Λεπτομέρειες προϊόντος
Επισημαίνω:
Υπερ λεπτή οθόνη ταινίας LED
,Διαφανής σε γυάλινη οθόνη ταινίας LED
,Ελαστική οθόνη ταινίας LED
Breakpoint Continuation:
Υποστήριξη
Weight:
2 kg/τ.μ.
Brightness:
4000 NIT
Material:
Αλουμίνιο + μαλακό PC
Refresh Rate:
> 1920 Hz
Ip Rating:
IP20
Transparency:
90%
Led Type:
SMD2121
Περιγραφή προϊόντος
Λεπτομερείς Προδιαγραφές και Χαρακτηριστικά
Ελαστική προσκόλληση LED διαφανής σε γυαλί
Περιγραφή του προϊόντος:
Η ευέλικτη διαφανής οθόνη LED χρησιμοποιείται ευρέως για διαφημίσεις εσωτερικών χώρων και παραθύρων, αλυσίδες εστιατορίων, εμπορικά κέντρα, αεροδρόμια, μουσεία,χρηματοπιστωτικά ιδρύματα, καταστήματα αυτοκινήτων 4S, εκθέσεις, μεγάλοι χώροι, κατασκευή σκηνών, κατασκευή τειχών και άλλους τομείς.Προς το παρόν είναι διαθέσιμα τα P6, P8, P10, P20.Παίκτης μέσων με ενσωματωμένο λογισμικό διαχείρισης περιεχομένου, ενημέρωση περιεχομένου από
κάρτα μνήμης ή φορητό υπολογιστή μέσω διαδικτύου.Υποστήριξη προσαρμογής για την κάλυψη διαφόρων αναγκών εφαρμογών.
Χαρακτηριστικά:
- Διαφάνεια:Η υψηλή διαφάνεια επιτρέπει στο γυαλί να είναι ορατό ακόμη και μετά την προσκόλληση της ταινίας, χωρίς δυσμενείς επιπτώσεις στο αρχικό σχέδιο.
- Ευελιξία:Μπορεί να κοπεί ελεύθερα και να ράβεται χωρίς συγκόλληση, και τα μεγέθη και τα σχήματα της οθόνης μπορούν να ταιριάζουν ευέλικτα σε μια ποικιλία φορέων περιοχής τοποθέτησης, όπως τριγωνικά και οβάλ.
- Ελαφρότητα:Η διαφανής ταινία LED υποστηρίζει καμπυλότητα έως 1100R και μπορεί να τυλιχθεί σε κύλινδρο.
- Ελαφρύ και λεπτό
Τεχνικές παραμέτρους:
| Τεχνικές παραμέτρους | Δείκτης LED διαφανούς προσκόλλησης |
| Πίτσα των Pixel: | 8 χιλιοστά |
| Τύπος LED: | Μικροοργανισμός |
| Μέγεθος πίνακα: | 800 × 400 χιλιοστά |
| Ανάλυση πίνακα: | 100x50 pixel |
| Βάρος του πάνελ: | 2 kg/τ.μ. |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο + μαλακό PC |
| Συνεχιζόμενο σημείο διακοπής: | Υποστήριξη |
| Φωτεινότητα: | 4000 νιτ |
| Δύναμη μέγιστη/μέση: | 125/44 W/πετράδιο |
| Διατήρηση: | Υπηρεσία οπίσθιας |
| Αξιολόγηση IP: | Διάκριση IP20 |
| Ταχύτητα ανανέωσης: | >1920 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | 90% |
| Γκρι Σκάλα: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°; V:140° |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20°C~+50°C |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10% ~ 90% RH |
Εφαρμογές:
Εσωτερική, Εξωτερική, Εσωτερική οθόνη LED, πλήρης έγχρωμη οθόνη LED, Ημι-εξωτερική, Διαφήμιση, συναυλία, πάρτι, πλήρης οθόνη LED, Φόντο σκηνής, οθόνη βίντεο, οθόνη LED, Για διαφήμιση, ενοικίαση,Σκορ στο γήπεδο, Εσωτερική οθόνη LED, αναπαραγωγή βίντεο και εικόνες, ζωντανές εκδηλώσεις LED οθόνη, εσωτερική εξωτερική ημιαπόρτα

Συσκευή και αποστολή:
Το κόστος αποστολής εξαρτάται από το διαφορετικό βάρος. Θα διαλέξουμε τον φθηνότερο και ασφαλέστερο τρόπο σύμφωνα με την ποσότητα της παραγγελίας σας.
Γενικά ερωτήματα:
Ε1: Ποιοι είμαστε;
Α1:Είμαστε με έδρα το Guangdong της Κίνας, έχουμε πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στην οθόνη οθόνης LED.
Ε2: Τι μπορείτε να αγοράσετε από εμάς;
Α1:Είμαστε με έδρα το Guangdong της Κίνας, έχουμε πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στην οθόνη οθόνης LED.
Ε2: Τι μπορείτε να αγοράσετε από εμάς;
Α2: Οθόνη LED ενοικίασης, οθόνη LED εξωτερικής λειτουργίας, οθόνη LED εσωτερικής λειτουργίας, διαφανής οθόνη LED, οθόνη πλακιδίων δαπέδου, οθόνη LED δημιουργικού σχεδιασμού κλπ.
Ε3: Πώς μπορούμε να εγγυηθούμε την ποιότητα;
Α3: 5 έτη εγγύηση. Πάντα ένα δείγμα προ-παραγωγής πριν από την μαζική παραγωγή και τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή.
Συνολική Αξιολόγηση
πέντε αστέρων
100%
4 αστέρων
0
3 αστέρι
0
2 αστέρια
0
1 αστέρι
0
Όλες οι κριτικές
-
EThe Flexible LED Display Screen we bought is amazing! Its flexibility and ultra-clear display fit our indoor layout perfectly. The after-sales team was quick and professional, solving our small issue instantly. Great product and service, highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
KI bought LED displays for our corporate event, and the after-sales service was outstanding! The LED screens showed bright, clear images and ran stably all the time. When we met a small technical problem, the after-sales team responded quickly and solved it at once. Their professionalism made our event smooth and worry-free. Highly recommended, and I will definitely buy from your company again!
Σχετικά Προϊόντα