P3.9 Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED SMD1921 1000x1000mm 6000nits 29KG/SQM
Εξωτερική σταθερή οθόνη LED 1000x1000 mm
,6000nits Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED
,P3.9 Εξωτερική σταθερή οθόνη οθόνης LED
P3.9 Εξωτερική Σταθερή Οθόνη LED SMD1921 1000x1000mm 6000nits 29KG/SQM
Περιγραφή Προϊόντος:
Οι εξωτερικές σταθερές οθόνες LED P3.9 συνδυάζουν τη δύναμη της τεχνολογίας και της δημιουργικότητας για να προσφέρουν οπτικά εκπληκτικές και συναρπαστικές διαφημίσεις. Με γραφικά υψηλής ευκρίνειας, ζωντανά χρώματα και δυναμικό περιεχόμενο, αυτές οι οθόνες χρησιμεύουν ως ένα εξαιρετικό μέσο για την προώθηση της επωνυμίας και τη διάδοση πληροφοριών. Η ικανότητά τους να τραβούν την προσοχή, να δεσμεύουν το κοινό και να δημιουργούν αξέχαστες εμπειρίες τις ξεχωρίζει από τις παραδοσιακές μεθόδους διαφήμισης.

Χαρακτηριστικά:
-
Φορητό και οικονομικό:Το ντουλάπι LED είναι κατασκευασμένο από ελαφρύ αλουμίνιο, ζυγίζοντας περίπου 29kg ανά τετραγωνικό μέτρο, γεγονός που βοηθά στη μείωση των εξόδων αποστολής.
-
Αποτελεσματική θερμική διαχείριση:Ο σχεδιασμός χωρίς ανεμιστήρα, σε συνδυασμό με τη βάση αλουμινίου της μονάδας, εξασφαλίζει αποτελεσματική απαγωγή θερμότητας.
-
Εύκολη πρόσβαση από μπροστά: Η οθόνη προσφέρει 100% πλήρη συντήρηση από μπροστά, επιτρέποντας την εύκολη αφαίρεση και συντήρηση της μονάδας LED και του κουτιού τροφοδοσίας από την μπροστινή πλευρά.
-
Κομψό και συμπαγές: Με πάχος ντουλαπιού μόλις 90mm, αυτό το εξαιρετικά λεπτό σχέδιο είναι ιδανικό για εγκαταστάσεις εξοικονόμησης χώρου.
Τεχνικές παράμετροι:
| Τεχνικές παράμετροι | Εξωτερική Σταθερή Οθόνη LED |
| Μοντέλο προϊόντος: | P3.9 |
| Pixel Pitch: | 3.9 mm |
| Τύπος LED: | SMD1921 |
| Διάσταση ντουλαπιού: | 1000×1000x90 mm |
| Μέγεθος μονάδας: | 500x250 mm |
| Βάρος ντουλαπιού: | 29 kg |
| Υλικό ντουλαπιού: | Αλουμίνιο |
| Τύπος οδήγησης: | 1/8; 1/16 |
| Φωτεινότητα: | >6000 nits |
| Μέγιστη/Μέση Ισχύς: | 800/265 W/m2 |
| Συντήρηση: | Εξυπηρέτηση από μπροστά |
| Περιβάλλον: | Εξωτερική χρήση |
| Βαθμός IP: | F: IP65, R: IP65 |
| Ρυθμός ανανέωσης: | >3840 Hz |
| Τύπος εγκατάστασης: | Τοποθέτηση/Ανάρτηση |
| Κλίμακα γκρι: | 14 bit |
| Γωνία θέασης: | H:140°;V:120° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20℃~+60℃ |
| Υγρασία λειτουργίας: | 10%~90% RH |
Εφαρμογές:
Χρησιμοποιείται ευρέως σε ενοικίαση σκηνής, δραστηριότητες τραγουδιού και χορού, διάφορα συνέδρια, εκθέσεις, στάδια, θέατρα, αμφιθέατρα, αίθουσες διαλέξεων, αίθουσες πολλαπλών λειτουργιών, αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες παραστάσεων, ντισκοτέκ, νυχτερινά κέντρα, ντισκοτέκ ψυχαγωγίας υψηλής ποιότητας, TV Spring Festival Gala, σημαντικές πολιτιστικές δραστηριότητες σε διάφορες επαρχίες και πόλεις και άλλα μέρη.


Συχνές ερωτήσεις:
Ε1: Είναι το προϊόν προσαρμόσιμο;
Α1: Ναι, μπορούμε να προσαρμόσουμε το προϊόν σύμφωνα με τις ανάγκες των πελατών, απλά πρέπει να δώσετε τις λεπτομέρειες των απαιτήσεων.
Ε2: Δοκιμάζετε όλα τα προϊόντα σας πριν από την παράδοση;
Α2: Ναι, έχουμε 100% δοκιμή πριν από την παράδοση.
Ε3: Τι λέτε για τον χρόνο παράδοσής σας;
Α3: Γενικά, θα χρειαστούν περίπου 10-15 ημέρες μετά την παραλαβή της προκαταβολής σας. Ο συγκεκριμένος χρόνος παράδοσης εξαρτάται από τα είδη και την ποσότητα της παραγγελίας σας.
Ε4: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής σας;
Α4: T/T 30% ως κατάθεση και 70% πριν από την παράδοση. Θα σας δείξουμε τις φωτογραφίες των προϊόντων και των συσκευασιών πριν πληρώσετε το υπόλοιπο.
-
RThe Indoor Fixed LED Display we purchased is fantastic! It offers ultra-clear imaging and stable performance, perfectly fitting our indoor usage needs. The after-sales team was professional and responsive, solving our minor query quickly. A top-notch indoor fixed display with reliable service—highly recommended!
-
HWe are extremely satisfied with the Indoor Fixed LED Display purchased from your company. Your team’s professionalism is impressive—from consultation to installation, you provided professional guidance. The display boasts high quality, with clear imaging, stable performance and excellent color accuracy, perfectly meeting our indoor display needs. After-sales support is timely and professional, solving our doubts efficiently. Highly recommended for your professional service and top-quality products!
-
HAbsolutely love the small pixel pitch LED displays we bought. The picture quality is crystal clear with amazing color accuracy. The after-sales service was prompt and highly professional, solving our minor issue within minutes. This is the best LED investment we've ever made. Highly recommend!