P3.75 SMD2020 960*540mm Εσωτερική σταθερή οθόνη LED για συναυλίες και εκδηλώσεις
SMD2020 Εσωτερική σταθερή οθόνη LED
,Εκδηλώσεις εσωτερική σταθερή οθόνη LED
,SMD2020 Εσωτερική σταθερή οθόνη LED
P3.75 SMD2020 960*540mm Εσωτερική σταθερή οθόνη LED για συναυλίες και εκδηλώσεις
Περιγραφή του προϊόντος:
Η εσωτερική σταθερή οθόνη LED από το Visual World είναι η τέλεια λύση για οποιαδήποτε εσωτερική διαφήμιση ή ανάγκες οθόνης.η εν λόγω οθόνη LED είναι κατάλληλη για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών και σεναρίων.
Ως κορυφαίος κατασκευαστής και προμηθευτής προϊόντων οθονών LED, η Visual World δεσμεύεται να παρέχει προϊόντα κορυφής με την τελευταία τεχνολογία και σχεδιασμό.Η εσωτερική σταθερή οθόνη LED δεν αποτελεί εξαίρεση, με τον κομψό σχεδιασμό και τα προηγμένα χαρακτηριστικά του.
Το μέγεθος του ντουλαπιού 960×540 εξασφαλίζει μια συμπαγή και απρόσκοπτη οθόνη, καθιστώντας την εύκολη εγκατάσταση και συντήρηση.Ακόμη και με υψηλής ταχύτητας φωτογραφική μηχανή., το οποίο το καθιστά ιδανικό για μετάδοση και ζωντανές εκδηλώσεις.
Χαρακτηριστικά:
- 16:9 Χρυσή αναλογία:Μεγέθος μονάδας:480*270mm;Μεγέθος ντουλάπις:960*540mm
- Νικρό και ελαφρύ:Μια μόνο ντουλάπα 12,5kg, πάχος 58mm
- Σχεδιασμός μαγνητών μονάδας:Το κουτί ισχύος μπορεί να αφαιρεθεί ξεχωριστά.
- Μονωδική σχεδίαση:Προχωρητική/πίσω υπηρεσία
- Γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Εσωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED |
| Πίτσα των Pixel: | 30,75 mm |
| Τύπος LED: | Επικαιροποίηση |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 960 × 540 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 480x270 mm |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 120,5 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Προφίλ αλουμινίου |
| Τύπος οδήγησης: | Επικοινωνία, 1/18 |
| Φωτεινότητα: | 900-1000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 500/175 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Αξιολόγηση IP: | IP42 (Παλύψη με νανοστρώματα) |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:
Εσωτερική σταθερή οθόνη LED του Visual World, με αριθμό μοντέλου P3.75Είναι η απόλυτη λύση για όλες τις οπτικές ανάγκες σας.το προϊόν αυτό έχει σχεδιαστεί για να παρέχει μια απρόσκοπτη εμπειρία προβολής υψηλής ευκρίνειας.
Η εσωτερική σταθερή οθόνη LED είναι κατάλληλη για ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών εσωτερικών χώρων, συμπεριλαμβανομένων, αλλά όχι περιορισμένων στα εξής:
- Διαφήμιση σε εσωτερικούς χώρους
- Μικροπωλεία
- Εμπορικά κέντρα
- Συστήματα και εκδηλώσεις
- Κέντρα μεταφορών
Συσκευή και αποστολή:
Γενικά ερωτήματα:
Ερώτηση 1: Γιατί να επιλέξετε τον Πράσινο Οπτικό Κόσμο;
Α1: Πώς να επιλέξετε = Υψηλή ποιότητα + αυστηρός έλεγχος ποιότητας + χρόνος γήρανσης + γρήγορος χρόνος αποστολής + επαγγελματική και γρήγορη απάντηση + χωρίς κίνδυνο
Οπτικός κόσμος = Διαβεβαιωμένη ποιότητα + 5 βήματα αυστηρό QC + 72 ώρες χρόνος γήρανσης + Ναυτιλία όσο πιο γρήγορα μπορούμε + Εξαιρετική 99.8% ικανοποίηση πελατών + 2 χρόνια εγγύηση.
Ε2: Τι είδους οθόνη LED προσφέρετε;
Α2: Τα προϊόντα μας καλύπτουν οθόνες LED πλήρους χρώματος για εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους, οθόνες LED ενοικίασης, οθόνες LED διαφήμισης, οθόνες LED σκηνής, οθόνες LED ακανόνιστου σχήματος, οθόνες LED φορτηγών,Εμφάνιση LED αθλητικών προγραμμάτων, LED οθόνη πληροφόρησης κυκλοφορίας κλπ.
Ε3: Υπάρχουν μεγάλες διαφορές στο όραμα και την τιμή;
Α3: Ναι. Όσο κοντινότερη είναι η απόσταση των pixel, τόσο πιο καθαρή είναι η οθόνη και η τιμή είναι σχετικά υψηλή.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!