Π5.2-10.4 Εξωτερική διαφανής οθόνη LED πλήρους χρώματος Μεγάλη διαπερατότητα
Εξωτερική διαφανής οθόνη LED υψηλής διαπερατότητας
,Πλήρης χρωματική εξωτερική διαφανής οθόνη LED
,Εξωτερική διαφανής οθόνη LED εμπορικού κέντρου
P5.2-10.4 Διαφανής Οθόνη LED Εξωτερικού Χώρου Πλήρους Χρώματος Υψηλής Διαπερατότητας Για Εμπορικά Κέντρα
Περιγραφή Προϊόντος:
Διαφανής οθόνη LED υψηλής διαπερατότητας P5.2-10.4, που ανήκει στη νέα γενιά προϊόντων οθονών LED. Δεν μπορεί να επηρεάσει τη θέση εγκατάστασης του φωτεινού και όμορφου ταυτόχρονα, αλλά και να εξασφαλίσει τον δυναμικό χρωματικό πλούτο της εικόνας και τις λεπτομέρειες της οθόνης. Το εξωτερικό διαφανές σημείο φωτός της οθόνης είναι μικρό, έχει απαλή φωτεινότητα, είναι υψηλής πυκνότητας, έχει καλό αποτέλεσμα και έχει απρόσκοπτη ραφή!

Χαρακτηριστικά:
- Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας
Εξοικονόμηση ενέργειας κατά περισσότερο από 30% σε σύγκριση με την κανονική οθόνη, εξοικονόμηση ενέργειας και φιλικό προς το περιβάλλον.
- Εύκολη εγκατάσταση
Δεν χρειάζεται να αλλάξετε καμία Δομή Κτιρίου για την εγκατάσταση. Απλώς κρεμάστε και Στερεώστε.
- Υψηλή Διαφάνεια
Βασισμένο στην οριζόντια διάταξη και την τεχνολογία φωτισμού, είναι έως και 75% διαφανές.
Τεχνικές παράμετροι:
| Τεχνικές παράμετροι | Διαφανής Οθόνη LED |
| Pixel Pitch: |
5.2-10.4 mm
|
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Διάσταση ντουλαπιού: | 1000×500mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 500x125 mm |
| Βάρος ντουλαπιού: | 15 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/6 |
| Φωτεινότητα: | 5000 nits |
| Μέγιστη/Μέση Ισχύς: | 800/280 W/m² |
| Συντήρηση: | Μπροστινή εξυπηρέτηση |
| Βαθμός IP: | IP65 |
| Ρυθμός ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Διαφανής Ρυθμός: | 75% |
| Κλίμακα Γκρι: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°;V:140° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~+50℃ |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10%~90% RH |
| Τύπος εγκατάστασης: | Στερέωση/Κρέμασμα |
Εφαρμογές:
- Βιτρίνα καταστήματος
Οι διαφανείς οθόνες LED έχουν φέρει επαναστατικές αλλαγές στους λιανοπωλητές και είναι όλο και πιο δημοφιλείς σε τομείς όπως προσόψεις κτιρίων, διακοσμήσεις γυάλινων παραθύρων και εσωτερικές διακοσμήσεις.
- Εμπορικό κέντρο σούπερ μάρκετ
Υπάρχει ένα ευρύ φάσμα σεναρίων εφαρμογής σε εμπορικά κέντρα όπως ανελκυστήρες θέασης, αίθρια και γυάλινα χωρίσματα. Οι διαφανείς οθόνες LED συνδυάζουν αποτελεσματικά τη σύγχρονη καλλιτεχνική ομορφιά με το περιβάλλον του εμπορικού κέντρου.
- Γυάλινος τοίχος κουρτίνας
Πολλά κτίρια στην πόλη χρησιμοποιούν γυάλινους τοίχους κουρτινών, οι οποίοι είναι εντυπωσιακοί και μπορούν να χρησιμοποιηθούν ως υπαίθριοι φορείς διαφήμισης.


Εξυπηρέτηση και υποστήριξη:
Πλήρης υποστήριξη εξυπηρέτησης καθ' όλη τη διάρκεια της διαδικασίας.
Προ-πωλήσεις: προσφέρουμε λεπτομερείς οδηγίες παραγωγής και επαγγελματική καθοδήγηση εγκατάστασης.
Πωλήσεις: παρέχουμε προσαρμοσμένες λύσεις, οπτικά σχέδια και παρουσιάσεις έργων.
Μετά την πώληση: Διετής εγγύηση, επαγγελματική ομάδα συντήρησης, έγκαιρη βοήθεια, παροχή ανταλλακτικών, δωρεάν εκπαίδευση, παρακολούθηση logistics και συνεχής βελτίωση λογισμικού.
Συχνές ερωτήσεις:
Ε1: Μπορεί να προσαρμοστεί;
Α1: Προσφέρουμε υπηρεσίες προσαρμογής για να καλύψουμε τις συγκεκριμένες ανάγκες σας. Μπορούμε να τα προσαρμόσουμε στον τρόπο που θέλετε να φαίνονται, όπως μέγεθος, σχήμα, χαρακτηριστικά και πολλά άλλα.
Ε2: Υπάρχει κάποια εγγύηση;
Α2: Διετής εγγύηση για όλα τα προϊόντα.
Ε3: Πόσο γρήγορα μπορείτε να παρέχετε τεχνική υποστήριξη μετά την πώληση μετά την αντιμετώπιση προβλημάτων προϊόντος;
Α3: Υποσχόμαστε να παρέχουμε επαγγελματική τεχνική υποστήριξη μετά την πώληση εντός 24 ωρών από τη λήψη της ειδοποίησης του πελάτη.
Ε4: Πώς διασφαλίζει το εργοστάσιό σας τον ποιοτικό έλεγχο;
Α4: Η ποιότητα είναι η πρώτη μας προτεραιότητα. Κάθε προϊόν συναρμολογείται πλήρως και ελέγχεται διεξοδικά πριν από τη συσκευασία και την αποστολή.
Ε5: Μπορεί το προϊόν να προσαρμοστεί με λογότυπο;
Α5: Ναι, προσφέρουμε προσαρμογή λογότυπου. παρακαλούμε συζητήστε και επιβεβαιώστε τις λεπτομέρειες του σχεδιασμού με την ομάδα μας πριν από την παραγωγή.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!