Π5.2 LED οθόνη χορού 500*500mm IP65 Αδιάβροχη μπροστινή εξυπηρέτηση για εμπορικό κέντρο
IP65 Αδιάβροχη οθόνη LED χώρου χορού
,Ηλεκτρονική οθόνη LED για χώρο χορού εμπορικού κέντρου
,500*500mm LED οθόνη για χώρο χορού
Π5.2 LED οθόνη χορού 500*500mm IP65 Αδιάβροχη μπροστινή εξυπηρέτηση για εμπορικό κέντρο
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτή η διαδραστική LED πίστα είναι κατασκευασμένη για μακροχρόνια αντοχή, καθιστώντας την ιδανική για ένα ευρύ φάσμα εκδηλώσεων μεγάλης κλίμακας.εξασφαλίζει σταθερότητα ακόμη και σε βαριά χρήσηΤο προηγμένο σύστημα συναρμολόγησης σιδηροδρόμων και ράβδων επιτρέπει την γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση, μειώνοντας σημαντικά το χρόνο εγκατάστασης.Αυτή η LED πίστα χορού προσφέρει μια σειρά από διαδραστικά χαρακτηριστικά που εμπλέκουν και γοητεύουν το κοινόΜετατρέπει τα γεγονότα σε αξέχαστες εμπειρίες, καθιστώντας το ιδανικό για εταιρικές παραστάσεις, καλλιτεχνικές παραστάσεις και θεατρικές παραγωγές.


Χαρακτηριστικά:
- Διαδραστική επιφάνεια αφής
Οι προηγμένοι αισθητήρες καθιστούν την οθόνη LED διαδραστική, ενισχύοντας τη δέσμευση πέρα από τις τυπικές οθόνες.
- Προστασία/ασφάλεια κατά κάθε καιρό
IP65 για ανθεκτικότητα στο νερό και ανθεκτικότητα σε γλίστρα, κατάλληλη για χρήση τόσο σε εσωτερικούς όσο και σε εξωτερικούς χώρους.
- Στερεό φορτίο
Δυνατότητα αντίστασης έως 2,5 τόνων/μ2, ανθεκτικό σε πεζούς και ελαφριά οχήματα.
- Αποδοτική ψύξη
Ένα περίβλημα από αλουμίνιο με ενσωματωμένο σύστημα ψύξης διατηρεί βέλτιστες επιδόσεις και μακροζωία.
- Πολυδιάστατη εγκατάσταση
Προσφέρει τόσο σιδηρόδρομο γρήγορης απελευθέρωσης όσο και ρυθμιζόμενες επιλογές ποδιών για διάφορες ρυθμίσεις εκδηλώσεων.
Τεχνικές παραμέτρους
| Τεχνικές παραμέτρους: | Οθόνη LED για χώρο χορού |
| Πίτσα των Pixel: | 5.2mm |
| Τύπος Led: | SMD 1921 |
| Μάσκα: | Καφέ/κρεμαστικό |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 500*500*76mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 250x250 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 11 κιλά |
| Υποκείμενο φορτίου: | 10,5-2,0 τόνους/m/2 |
| Φωτεινότητα: | 1000-4000 νιτ |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | 3840Hz |
| Αξιολόγηση IP: | Προσωρινή προστασία: IP65, πίσω προστασία: IP54 |
| Γκρι Σκάλα: | 14bit |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280w/m2 |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
| Περιβάλλον: | Εξωτερικές και εσωτερικές εγκαταστάσεις |
| Εγκατάσταση: | Σιδηρόδρομος/διαμορφώσιμο πόδι |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
Εφαρμογές:
- Διαφήμιση και μάρκετινγκ: Δημιουργήστε ισχυρές διαφημιστικές εκστρατείες με ελκυστικές οθόνες στο πάτωμα σε σημεία υψηλής κυκλοφορίας.
- Αρχιτεκτονικό σχέδιο: Ενσωματώστε οθόνες δαπέδου σε εσωτερικούς χώρους για εντυπωσιακά οπτικά αποτελέσματα και συναρπαστικά διαδραστικά περιβάλλοντα.
