P6.67 Ψηφιακή διαφημιστική μονάδα LED εξωτερικής οθόνης LED με πλήρη πρόσβαση στο μπροστινό μέρος
Ψηφιακή διαφημιστική μονάδα LED
,P6.67 Εξωτερική οθόνη LED
,Εξωτερική οθόνη LED με πλήρη πρόσβαση στο μπροστινό μέρος
P6.67 Εξωτερική οθόνη LED με πλήρη πρόσβαση στο μπροστινό μέρος
Περιγραφή του προϊόντος:
Το P6.67 διαθέτει κλίμακα γκρι 14 bit, παρέχοντας υψηλό επίπεδο φωτεινότητας και αντίθεσης.Το προϊόν έχει βαθμολογία IP65Αυτό εξασφαλίζει ότι μπορεί να αντέξει διάφορες καιρικές συνθήκες, καθιστώντας το κατάλληλο για χρήση σε όλα τα εξωτερικά περιβάλλοντα.
Η εξωτερική σταθερή οθόνη LED είναι ένα αξιόπιστο και ευέλικτο προϊόν που είναι ιδανικό για εξωτερική διαφήμιση, εκδηλώσεις και δημόσιους χώρους.ευρεία οπτική γωνία, και βαθμολογία IP65, είναι μια οικονομικά αποδοτική λύση για όλες τις ανάγκες εξωτερικής οθόνης σας.
Χαρακτηριστικά:
- Όνομα προϊόντος: Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED
- Πλήρης πρόσβαση μπροστά
- Θερμοκρασία λειτουργίας: -20°C~+50°C
- Αξιολόγηση IP: IP65
- Φωτεινότητα: ≥6000cd/m2

Τεχνικές παραμέτρους:
| Πίτσα των Pixel: | 6.67 mm |
| Τύπος LED: | SMD2727 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 960 × 960 × 53,2 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 320x320 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 26 κιλά |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/16 |
| Φωτεινότητα: | 6000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 713/240 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Αξιολόγηση IP: | IP65 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 16 bit |
| Γωνία θέασης: | H:160°; V:160° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:

Συσκευή: Αντιτροχιαστικό ξύλινο ντουλάπι/Αεροπορική θήκη/ισχυρό χαρτόνι
Λιμένας αποστολής:Σενζέν, Κίνα
Τρόπος αποστολής:Αερομεταφορές, Εξπρές, Ωκεανικές, Χερσαίες
Χρόνος παράδοσης:10-15 εργάσιμες ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραλαβής της προκαταβολικής πληρωμής.
Γενικά ερωτήματα:
Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγμα για οθόνη LED;
Α1: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελία δείγματος για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα.
Ερώτηση 2: Τι γίνεται με τον χρόνο προετοιμασίας;
Α2: Για παραγγελίες μικρότερες των 100 τετραγωνικών μέτρων, ο χρόνος λήψης είναι 15 εργάσιμες ημέρες.
Ε. Έχετε κάποιο όριο MOQ για παραγγελία οθόνης LED;
Α3: Χαμηλή MOQ, 1 τετραγωνικό μέτρο ή έλεγχος μούδου είναι διαθέσιμο
Ε4 Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Α4: Συνήθως δεχόμαστε την FOB, αλλά μπορούμε να σας βοηθήσουμε να παραγγείλετε και να κανονίσετε ναυτιλιακό πράκτορα.
Ε.Π. Πώς προχωράω σε μια παραγγελία για οθόνη LED;
Α5: Πρώτα από όλα, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον, αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει το έγγραφο σχεδιασμού και καταθέτει την κατάθεση για την επίσημη παραγγελία.
Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε6: Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στα προϊόντα;
Απ: Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Ε: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Α7: Ναι, προσφέρουμε 1 έτος εγγύηση στα προϊόντα μας
Ε8: Πώς να αντιμετωπίσετε το ελαττωματικό;
Α8: Πρώτον, τα προϊόντα μας παράγονται σε αυστηρό σύστημα ελέγχου ποιότητας και το ελαττωματικό ποσοστό θα είναι λιγότερο
από 0,2%.
Δεύτερον, κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, θα στείλουμε νέα μονάδα με νέα παραγγελία για μικρή ποσότητα.
Για ελαττωματικά προϊόντα παρτίδας, θα τα επισκευάσουμε και θα σας τα στείλουμε ξανά ή μπορούμε να συζητήσουμε την λύση
συμπεριλαμβανομένης της επαναπροσδιορισμού σύμφωνα με την πραγματική κατάσταση.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!