Π3.9 Εξωτερική σταθερή οθόνη LED διαφήμιση σε πλήρες χρώμα HD για πισίνα
HD εξωτερική σταθερή οθόνη LED
,P3.9 εξωτερική σταθερή οθόνη LED
Π3.9 Εξωτερική σταθερή οθόνη LED διαφήμιση σε πλήρες χρώμα HD για πισίνα
Περιγραφή του προϊόντος:
Η εξωτερική σταθερή οθόνη LED P3.9 έρχεται σε ένα ανθεκτικό περίβλημα 1000 x 1000 mm και έχει σχεδιαστεί για να παρέχει μια κορυφαία οπτική εμπειρία σε εξωτερικά περιβάλλοντα.Αυτή η προηγμένη λύση οθόνης έχει σχεδιαστεί με έμφαση στην μακροχρόνια απόδοση και την πραγματική, ζωντανές εικόνες, καθιστώντας το ιδανικό για εφαρμογές που απαιτούν υψηλή ορατότητα και ανθεκτικότητα.

Χαρακτηριστικά:
-
Μεταφορτώσιμο και οικονομικά αποδοτικό:Το ντουλάπι LED είναι κατασκευασμένο από ελαφρύ αλουμίνιο, με βάρος περίπου 29kg ανά τετραγωνικό μέτρο, το οποίο συμβάλλει στη μείωση των δαπανών αποστολής.
-
Αποτελεσματική θερμική διαχείριση:Ο σχεδιασμός χωρίς ανεμιστήρα, σε συνδυασμό με την αλουμινένια βάση της μονάδας, εξασφαλίζει αποτελεσματική διάχυση της θερμότητας.
-
Εύκολη πρόσβαση από μπροστά:Η οθόνη παρέχει 100% πλήρη εμπρόσθια συντήρηση, επιτρέποντας την εύκολη αφαίρεση και συντήρηση της μονάδας LED και του κιβωτίου ρεύματος από την εμπρόσθια πλευρά.
-
Σοφή και συμπαγή:Με πάχος θήκης μόλις 90 χιλιοστών, αυτό το εξαιρετικά λεπτό σχέδιο είναι ιδανικό για εγκαταστάσεις που εξοικονομούν χώρο.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Οθόνη οθόνης LED ενοικίασης |
| Πρότυπο προϊόντος: | Π3.9 |
| Πίτσα των Pixel: | 30,9 mm |
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 1000x1000x90 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 500x250 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 29 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/8; 1/16 |
| Φωτεινότητα: | > 6000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/265 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική χρήση |
| Αξιολόγηση IP: | F: IP65, R: IP65 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:120° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:
Χρησιμοποιείται ευρέως σε δραστηριότητες ενοικίασης σκηνής, τραγουδιού και χορού, διάφορα συνέδρια, εκθέσεις, στάδια, θέατρα, ακροατήρια, αίθουσες διαλέξεων, αίθουσες πολλαπλών λειτουργιών, αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες παραστάσεων,Ντίσκο μπαρ, νυχτερινά κέντρα, high-end διασκέδαση ντίσκο, τηλεοπτικό Φεστιβάλ Άνοιξης Γκαλά, σημαντικές πολιτιστικές δραστηριότητες σε διάφορες επαρχίες και πόλεις και άλλα μέρη.



Υποστήριξη και Υπηρεσία:
Προπώληση:
1Απαντήστε σε ερωτήσεις σε 24 ώρες.
2Παροχή μοναδικών και επαγγελματικών λύσεων με βάση τις απαιτήσεις των πελατών.
3Προσφέρουν δελτίο δεδομένων.
4Άλλες υπηρεσίες, όπως ειδικός σχεδιασμός συσκευασίας, επισκέψεις εργοστασίου κλπ.
Κατά την πώληση:
1Αναφορά παρακολούθησης στην παραγωγή.
2Έκθεση δοκιμής ποιότητας για κάθε παραγγελία.
3Φωτογραφίες και βίντεο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη.
4Δωρεάν ανταλλακτικά.
Μετά την πώληση:
1Δωρεάν αναβάθμιση λογισμικού.
2Οδηγίες συντήρησης και λύσεις προβλημάτων παρέχονται σε 48 ώρες.
3Έκθεση για την ικανοποίηση των πελατών.
4Δωρεάν εκπαίδευση τεχνικού.
Γενικά ερωτήματα:
Ε: Μπορείτε να δεχτείτε τις παραγγελίες δειγμάτων;
Α1: Ναι, δεχόμαστε παραγγελίες δειγμάτων για επαλήθευση ποιότητας και δοκιμές αγοράς.
Ε2: Υπάρχει κάποια εγγύηση;
Α2: Ναι, εγγύηση δύο ετών γιαόλα τα προϊόντα.
Ε3: Ποιο είναι το κόστος αποστολής;
Α3: Τα έξοδα αποστολής ποικίλλουν ανάλογα με το βάρος· θα επιλέξουμε την πιο προσιτή και ασφαλή επιλογή με βάση τις ποσότητες σας.
Q4: Πώς μπορούμε να εγγυηθούμε την ποιότητα;
Α4: Πάντα ένα δείγμα προπαραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή.Πάντα τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή.
Ε5: Μπορώ να το προσαρμόσω;
Α5: Φυσικά. Όλα τα αγαθά μπορούν να προσαρμοστούν, έχουμε μια επαγγελματική ομάδα ανάπτυξης προϊόντων, καλωσορίζουμε να προσαρμόσετε.
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!