- Εκθέσεις και κέντρα κληρονομιάς: Εμπλουτίστε τα εκθέματα με διαδραστικές οθόνες που προσφέρουν συναρπαστικές και εκπαιδευτικές εμπειρίες.
- Διασκέδαση: Σχεδιάστε συναρπαστικές οπτικές εμφανίσεις σε νυχτερινά κέντρα, θέατρα και άλλους χώρους ψυχαγωγίας.- Δεν ξέρω.


Υποστήριξη και εξυπηρέτηση
Προπώληση:
1Απαντήστε σε ερωτήσεις σε 24 ώρες.
2Παροχή μοναδικών και επαγγελματικών λύσεων με βάση τις απαιτήσεις των πελατών.
3Προσφέρουν δελτίο δεδομένων.
4Άλλες υπηρεσίες, όπως ειδικός σχεδιασμός συσκευασίας, επισκέψεις εργοστασίου κλπ.
Κατά την πώληση:
1Αναφορά παρακολούθησης στην παραγωγή.
2Έκθεση δοκιμής ποιότητας για κάθε παραγγελία.
3Φωτογραφίες και βίντεο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη.
4Δωρεάν ανταλλακτικά.
Μετά την πώληση:
1Δωρεάν αναβάθμιση λογισμικού.
2Οδηγίες συντήρησης και λύσεις προβλημάτων παρέχονται σε 48 ώρες.
3Έκθεση για την ικανοποίηση των πελατών.
4Δωρεάν εκπαίδευση τεχνικού.
Γενικά ερωτήματα:
Ε: Τι είδους προβολή παρέχουμε;
Α1: Έχουμε εσωτερική / εξωτερική / ενοικίαση / σταθερή οθόνη LED / οθόνη LED δαπέδου / ακανόνιστη οθόνη LED για να επιλέξετε.
Ε2: Είστε κατασκευαστής οθονών LED; Αν ναι, σε ποια πόλη;
Α2: Ναι, το εργοστάσιο μας με 3000 τετραγωνικά μέτρα. Και είμαστε στην πόλη SHENZHEN, επαρχία GUANGDONG.
Ε3:Τα μοντέλα οθόνης LED εκφράζονται γενικά σε PX, όπως P2 P3 P4.....P8, P10, τι σημαίνει αυτό;
Α3: P3 P4.....P8,P10 σημαίνει ότι το πλάτος των pixel είναι 3mm 4mm....10mm, το οποίο καθορίζει την ανάλυση μιας οθόνης.
Ε4:Ποιο πλάτος pixel piρέpiει να διαλέξω στην οθόνη LED;
Α4:Η χρήση της οθόνης LED καθορίζεται κυρίως από την απόσταση προβολής, το μέγεθος της οθόνης, το επιθυμητό αποτέλεσμα και τον προϋπολογισμό του πελάτη.
Ε5: Για να παραγγείλετε μια επίδειξη, τι είδους πληροφορίες πρέπει να σας προσφέρω;
Α5:Πρέπει να παρέχετε πλάτος/ύψος της οθόνης, την κύρια χρήση, την απόσταση προβολής, τις φωτογραφίες σκηνής, ειδικές απαιτήσεις, στη συνέχεια μπορώ να σας παρέχω μια λεπτομερή λίστα προσφορών.
Ε6:Πώς να το εγκαταστήσετε;
Α6:Δωρεάν για την παροχή λεπτομερών σχεδίων χάλυβα, οδηγιών εγκατάστασης και διαγράμματος καλωδίωσης, δωρεάν απομακρυσμένη διενέργεια ελαττωμάτων.Μπορούμε επίσης να στείλουμε τους μηχανικούς μας στην τοποθεσία για να καθοδηγήσουν την εγκατάσταση αν χρειαστεί.
Ε7:Και η ποιότητά σας;
Α7: Η ποιότητα της οθόνης μας είναι εξαιρετική. Χρησιμοποιούμε υλικά υψηλής ποιότητας προμηθευτών στον κόσμο, ελέγχουμε αυστηρά τη διαδικασία παραγωγής,και να περάσει την επανειλημμένη επιθεώρηση ποιότητας για να διασφαλίσει ότι κάθε προϊόν είναι κατάλληλο.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!