Ελαστική οθόνη LED Εμπρός υπηρεσία δημιουργικού σχεδιασμού με ντουλάπι 960×720mm
Ελαστική οθόνη οθόνης LED 960 × 720 mm
,Δημιουργικό σχεδιασμό Ευέλικτη οθόνη LED
,Ελαστική οθόνη οθόνης LED
P4 Εύκαμπτη οθόνη LED με μπροστινή εξυπηρέτηση Δημιουργικός σχεδιασμός με ντουλάπι 960×720mm
Περιγραφή προϊόντος:
Εύκαμπτη οθόνη LED P4 Οθόνηέχει διαφορετική και καινοτόμο εμφάνιση, καθώς και σταθερές και προηγμένες λειτουργίες. Σε σύγκριση με την παραδοσιακή οθόνη LED, η υψηλή ευελιξία και η απόδοση εμφάνισης υψηλής ευκρίνειας κάνουν την εύκαμπτη οθόνη LED να έχει μεγαλύτερη καταλληλότητα για διαφορετικές εσωτερικές οθόνες LED από τις συμβατικές.
Χαρακτηριστικά:
1. ΕΥΚΑΜΠΤΗ ΜΟΝΑΔΑ
Οι εύκαμπτες μονάδες μπορούν να κάνουν μπροστινή και αντίστροφη κάμψη για να επιτύχουν εσωτερική και εξωτερική καμπύλη εφαρμογή. Ελάχιστη διάμετρος 1m για την κατασκευή κυλίνδρου led.
2. ΛΕΠΤΗ ΚΑΙ ΕΛΑΦΡΙΑ
Με προστατευτικό περίβλημα σιλικόνης μονάδας, η μονάδα είναι μόνο 8,6 mm και ζυγίζει 0,17 kg.
3. ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΧΗΜΑΤΑ
Μπορεί να κατασκευαστεί για σχήματα κύκλου, στήλης, κύματος... κ.λπ.
4. ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
Το ακριβές μέγεθος της μονάδας και η εύκολη μαγνητική εγκατάσταση του επιτρέπουν να παρουσιάζει απρόσκοπτο οπτικό περιεχόμενο.
Τεχνικές παράμετροι:
| Τεχνικές παράμετροι | Εύκαμπτη οθόνη LED P4 |
| Pixel Pitch: | 4 mm |
| Τύπος LED: | SMD2121 |
| Διάσταση ντουλαπιού: | 960×720mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 240x120 mm |
| Βάρος ντουλαπιού: | 19kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Απλός χάλυβας |
| Τύπος οδήγησης: | 1/15 |
| Φωτεινότητα: | 800-1000nits |
| Μέγιστη/Μέση ισχύς: | 800/280 W/m2 |
| Συντήρηση: | Μπροστινή εξυπηρέτηση |
| Βαθμός IP: | IP20 |
| Ρυθμός ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Τοποθέτηση/Κρέμασμα |
| Κλίμακα γκρι: | 12 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°;V:140° |
Εφαρμογές:
- Δημιουργικός σχεδιασμός
- Μουσείο Επιστημών
- Ετερόμορφο κτίριο
- Διαφημιστικές πινακίδες
Συχνές ερωτήσεις:
Ε1. Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγματος για οθόνη LED;
Α1: Ναι, καλωσορίζουμε την παραγγελία δείγματος για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Και για τη μονάδα και για ολόκληρη την οθόνη.
Ε2. Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης;
Α2: Η παραγγελία μικρότερη από 100 τετραγωνικά μέτρα χρειάζεται 15 εργάσιμες ημέρες
Ε3. Έχετε κάποιο όριο MOQ για την παραγγελία οθόνης LED;
Α3: Χαμηλό MOQ, 1 τετραγωνικό μέτρο ή μια μονάδα ελέγχου είναι διαθέσιμη
Ε4. Πώς στέλνετε τα εμπορεύματα και πόσος χρόνος χρειάζεται για να φτάσουν;
Α4: Κυρίως δεχόμαστε τον όρο FOB train, αλλά μπορούμε να σας βοηθήσουμε να παραγγείλετε και να κανονίσετε τον μεταφορέα. Συνήθως χρειάζονται 20-30 ημέρες στη θάλασσα. λίγες μέρες για εκτελωνισμό.
Ε5. Πώς να προχωρήσετε σε μια παραγγελία για οθόνη LED;
Α5: Πρώτον, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον, αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει το έγγραφο σχεδιασμού και καταθέτει την κατάθεση για επίσημη παραγγελία.
Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!