Εικονική οθόνη LED από ανθρακονήματα P2.6 με πάχος 5 cm και μπροστινή και πίσω υπηρεσία
5cm πάχος εσωτερική ενοικιαζόμενη οθόνη LED
,Εικονική οθόνη LED από ανθρακονήματα
,P2.6 Εσωτερική οθόνη LED ενοικίασης
Π2.6 Υπηρεσία προσφοράς εσωτερικής ενοικίασης οθονών LED από ανθρακονήματα
Η οθόνη LED από ανθρακονήματα της σειράς CF είναι απολύτως εκπληκτική, συμπεριλαμβανομένης της περίπλοκης κατασκευής.Ήταν ένα μοναδικό προϊόν για την ολοκλήρωση μιας ποικιλίας έργων ενοικίασης., από τις εταιρικές εκδηλώσεις σε εσωτερικούς χώρους μέχρι τις περιοδείες σε εξωτερικούς χώρους.
Σύντομες λεπτομέρειες για το προϊόν:
1Υλικά από ίνες άνθρακα
2Ελαφρύ βάρος
3. Γρήγορη εγκατάσταση κλειδαριού
4Υπηρεσία εμπρός και πίσω
Ειδικά χαρακτηριστικά
Μια εξαιρετική επιλογή για εκδηλώσεις ενοικίασης είναι η οθόνη οθόνης LED από ανθρακονήματα της σειράς Visual World CF, η οποία διαθέτει ένα ανθεκτικό και ελαφρύ ντουλάπι, πρόσβαση μπροστά και πίσω, μαγνητικές ενότητες,και ένα επαναστατικό σχέδιο έξυπνης κλειδαριάς.
1ΦΙΒΡΑ ΚΑΡΒΟΝΙΚΗ
Η ανθρακική ίνα χρησιμοποιείται σε ντουλάπια, ένα ισχυρό εξωτερικό με μια κομψή εμφάνιση, δέκα φορές μεγαλύτερη αντοχή στη διάμηκη τράβηξη από το πεταμένο αλουμίνιο.
2Φτερά σαν βάρος.
Με 4,8 κιλά ανά ντουλάπι και λιγότερο από 20 κιλά ανά τετραγωνικό μέτρο, το βάρος είναι ελεγχόμενο.
3. ΕΙΣΤΑΛΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΑΡΙΑ
Η έξυπνη γρήγορη κλειδαριά με τη χρήση της ιδίας τεχνολογίας.
4ΠΡΩΤΗΣ και ΠΑΡΑΣ
Τα κουτιά ρεύματος και οι μονάδες LED μπορούν να αφαιρεθούν είτε από μπροστά είτε από πίσω.
5. ΕΠΙΣΤΡΟΠΟΣ
Οι γωνίες των ντουλαπιών έχουν ανασυρόμενα προστατευτικά καλύμματα, εξασφαλίζοντας ότι τα LED προστατεύονται πλήρως κατά την εγκατάσταση, τη συσκευασία και τη μεταφορά.
ΤΗΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΕΠΙΠΕΔΗΜΕΝΕΣ
| Πρότυπο προϊόντος: | CFI-2.6 |
| Πίτσα των Pixel: | 2.6 mm |
| Τύπος LED: | SMD1415 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 500x500 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας: | 250x125 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 4 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Φύλλα άνθρακα |
| Τύπος οδήγησης: | 1/24 |
| Φωτεινότητα: | 1000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/200 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία εμπρός και πίσω |
| Περιβάλλον: | Χρήση σε εσωτερικούς χώρους |
| Αξιολόγηση IP: | IP30 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 16 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |

Χώρος εφαρμογής
Επισκεπτικές παραγωγές
Φεστιβάλ
Εκδηλώσεις εσωτερικού και εξωτερικού χώρου
Αθλητικά γεγονότα
Διαφήμιση εσωτερικών και εξωτερικών χώρων
ΥΠΟΘΕΣΗ

Ψάχνετε για ένα ελαφρύ LED προϊόν που είναι λιγότερο από 20kg / m2, και μπορεί επίσης να κάνει και την μπροστινή και πίσω συντήρηση;Η σειρά CF μας φαινόμενο άνθρακα φυτών LED είναι η καλύτερη επιλογή για την υψηλή τελική σας led ενοικίαση έργα. Εξοπλισμένοι με το αυτο-αναπτυγμένο σχεδιασμό έξυπνης κλειδαριάς, οι τεχνικοί μπορούν να εγκαταστήσουν την οθόνη γρήγορα και εύκολα. Αν θέλετε περισσότερες λεπτομέρειες για αυτό το προϊόν, μην διστάσετε να μας στείλετε μήνυμα!
Γενικές ερωτήσεις
Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγμα για οθόνη LED;
Α1: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελία δείγματος για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα.
Ερώτηση 2: Τι γίνεται με τον χρόνο προετοιμασίας;
Α2: Για παραγγελίες μικρότερες των 100 τετραγωνικών μέτρων, ο χρόνος λήψης είναι 15 εργάσιμες ημέρες.
Ε. Έχετε κάποιο όριο MOQ για παραγγελία οθόνης LED;
Α3: Χαμηλή MOQ, 1 τετραγωνικό μέτρο ή έλεγχος μούδου είναι διαθέσιμο
Ε4 Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Α4: Συνήθως δεχόμαστε την FOB, αλλά μπορούμε να σας βοηθήσουμε να παραγγείλετε και να κανονίσετε ναυτιλιακό πράκτορα.
Ε.Π. Πώς προχωράω σε μια παραγγελία για οθόνη LED;
Α5: Πρώτα από όλα, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον, αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει το έγγραφο σχεδιασμού και καταθέτει την κατάθεση για την επίσημη παραγγελία.
Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε6: Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στα προϊόντα;
Απ: Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Ε: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Α7: Ναι, προσφέρουμε 1 έτος εγγύηση στα προϊόντα μας
Ε8: Πώς να αντιμετωπίσετε το ελαττωματικό;
Α8: Πρώτον, τα προϊόντα μας παράγονται σε αυστηρό σύστημα ελέγχου ποιότητας και το ελαττωματικό ποσοστό θα είναι λιγότερο
από 0,2%.
Δεύτερον, κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, θα στείλουμε νέα μονάδα με νέα παραγγελία για μικρή ποσότητα.
Για ελαττωματικά προϊόντα παρτίδας, θα τα επισκευάσουμε και θα σας τα στείλουμε ξανά ή μπορούμε να συζητήσουμε την λύση
συμπεριλαμβανομένης της επαναπροσδιορισμού σύμφωνα με την πραγματική κατάσταση.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!