P7.8-7.8 Εσωτερική καμπυλωτή διαφανής πλήρως έγχρωμη οθόνη παραθύρου για διαφήμιση
Διαφημιστική καμπυλωτή οθόνη LED
,Επίδειξη των εσωτερικών κυρτών οδηγήσεων
,P7.8 καμπύλη οθόνη LED
P7.8-7.8 Εσωτερική καμπυλωτή διαφανής πλήρως έγχρωμη οθόνη παραθύρου για διαφήμιση
Περιγραφή του προϊόντος:
Η εσωτερική διαφανής οθόνη LED είναι μια λύση οθόνης υψηλής απόδοσης που έχει σχεδιαστεί για να ενισχύσει την οπτική εμπειρία με την ανώτερη σαφήνεια και αντοχή της,Παράλληλα προσφέρει ένα ευρύ φάσμα επιλογών προσαρμογής για τις επιχειρήσειςΑυτή η εσωτερική διαφανής οθόνη LED έχει εντυπωσιακή βαθμολογία IP IP30/IP40/IP54, υψηλό ποσοστό ανανέωσης 1920Hz, αναλογία αντίθεσης 4000:1 και ποικιλία διαστάσεων των pixel που κυμαίνονται από 2,6mm/2.975mm/3.47mm/4.29mm/5.21mm για να ταιριάζει στις απαιτήσεις σας.Διαθέτει εσωτερική διαφανή οθόνη διοδίων εκπομπής φωτός με οθόνη διοδίων εκπομπής φωτός που μπορεί να χρησιμοποιηθεί για διάφορες εφαρμογές, όπως ψηφιακή σήμανσηΤα φωτεινά και ζωντανά χρώματα φέρνουν ζωή στην οθόνη και οι ρυθμιζόμενες γωνίες θέασης παρέχουν μια εντυπωσιακή εμπειρία.Αυτή η εσωτερική διαφανής οθόνη LED είναι η ιδανική λύση για τις επιχειρήσεις που αναζητούν μια προσαρμοσμένη, λύση οθόνης υψηλών επιδόσεων.

Χαρακτηριστικά:
- Διορθώσιμη φωτεινότητα ≥ 4000
- Γρήγορη εγκατάσταση και συντήρηση
- Γρήγορη κλειδαριά
- Προστασία μετωπικής πλευράς
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Διαφανής καμπυλωτή οθόνη LED |
| Πίτσα των Pixel: | 70,8-7,8 mm |
| Τύπος LED: | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Μέγεθος του ντουλαπιού: | 1000 × 500 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας: | 500x125 χιλιοστά |
| Βάρος του ντουλαπιού: | 40,4 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | Τι θα γίνει με το παιδί; |
| Φωτεινότητα: | 3000 νιτ / 1000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 800/280 W/m2 |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία πρώτης γραμμής |
| Αξιολόγηση IP: | IP30 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | > 3840 Hz |
| Διαφανές επιτόκιο: | 70% |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:
σούπερ μάρκετ, διαφημιστική επιφάνεια αεροδρομίου, κατάστημα αυτοεξυπηρέτησης, σταθμός μετρό, μουσείο, κατάστημα ευκολίας, έκθεση σταδίου, κατάστημα μάρκας αλυσίδας, αίθουσα συνεδριάσεων υψηλής ποιότητας, κατάστημα μάρκας πολυτελείας, ξενοδοχείο, μπαρ,Θέατρο, κινηματογράφο, σκηνή T, Showroom, τουριστικά αξιοθέατα...



Προσοχή:
Γενικά ερωτήματα:
Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγμα για οθόνη LED;
Α1: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελία δείγματος για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα.
Ερώτηση 2: Τι γίνεται με τον χρόνο προετοιμασίας;
Α2: Περίπου 2-3 εβδομάδες. Για προσαρμοσμένη οθόνη LED, συνήθως χρειάζονται περίπου 35 ημέρες.
Ε. Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Α3: Συνήθως δεχόμαστε τον εμπορικό όρο FOB, αλλά μπορούμε να σας βοηθήσουμε να παραγγείλετε και να κανονίσετε ναυτιλιακό πράκτορα.
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
-
RExceptional service from the first inquiry to the final wrap-up. The LED display performed brilliantly with stunning clarity and seamless operation. What stood out most was the ** attentive after-sales support**—any issues were resolved instantly by the expert team. It made our event planning stress-free. Reliable equipment combined with genuine care makes them our go-to partner for future projects. Highly recommended!