P1.875 Υψηλός ρυθμός ανανέωσης 3840Hz Συντήρηση πρώτης υπηρεσίας Λεπτή οθόνη LED διαστάσεως pixel pitch
Δείκτης LED μικρής απόστασης των εικονοστοιχείων P1.875
,Δείκτης LED μικρής απόστασης των εικονοστοιχείων 3840Hz
P1.875 Υψηλός ρυθμός ανανέωσης 3840Hz Συντήρηση πρώτης υπηρεσίας Λεπτή οθόνη LED διαστάσεως pixel pitch
Περιγραφή του προϊόντος:
Η ενσωμάτωση AV με οθόνες βίντεο λεπτής ακρίβειας έχει γίνει ευκολότερη για απαιτητικές εφαρμογές όπως εταιρικές αίθουσες συνεδριάσεων, σουίτες εκπομπής ή αίθουσες ελέγχου.Τα υψηλού επιπέδου LED τοιχώματα βίντεο είναι διαθέσιμα μέσω της πλατφόρμας FP-Micro LED για χώρους όπου η εξαιρετική οπτική σημασία.
Τα πάνελ LED FP-Micro, τα οποία δημιουργούν ένα εξελιγμένο LED βίντεο τοίχωμα λεπτής απόδοσης, έχουν αναπτυχθεί για να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις για μόνιμες εγκαταστάσεις βίντεο.εύκολη χαμηλή και χαμηλού κόστους συντήρηση πηγαίνουν χέρι με χέρι με υψηλής απόδοσης και απαράμιλλες οπτικές ποιότητες.
Χαρακτηριστικά:
- Τεχνολογία HDR:Προσφέρετε εξαιρετικά αποτελέσματα.
- Σχεδιασμός λεπτού ντουλαπιού: Ο σχεδιασμός του πίνακα στεγασμού, του πλαισίου και του σπιτιού παράγει ένα καθαρό, απρόσκοπτο φινίρισμα και έναν τέλειο καμβά.
- Εύκολη συναρμολόγηση:Διατήρηση στο μπροστινό μέρος για εύκολη αντικατάσταση των εξαρτημάτων με το μπροστινό εργαλείο.
- Συστήματα εφεδρικής ενέργειας:Συστήματα πλήρους εφεδρικής ενέργειας με προαιρετικά δύο τροφοδοσίες.
- Εξαιρετική απόδοση:Με μεγάλη κλίμακα γκρι, υψηλό ποσοστό ανανέωσης και εξαιρετική ισορροπία λευκών, η κλίμακα γκρι είναι έως 14-16bit, το ποσοστό ανανέωσης είναι έως 3840Hz.

- Ακριβότητα χρώματος:Η έξυπνη ρύθμιση γίνεται μέσω τεχνολογίας διαχείρισης ακριβείας χρώματος
να ταιριάζει το εύρος χρωματικής γκάμας της οθόνης με την εικόνα προέλευσης.

Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Εικονική οθόνη LED FP |
| Πίτσα των Pixel: | 10,875 mm |
| Τύπος LED: | SMD1515 |
| Πιξέλες πυκνότητα: | 283024 σημεία/τ.μ. |
| Μέγεθος πίνακα: | 600x337,5 mm |
| Ανάλυση πίνακα: | 320*180 |
| Μέγεθος μονάδας: | 300x168,75 mm |
| Μονάδα: Ανάλυση: | 160*90 |
| Βάρος του πάνελ: | 50,5 kg |
| Υλικό πάνελ: | Άλλοι χημικοί συστατικοί |
| Τύπος οδήγησης: | 1/45 |
| Φωτεινότητα: | 600 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 450/135 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Περιβάλλον: | Χρήση σε εσωτερικούς χώρους |
| Αξιολόγηση IP: | F: IP30, R: IP45 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα/Εντάλλαγμα |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bits |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:
Ψηφιακό σύστημα σήμανσης, κατάστημα αλυσίδας, έπιπλα δρόμου, Πίνακα, ποδοσφαιρικό στάδιο, αφίσα LED περιμέτρου, οθόνη αθλήματος, κλπ.



Για τα υψηλού επιπέδου LED έργα σας, το FP-Micro LED panel με αλουμινένιο ντουλάπι είναι η καλύτερη επιλογή.Αυτό το προϊόν θα προσφέρει εκπληκτικές οπτικές εμπειρίες σε πολλά σενάρια εφαρμογών υψηλής ζήτησης, όπως το εικονικό στούντιο, αίθουσα συνεδριάσεων, εταιρική αίθουσα συνεδριάσεων, και άλλοι χάρη στην τεχνολογία HDR και αναλογία 16: 9.
Υπηρεσία προ πωλήσεων:
- Σχεδιασμός λύσης έργου
- Προτάσεις και προτάσεις σχεδίων
- Λεπτομέρειες σχεδίου
- Καμπίνα και διάταξη οθόνης
- Υπολογισμός ισχύος και σήματος και διάγραμμα
- Προσαρμοσμένο προϊόν, μονάδα, PCB κλπ.

Γενικές ερωτήσεις
Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγμα για οθόνη LED;
Α1: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελία δείγματος για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα.
Ερώτηση 2: Τι γίνεται με τον χρόνο προετοιμασίας;
Α2: Για παραγγελίες μικρότερες των 100 τετραγωνικών μέτρων, ο χρόνος λήψης είναι 15 εργάσιμες ημέρες.
Ε. Έχετε κάποιο όριο MOQ για παραγγελία οθόνης LED;
Α3: Χαμηλή MOQ, 1 τετραγωνικό μέτρο ή έλεγχος μούδου είναι διαθέσιμο
Ε4 Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Α4: Συνήθως δεχόμαστε την FOB, αλλά μπορούμε να σας βοηθήσουμε να παραγγείλετε και να κανονίσετε ναυτιλιακό πράκτορα.
Ε.Π. Πώς προχωράω σε μια παραγγελία για οθόνη LED;
Α5: Πρώτα από όλα, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον, αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει το έγγραφο σχεδιασμού και καταθέτει την κατάθεση για την επίσημη παραγγελία.
Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε6: Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στα προϊόντα;
Απ: Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Ε: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Α7: Ναι, προσφέρουμε 1 έτος εγγύηση στα προϊόντα μας
Ε8: Πώς να αντιμετωπίσετε το ελαττωματικό;
Α8: Πρώτον, τα προϊόντα μας παράγονται σε αυστηρό σύστημα ελέγχου ποιότητας και το ελαττωματικό ποσοστό θα είναι λιγότερο
από 0,2%.
Δεύτερον, κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, θα στείλουμε νέα μονάδα με νέα παραγγελία για μικρή ποσότητα.
Για ελαττωματικά προϊόντα παρτίδας, θα τα επισκευάσουμε και θα σας τα στείλουμε ξανά ή μπορούμε να συζητήσουμε την λύση
συμπεριλαμβανομένης της επαναπροσδιορισμού σύμφωνα με την πραγματική κατάσταση.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!