P1.56 Εσωτερική λεπτή οθόνη με εικονοστάθμη 600nits Χρωματική ακρίβεια Slim LED Display
P1.56 Μικρή οθόνη LED
,Δείκτης LED 600nits
,Μικρή οθόνη με φως LED με λεπτό εύρος των pixel
P1.56 Εσωτερική λεπτή οθόνη με εμβέλεια των pixel 600nits Χρωματική ακρίβεια Slim LED
Περιγραφή του προϊόντος:
Η οθόνη LED Fine Pixel Pitch είναι μια προηγμένη τεχνολογία οθόνης που χαρακτηρίζεται από μικρό πεδίο των pixel, προσφέροντας υψηλής ανάλυσης και απρόσκοπτα ολοκληρωμένες οπτικές εμπειρίες.Αυτό το είδος τεχνολογίας οθόνης είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για εφαρμογές κοντινής απεικόνισης, όπως αίθουσες συνεδριάσεων, χώροι λιανικής πώλησης και εκπαιδευτικά περιβάλλοντα, λόγω της ικανότητάς του να παρέχει σαφείς, ζωντανές εικόνες και βίντεο.
Τα πάνελ LED FP-Micro, τα οποία δημιουργούν ένα εξελιγμένο LED βίντεο τοίχωμα λεπτής απόδοσης, έχουν αναπτυχθεί για να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις για μόνιμες εγκαταστάσεις βίντεο.εύκολη χαμηλή και χαμηλού κόστους συντήρηση πηγαίνουν χέρι με χέρι με υψηλής απόδοσης και απαράμιλλες οπτικές ποιότητες.
Χαρακτηριστικά:
Υψηλή ανάλυση και ποιότητα εικόνας:Αυτό επιτρέπει την εμφάνιση περιεχομένου υψηλής ανάλυσης, καθιστώντας τις οθόνες LED με λεπτό ύψος ιδανικές για την προβολή εκπληκτικών γραφικών, εικόνων και βίντεο.
Αδιάλειπτη και επεκτάσιμη:Ο μοντελοποιημένος σχεδιασμός των οθονών LED λεπτού βήματος επιτρέπει επίσης κλιμακωτότητα, πράγμα που σημαίνει ότι μπορείτε εύκολα να προσαρμόσετε το μέγεθος και τη διαμόρφωση για να ταιριάζουν σε διάφορους χώρους.
Ακριβότητα χρώματος και φωτεινότητα:Οι οθόνες LED με λεπτό ύψος Firefly LED προσφέρουν εξαιρετική ακρίβεια χρώματος και επίπεδα φωτεινότητας.

- Ακριβότητα χρώματος:Η έξυπνη ρύθμιση γίνεται μέσω τεχνολογίας διαχείρισης ακριβείας χρώματος
να ταιριάζει το εύρος χρωματικής γκάμας της οθόνης με την εικόνα προέλευσης.

Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Εικονική οθόνη LED FP |
| Πίτσα των Pixel: | 1.5625 mm |
| Τύπος LED: | SMD1212 |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 600x337,5 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 300x168,75 mm |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 50,5 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Άλλοι χημικοί συστατικοί |
| Τύπος οδήγησης: | 4/48 |
| Φωτεινότητα: | 600 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 450/135 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Περιβάλλον: | Χρήση σε εσωτερικούς χώρους |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Εγκατάσταση/Εκκκρεμότητα |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bits |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:
Εταιρικά Περιβάλλοντα,Εταιρικά περιβάλλοντα, εκπαιδευτικά ιδρύματα, χώροι ψυχαγωγίας, αθλητικές αρένες κλπ.


Υπηρεσία προ πωλήσεων:
- Σχεδιασμός λύσης έργου
- Προτάσεις και προτάσεις σχεδίων
- Λεπτομέρειες σχεδίου
- Καμπίνα και διάταξη οθόνης
- Υπολογισμός ισχύος και σήματος και διάγραμμα
- Προσαρμοσμένο προϊόν, μονάδα, PCB κλπ.

Γενικές ερωτήσεις
Το Q1. Πόσο χρόνο χρειάζεται για να παραχθεί;
Συνήθως διαρκεί 15-20 ημέρες, ενώ άλλες προϋποθέσεις καθορίζονται ανάλογα με την πραγματική κατάσταση του προϊόντος.
Ε. Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Ανάλογα με την ειδική κατάσταση, συνήθως με πλοίο, με ταχύτερο χρόνο.
Ε3.Πώς είναι ο χρόνος παράδοσης;
Απ: Γενικά, θα πάρει 7-15 ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσής σας.
και την ποσότητα της παραγγελίας σας.
-
MWe recently purchased your Indoor Fixed LED Display, and it has exceeded our expectations in both quality and service. Your team’s professionalism is remarkable—from product introduction to post-purchase guidance, every detail was handled with expertise. The display itself is high-quality, featuring vivid colors, ultra-clear images and stable performance, perfectly suiting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, making us feel valued. Highly recommend for your top-tier products and professional service!
-
LAfter purchasing the rental LED display from your company, we have been extremely pleased. The product is of exceptional quality, with sharp visuals and consistent operation that never lets us down during client rentals. Your team’s professionalism shines through, and the after-sales service is outstanding—our questions were answered promptly, and minor issues resolved with expertise. A trustworthy choice for rental displays, we highly recommend your products and service!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!