καθαρές και τα χρώματα είναι ζωντανά, ακόμη και σε διαφορετικές συνθήκες φωτισμού.
- Δυνατότητα καμπυλωμένης οθόνης
Ο σχεδιασμός της οθόνης περιλαμβάνει ένα σύστημα κλειδαριού ακτίνων που επιτρέπει το σχηματισμό τόσο κυψελών όσο και κυψελών καμπυλών, δημιουργώντας δυναμικές και ελκυστικές οπτικές οθόνες.
- Γρήγορη εγκατάσταση
Η οθόνη διαθέτει σύστημα σύνδεσης γρήγορης απελευθέρωσης και μαγνητικές συνδέσεις για γρήγορη εγκατάσταση, ιδανική για εκδηλώσεις με σφιχτό πρόγραμμα.

Τεχνικές παραμέτρους
| Τεχνικές παραμέτρους: | Δείκτης LED ενοικίασης σειράς κουάρτς |
| Πρότυπο προϊόντος: | QZO3.91 |
| Πίτσα των Pixel: | 30,91 mm |
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 500 × 1000 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας: | 250x500 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 14.5 kg/τμήμα |
| Υλικό ντουλαπιού: | Πυροβολείς AL |
| Φωτεινότητα: | 6000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 780/312w/m2 |
| Αξιολόγηση IP: | IP65 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
| Περιβάλλον: | Εξωτερικά |
| Τύπος εγκατάστασης: | Στάσιμο/εξαρτώμενο/συσταμένο στο πάτωμα |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία εμπρός και πίσω |
Εφαρμογές:
- Περιβάλλον λιανικής
Ενίσχυση της εμπλοκής των καταστημάτων και άμεση προσοχή των πελατών στα χαρακτηριστικά προϊόντα με ζωντανές οθόνες LED που προσφέρουν ένα δυναμικό στοιχείο στα εμπορικά κέντρα και τα καταστήματα λιανικής πώλησης.
- Αίθουσες εκθέσεων
Μετατροπή των χώρων εκθέσεων με οθόνες LED που προσφέρουν εικόνες υψηλής ανάλυσης και διαδραστικότητα, καθιστώντας τις παρουσιάσεις και τις εμπορικές εκθέσεις πιο ελκυστικές και αξέχαστες.
- Δείκτες πληροφοριών αεροδρομίου
Χρησιμοποιήστε οθόνες LED για να παρέχετε πληροφορίες πτήσης σε πραγματικό χρόνο, οδηγίες και διαφημίσεις σε μια μορφή που είναι σαφής και γοητευτική για τους ταξιδιώτες.
- Συστήματα συναυλιών
Ενισχύστε την οπτική επίδραση των συναυλιών και των ζωντανών παραστάσεων με οθόνες LED που συγχρονίζονται με την δράση στη σκηνή, παρέχοντας ένα φόντο για οπτικά εφέ και εμπορική επωνυμία καλλιτέχνη.

Γενικά ερωτήματα:
Ε: Τι είδους προβολή παρέχουμε;
Α1: Έχουμε εσωτερική / εξωτερική / ενοικίαση / σταθερή οθόνη LED / οθόνη LED δαπέδου / ακανόνιστη οθόνη LED για να επιλέξετε.
Ε2: Είστε κατασκευαστής οθονών LED; Αν ναι, σε ποια πόλη;
Α2: Ναι, το εργοστάσιο μας με 3000 τετραγωνικά μέτρα. Και είμαστε στην πόλη SHENZHEN, επαρχία GUANGDONG.
Ε3:Τα μοντέλα οθόνης LED εκφράζονται γενικά σε PX, όπως P2 P3 P4.....P8, P10, τι σημαίνει αυτό;
Α3: P3 P4.....P8,P10 σημαίνει ότι το πλάτος των pixel είναι 3mm 4mm....10mm, το οποίο καθορίζει την ανάλυση μιας οθόνης.
Ε4:Ποιο πλάτος pixel piρέpiει να διαλέξω στην οθόνη LED;
Α4:Η χρήση της οθόνης LED καθορίζεται κυρίως από την απόσταση προβολής, το μέγεθος της οθόνης, το επιθυμητό αποτέλεσμα και τον προϋπολογισμό του πελάτη.
Ε5: Για να παραγγείλετε μια επίδειξη, τι είδους πληροφορίες πρέπει να σας προσφέρω;
Α5:Πρέπει να παρέχετε πλάτος/ύψος της οθόνης, την κύρια χρήση, την απόσταση προβολής, τις φωτογραφίες σκηνής, ειδικές απαιτήσεις, στη συνέχεια μπορώ να σας παρέχω μια λεπτομερή λίστα προσφορών.
Ε6:Πώς να το εγκαταστήσετε;
Α6:Δωρεάν για την παροχή λεπτομερών σχεδίων χάλυβα, οδηγιών εγκατάστασης και διαγράμματος καλωδίωσης, δωρεάν απομακρυσμένη διενέργεια ελαττωμάτων.Μπορούμε επίσης να στείλουμε τους μηχανικούς μας στην τοποθεσία για να καθοδηγήσουν την εγκατάσταση αν χρειαστεί.
Ε7:Και η ποιότητά σας;
Α7: Η ποιότητα της οθόνης μας είναι εξαιρετική. Χρησιμοποιούμε υλικά υψηλής ποιότητας προμηθευτών στον κόσμο, ελέγχουμε αυστηρά τη διαδικασία παραγωγής,και να περάσει την επανειλημμένη επιθεώρηση ποιότητας για να διασφαλίσει ότι κάθε προϊόν είναι κατάλληλο.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!